4

Tutaj powinna być zablokowania opcja komentowania podczas meczu, może byście nauczyli się oglądać a nie komentować każde podanie.

0

Jest dobrze!

1

Znajdź sobie jakieś zajęcie, przynajmniej coś pożytecznego zrobisz.

1

Komentarz usunięty

0

Zapytaj go.

1

Zaczynają się mądrości z serii 'Rozkminy pedroroddrriguuesa'.

1

Dzisiaj*:).

0

Reus nie da się posadzić na ławke na dłużej..

2

Stawiam na Nolito.

0

Dla mnie jako pierwszy powinien dołączyć do nas Nolito.

8

Nie wiem czy wiesz, ale Mathieu i tak by nie zagrał.

0

O N E T.

0

A mógłbyś mi ten link wysłać na priv? Byłabym bardzo wdzięczna!:)

0

Dobranoc!:).

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Czyli jednym słowem, wygrać :D

0

Ważne żeby 3pkt zdobyć, nie dać dupy na początku ;D

0

Bardzo dobrze* musimy zacząć!;D

49

Wg mnie nigdy nie będzie już takiego piłkarza jak Leo, więc cieszmy się póki jest:)

0

Nie da się.

0

Hahahahahahahaha :D Ale zastanawiająca ta krew :D

0

Thiago był nie do zatrzymania, gdzie Pep to i on.

0

Ja nadal mam nadzieje że on coś dobrego sobą zaprezentuje..

0

Sandro może odpalić.

0

Wszystkiego najlepszego Vidal!

0

Osy nie są takie złe jak się jest spokojnym w sumie.. Najgorsze na świecie są pająki.

0

Co Wy się tak na te biedne komary uwzięliście:(

0

Ej poważnie, to do Wiśni nie podobne

62

Ocena Pique...poważnie? Do zejścia był najlepszym i bardzo aktywnym zawodnikiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?