23 sierpnia 2015, 19:31
4
Tutaj powinna być zablokowania opcja komentowania podczas meczu, może byście nauczyli się oglądać a nie komentować każde podanie.
23 sierpnia 2015, 19:28
0
Jest dobrze!
23 sierpnia 2015, 17:16
1
Znajdź sobie jakieś zajęcie, przynajmniej coś pożytecznego zrobisz.
23 sierpnia 2015, 17:12
Komentarz usunięty
23 sierpnia 2015, 17:09
Zapytaj go.
23 sierpnia 2015, 17:03
Zaczynają się mądrości z serii 'Rozkminy pedroroddrriguuesa'.
23 sierpnia 2015, 01:38
Dzisiaj*:).
22 sierpnia 2015, 19:06
Reus nie da się posadzić na ławke na dłużej..
22 sierpnia 2015, 19:04
2
Stawiam na Nolito.
22 sierpnia 2015, 18:50
Dla mnie jako pierwszy powinien dołączyć do nas Nolito.
22 sierpnia 2015, 13:46
8
Nie wiem czy wiesz, ale Mathieu i tak by nie zagrał.
22 sierpnia 2015, 13:44
O N E T.
22 sierpnia 2015, 00:01
A mógłbyś mi ten link wysłać na priv? Byłabym bardzo wdzięczna!:)
21 sierpnia 2015, 23:34
Dobranoc!:).
21 sierpnia 2015, 23:30
21 sierpnia 2015, 23:24
21 sierpnia 2015, 23:22
Czyli jednym słowem, wygrać :D
21 sierpnia 2015, 23:11
Ważne żeby 3pkt zdobyć, nie dać dupy na początku ;D
21 sierpnia 2015, 23:07
Bardzo dobrze* musimy zacząć!;D
21 sierpnia 2015, 21:03
49
Wg mnie nigdy nie będzie już takiego piłkarza jak Leo, więc cieszmy się póki jest:)
21 sierpnia 2015, 20:32
Nie da się.
21 sierpnia 2015, 20:18
Hahahahahahahaha :D Ale zastanawiająca ta krew :D
21 sierpnia 2015, 13:48
Thiago był nie do zatrzymania, gdzie Pep to i on.
21 sierpnia 2015, 13:27
Ja nadal mam nadzieje że on coś dobrego sobą zaprezentuje..
21 sierpnia 2015, 13:20
Sandro może odpalić.
21 sierpnia 2015, 11:51
Wszystkiego najlepszego Vidal!
21 sierpnia 2015, 01:16
Osy nie są takie złe jak się jest spokojnym w sumie.. Najgorsze na świecie są pająki.
21 sierpnia 2015, 00:46
Co Wy się tak na te biedne komary uwzięliście:(
21 sierpnia 2015, 00:08
Ej poważnie, to do Wiśni nie podobne
20 sierpnia 2015, 22:14
62
Ocena Pique...poważnie? Do zejścia był najlepszym i bardzo aktywnym zawodnikiem.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
4
Tutaj powinna być zablokowania opcja komentowania podczas meczu, może byście nauczyli się oglądać a nie komentować każde podanie.
0
Jest dobrze!
1
Znajdź sobie jakieś zajęcie, przynajmniej coś pożytecznego zrobisz.
1
Komentarz usunięty
0
Zapytaj go.
1
Zaczynają się mądrości z serii 'Rozkminy pedroroddrriguuesa'.
1
Dzisiaj*:).
0
Reus nie da się posadzić na ławke na dłużej..
2
Stawiam na Nolito.
0
Dla mnie jako pierwszy powinien dołączyć do nas Nolito.
8
Nie wiem czy wiesz, ale Mathieu i tak by nie zagrał.
0
O N E T.
0
A mógłbyś mi ten link wysłać na priv? Byłabym bardzo wdzięczna!:)
0
Dobranoc!:).
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Czyli jednym słowem, wygrać :D
0
Ważne żeby 3pkt zdobyć, nie dać dupy na początku ;D
0
Bardzo dobrze* musimy zacząć!;D
49
Wg mnie nigdy nie będzie już takiego piłkarza jak Leo, więc cieszmy się póki jest:)
0
Nie da się.
0
Hahahahahahahaha :D Ale zastanawiająca ta krew :D
0
Thiago był nie do zatrzymania, gdzie Pep to i on.
0
Ja nadal mam nadzieje że on coś dobrego sobą zaprezentuje..
0
Sandro może odpalić.
0
Wszystkiego najlepszego Vidal!
0
Osy nie są takie złe jak się jest spokojnym w sumie.. Najgorsze na świecie są pająki.
0
Co Wy się tak na te biedne komary uwzięliście:(
0
Ej poważnie, to do Wiśni nie podobne
62
Ocena Pique...poważnie? Do zejścia był najlepszym i bardzo aktywnym zawodnikiem.