4

A to forum w ogóle jeszcze żyje? Coś się tam dzieje?

1

Tak jest! :D.

4

Nie chce Cie obrażać, ale czy z Tobą wszystko okej? Nie wiem, może Ty czegoś zazdrościsz? Ktoś wstawia coś c i e k a w e g o co ludzie chcą czytać. Stinger robi coś pożytecznego, a nie siedzi na dupie i hejtuje każdego. :)

0

Musicie pisać o jedzeniu? Przez Was się głodna zrobiłam noo:(

5

Ale chodzi o to, że użytkownicy (nie wszyscy) dostają bany za nic..

4

Ale to nawet zabawne, nie masz nic wspólnego z wypowiedzią Cochise a i tak o Tobie wspomniano;D

9

Człowieku, gdzie Ty się ukrywałeś? Brakuje takich mądrych wypowiedzi! :D

4

Teraz się do Stingera przyczepiłeś, oj ty.

1

Ja chyba jestem w tym mniejszym gronie osób, które kompletnie nie wiedzą o co chodzi...

4

Wy teraz macie tu fajnie, wszystkie dzieci (w tym ja) piszące głupoty zajęte są szkołą.

13

Jak wygrywać, to wszystko. :)

0

Tylko kwestia, czy jakoś przeżyjemy do stycznia:)

4

Iniesta, jak ja go lubię..Klasa sama w sobie:)

0

Ale nie ma co się dziwić, że mu się to nie podoba. U nas ma zagwarantowaną gre, może błyszczeć do woli.

6

Polecenia już wystarczająco mieszają...

0

To gdzie Ty jesteś? :o.

0

Hahahahaha weź Ty :D

1

Ty to zawsze chętny;D.

2

O Wiśnia, co to będzie jak Ciebie zabraknie :D

4

Chyba linki pomyliłeś, bo tu nic specjalnego nie ma:D

0

Barca go nie wzięła, to do Realu się pcha:D W United wyląduje.

0

Chyba nikt już nie napisze "Pogba do Barcy!" ::)

1

Nic się nie staaaaało, chyba

3

Lewandowski nie strzelił - jego wina! Fab nie obronił - jednak jego wina! Typowo....

4

To nie przypadkiem Ty postawiłeś 5:0 dla szwabów? :) :) :)

2

Zapewne ma więcej lat niż Ty.

1

Graj u Niemców>przegraj(oby nie)>ciesz się, bo doping był głośniejszy

6

Twój komentarz tryska wiarą!

0

Nic tak nie boli jak te ich szwabskie uśmiechy.

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?