6 września 2015, 22:48
4
A to forum w ogóle jeszcze żyje? Coś się tam dzieje?
6 września 2015, 22:44
1
Tak jest! :D.
6 września 2015, 22:33
Nie chce Cie obrażać, ale czy z Tobą wszystko okej? Nie wiem, może Ty czegoś zazdrościsz? Ktoś wstawia coś c i e k a w e g o co ludzie chcą czytać. Stinger robi coś pożytecznego, a nie siedzi na dupie i hejtuje każdego. :)
6 września 2015, 22:30
0
Musicie pisać o jedzeniu? Przez Was się głodna zrobiłam noo:(
6 września 2015, 22:26
5
Ale chodzi o to, że użytkownicy (nie wszyscy) dostają bany za nic..
6 września 2015, 22:24
Ale to nawet zabawne, nie masz nic wspólnego z wypowiedzią Cochise a i tak o Tobie wspomniano;D
6 września 2015, 22:23
9
Człowieku, gdzie Ty się ukrywałeś? Brakuje takich mądrych wypowiedzi! :D
6 września 2015, 22:21
Teraz się do Stingera przyczepiłeś, oj ty.
6 września 2015, 22:17
Ja chyba jestem w tym mniejszym gronie osób, które kompletnie nie wiedzą o co chodzi...
6 września 2015, 19:35
Wy teraz macie tu fajnie, wszystkie dzieci (w tym ja) piszące głupoty zajęte są szkołą.
6 września 2015, 16:41
13
Jak wygrywać, to wszystko. :)
6 września 2015, 16:40
Tylko kwestia, czy jakoś przeżyjemy do stycznia:)
6 września 2015, 16:18
Iniesta, jak ja go lubię..Klasa sama w sobie:)
6 września 2015, 16:14
Ale nie ma co się dziwić, że mu się to nie podoba. U nas ma zagwarantowaną gre, może błyszczeć do woli.
5 września 2015, 22:18
6
Polecenia już wystarczająco mieszają...
5 września 2015, 22:11
To gdzie Ty jesteś? :o.
5 września 2015, 22:06
Hahahahaha weź Ty :D
5 września 2015, 22:02
Ty to zawsze chętny;D.
5 września 2015, 20:46
2
O Wiśnia, co to będzie jak Ciebie zabraknie :D
5 września 2015, 18:54
Chyba linki pomyliłeś, bo tu nic specjalnego nie ma:D
5 września 2015, 12:20
Barca go nie wzięła, to do Realu się pcha:D W United wyląduje.
5 września 2015, 12:16
Chyba nikt już nie napisze "Pogba do Barcy!" ::)
4 września 2015, 22:38
Nic się nie staaaaało, chyba
4 września 2015, 22:31
3
Lewandowski nie strzelił - jego wina! Fab nie obronił - jednak jego wina! Typowo....
4 września 2015, 22:17
To nie przypadkiem Ty postawiłeś 5:0 dla szwabów? :) :) :)
4 września 2015, 21:53
Zapewne ma więcej lat niż Ty.
4 września 2015, 21:30
Graj u Niemców>przegraj(oby nie)>ciesz się, bo doping był głośniejszy
4 września 2015, 21:23
Twój komentarz tryska wiarą!
4 września 2015, 21:07
Nic tak nie boli jak te ich szwabskie uśmiechy.
4 września 2015, 21:04
Komentarz usunięty
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
4
A to forum w ogóle jeszcze żyje? Coś się tam dzieje?
1
Tak jest! :D.
4
Nie chce Cie obrażać, ale czy z Tobą wszystko okej? Nie wiem, może Ty czegoś zazdrościsz? Ktoś wstawia coś c i e k a w e g o co ludzie chcą czytać. Stinger robi coś pożytecznego, a nie siedzi na dupie i hejtuje każdego. :)
0
Musicie pisać o jedzeniu? Przez Was się głodna zrobiłam noo:(
5
Ale chodzi o to, że użytkownicy (nie wszyscy) dostają bany za nic..
4
Ale to nawet zabawne, nie masz nic wspólnego z wypowiedzią Cochise a i tak o Tobie wspomniano;D
9
Człowieku, gdzie Ty się ukrywałeś? Brakuje takich mądrych wypowiedzi! :D
4
Teraz się do Stingera przyczepiłeś, oj ty.
1
Ja chyba jestem w tym mniejszym gronie osób, które kompletnie nie wiedzą o co chodzi...
4
Wy teraz macie tu fajnie, wszystkie dzieci (w tym ja) piszące głupoty zajęte są szkołą.
13
Jak wygrywać, to wszystko. :)
0
Tylko kwestia, czy jakoś przeżyjemy do stycznia:)
4
Iniesta, jak ja go lubię..Klasa sama w sobie:)
0
Ale nie ma co się dziwić, że mu się to nie podoba. U nas ma zagwarantowaną gre, może błyszczeć do woli.
6
Polecenia już wystarczająco mieszają...
0
To gdzie Ty jesteś? :o.
0
Hahahahaha weź Ty :D
1
Ty to zawsze chętny;D.
2
O Wiśnia, co to będzie jak Ciebie zabraknie :D
4
Chyba linki pomyliłeś, bo tu nic specjalnego nie ma:D
0
Barca go nie wzięła, to do Realu się pcha:D W United wyląduje.
0
Chyba nikt już nie napisze "Pogba do Barcy!" ::)
1
Nic się nie staaaaało, chyba
3
Lewandowski nie strzelił - jego wina! Fab nie obronił - jednak jego wina! Typowo....
4
To nie przypadkiem Ty postawiłeś 5:0 dla szwabów? :) :) :)
2
Zapewne ma więcej lat niż Ty.
1
Graj u Niemców>przegraj(oby nie)>ciesz się, bo doping był głośniejszy
6
Twój komentarz tryska wiarą!
0
Nic tak nie boli jak te ich szwabskie uśmiechy.
1
Komentarz usunięty