19 września 2015, 23:52
0
RM.pl i szacunek w jednej wypowiedzi....
19 września 2015, 23:49
Spróbować zawsze można.:)
19 września 2015, 23:47
Lubię czytać konferencje Lucho, zawsze dokładnie i na temat.
19 września 2015, 11:07
Ooo, świetna wiadomość!
17 września 2015, 21:48
2
Spokojnie Wiśnia, oddychaj :D
17 września 2015, 20:57
1
Eeeej leć, nawet się nie zastanawiaj!
16 września 2015, 23:03
"Plecaldo" to wygryw! Warto zapamiętać :D
16 września 2015, 22:46
11
Martwi mnie to że to już kolejna kontuzja:( No nic, dobranoc! VeB
16 września 2015, 22:38
Ediiit: znów nie tutaj, sorka
16 września 2015, 21:52
dzięki:)
16 września 2015, 21:50
Kurde, link do meczu mi wysiadł, mogę prosić szybko o jakiś w miare dobry?
16 września 2015, 21:48
Roberto akurat dziś jest bardziej chwalony niż wyśmiewany.
16 września 2015, 21:42
5
Oni tylko wyrażają swoje zdanie, a chyba do tego prawo mają.
16 września 2015, 21:34
3
Nie mógł stać na linii? Nie chce narzekać, ale nikt go do przodu nie wypychał.
16 września 2015, 21:26
Przeżywacie tego gola Romy jakbyśmy 1:10 przegrywali, spokojnie
16 września 2015, 20:41
Zawsze najszybsza i najdokładniejsza relacja :D
16 września 2015, 20:20
Nigdy nie sądziłam, że będę zadowolona widząc Roberto w wyjściowej jedenastce
15 września 2015, 23:16
Ty całymi dniami w robocie, co nie?:( Ale mecz jutro dasz rade obejrzeć?:D
15 września 2015, 23:05
Pewnie, umierałam z tęsknoty, bo jakby inaczej :D Jutrzejsze okładki madryckich ścierw będą piękne, coś tak czuje.
15 września 2015, 23:02
O hej Wiśnia! No cóż, nasz mistrz dał dzisiaj pokaz swoich umiejętności, takie bramki strzelać:D
15 września 2015, 23:00
Krul*
15 września 2015, 22:46
16
Ten moment, kiedy nie wiesz czy to słaby troll czy po prostu człowiek jest kretynem...
15 września 2015, 22:42
Dobranoc:D
15 września 2015, 22:41
Dziwne, maszyny powinny zawsze pracować na pełnych obrotach.
15 września 2015, 22:37
Edit: Znów nie tu:')
15 września 2015, 22:29
Real słaby, he.
15 września 2015, 22:25
12
Co ten Ronaldo się tak rozszalał! Takie bramki strzelać, oho
15 września 2015, 22:20
A on wie co to wstyd?:)
15 września 2015, 22:15
4
I teraz nagle każdy chce Pogbe.....
15 września 2015, 22:12
To już znak rozpoznawczy krula karnych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
RM.pl i szacunek w jednej wypowiedzi....
0
Spróbować zawsze można.:)
0
Lubię czytać konferencje Lucho, zawsze dokładnie i na temat.
0
Ooo, świetna wiadomość!
2
Spokojnie Wiśnia, oddychaj :D
1
Eeeej leć, nawet się nie zastanawiaj!
0
"Plecaldo" to wygryw! Warto zapamiętać :D
11
Martwi mnie to że to już kolejna kontuzja:( No nic, dobranoc! VeB
0
Ediiit: znów nie tutaj, sorka
1
dzięki:)
0
Kurde, link do meczu mi wysiadł, mogę prosić szybko o jakiś w miare dobry?
0
Roberto akurat dziś jest bardziej chwalony niż wyśmiewany.
5
Oni tylko wyrażają swoje zdanie, a chyba do tego prawo mają.
3
Nie mógł stać na linii? Nie chce narzekać, ale nikt go do przodu nie wypychał.
2
Przeżywacie tego gola Romy jakbyśmy 1:10 przegrywali, spokojnie
0
Zawsze najszybsza i najdokładniejsza relacja :D
1
Nigdy nie sądziłam, że będę zadowolona widząc Roberto w wyjściowej jedenastce
0
Ty całymi dniami w robocie, co nie?:( Ale mecz jutro dasz rade obejrzeć?:D
1
Pewnie, umierałam z tęsknoty, bo jakby inaczej :D Jutrzejsze okładki madryckich ścierw będą piękne, coś tak czuje.
1
O hej Wiśnia! No cóż, nasz mistrz dał dzisiaj pokaz swoich umiejętności, takie bramki strzelać:D
0
Krul*
16
Ten moment, kiedy nie wiesz czy to słaby troll czy po prostu człowiek jest kretynem...
2
Dobranoc:D
1
Dziwne, maszyny powinny zawsze pracować na pełnych obrotach.
0
Edit: Znów nie tu:')
0
Real słaby, he.
12
Co ten Ronaldo się tak rozszalał! Takie bramki strzelać, oho
2
A on wie co to wstyd?:)
4
I teraz nagle każdy chce Pogbe.....
3
To już znak rozpoznawczy krula karnych