0

RM.pl i szacunek w jednej wypowiedzi....

0

Spróbować zawsze można.:)

0

Lubię czytać konferencje Lucho, zawsze dokładnie i na temat.

0

Ooo, świetna wiadomość!

2

Spokojnie Wiśnia, oddychaj :D

1

Eeeej leć, nawet się nie zastanawiaj!

0

"Plecaldo" to wygryw! Warto zapamiętać :D

11

Martwi mnie to że to już kolejna kontuzja:( No nic, dobranoc! VeB

0

Ediiit: znów nie tutaj, sorka

1

dzięki:)

0

Kurde, link do meczu mi wysiadł, mogę prosić szybko o jakiś w miare dobry?

0

Roberto akurat dziś jest bardziej chwalony niż wyśmiewany.

5

Oni tylko wyrażają swoje zdanie, a chyba do tego prawo mają.

3

Nie mógł stać na linii? Nie chce narzekać, ale nikt go do przodu nie wypychał.

2

Przeżywacie tego gola Romy jakbyśmy 1:10 przegrywali, spokojnie

0

Zawsze najszybsza i najdokładniejsza relacja :D

1

Nigdy nie sądziłam, że będę zadowolona widząc Roberto w wyjściowej jedenastce

0

Ty całymi dniami w robocie, co nie?:( Ale mecz jutro dasz rade obejrzeć?:D

1

Pewnie, umierałam z tęsknoty, bo jakby inaczej :D Jutrzejsze okładki madryckich ścierw będą piękne, coś tak czuje.

1

O hej Wiśnia! No cóż, nasz mistrz dał dzisiaj pokaz swoich umiejętności, takie bramki strzelać:D

0

Krul*

16

Ten moment, kiedy nie wiesz czy to słaby troll czy po prostu człowiek jest kretynem...

2

Dobranoc:D

1

Dziwne, maszyny powinny zawsze pracować na pełnych obrotach.

0

Edit: Znów nie tu:')

0

Real słaby, he.

12

Co ten Ronaldo się tak rozszalał! Takie bramki strzelać, oho

2

A on wie co to wstyd?:)

4

I teraz nagle każdy chce Pogbe.....

3

To już znak rozpoznawczy krula karnych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?