Mam jedną znajomą, która z dnia na dzień zaczęła "kibicować" Barcelonie, ale to na pokaz (powiązana jest z tym druga historia ale nie ważne). Dzisiaj specjalnie zapytałam ją przy wszystkich czy oglądała mecz i co sądziła o bramce Messiego i tym że Neymar przenosi się do Realu. Odpowiedziała że to najpiękniejszy gol jaki widziała w życiu, a że Neymar to śmieć bo jak może iść do Realu. Kiedy uświadomiłam ją jaka jest prawda stwierdziła że to ja nic nie wiem i żebym najpierw przeczytała coś o Barcelonie zanim się wypowiem. Was też irytują tacy ludzie?
Nie narzekajcie tak, przegraliśmy - trudno. Było trochę błędów. Zabrakło nam szczęścia, dwa razy piłka powinna wejść do bramki, i nie wiem jakim cudem się tam nie znalazła.
0
Koleżanko* jak już:)
0
Myślał? A nauczyli go tego?
0
Jak to jest, że niektóre drużyny grając z nami dają z siebie 200% a jak przychodzi mecz z Realem to grają piach?
1
W trybuny też trzeba umieć strzelać:D
0
ej, a gdzie ten Ronaldo zniknął?
0
Dzisiaj na 100% Real dostanie karnego, bo jak nie to będzie że sędzia był przeciwko nim.
0
Nie no:(
1
Ronaldo zły, bo nie może strzelić karnego, eh:(
0
Pokazał jak marnować dobre akcje.
0
A wielkim problemem byłoby odpowiedzenie na pytanie Ilony? Nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie komentuj proste. - Nie, nie Ronaldo:)
0
Dziwisz się? Z prowadzącym Realem trudno wygrać, ale z drugiej strony Atletico może sobie poradzić.
0
Nie zauważyłam jakiegoś entuzjazmu na twarzy Ronaldo, z powodu ich prowadzenia, ciekawe czemu..:")
3
Te gwizdy kiedy Ronaldo był przy piłce...aż miło się słucha
0
Poważnie... eleven
0
Nigdy nie sądziłam, że to napisze..
Vamos Atletico!
0
Przed ścięciem zdecydowanie!
1
Nie przesadziłeś:D zgadzam się w sumie
3
Masz szczęście;D
17
Uwaga teraz historia życia:
Mam jedną znajomą, która z dnia na dzień zaczęła "kibicować" Barcelonie, ale to na pokaz (powiązana jest z tym druga historia ale nie ważne). Dzisiaj specjalnie zapytałam ją przy wszystkich czy oglądała mecz i co sądziła o bramce Messiego i tym że Neymar przenosi się do Realu. Odpowiedziała że to najpiękniejszy gol jaki widziała w życiu, a że Neymar to śmieć bo jak może iść do Realu. Kiedy uświadomiłam ją jaka jest prawda stwierdziła że to ja nic nie wiem i żebym najpierw przeczytała coś o Barcelonie zanim się wypowiem. Was też irytują tacy ludzie?
2
Żebyś wiedział!:D
0
Roberto dobrze, w ostatnim czasie bardzo się rozkręca. Jak tak dalej pójdzie to będzie z niego zajebisty piłkarz:D
0
Chodzi mi głównie o to, że nawet jak Ter Stegen coś wpuścił, a miał mało do powiedzenia przy strzale to i tak była fala hejtów na niego.
1
Gdzie są hejty na Bravo? Wrócił i 2 bramki puszcza, jak tak można!
0
Żadnych kontuzji nie będzie, nawet tak nie myślmy:(
0
Mam wrażenie, że po zdobyciu Trypletu niektórzy myślą że będziemy wygrywali każdy mecz. Nie zawsze będzie tak kolorowo.
0
Zawsze musi być ten pierwszy (i miejmy nadzieje ostatni) raz.
1
Zabawne jest takie zakładanie że Real jutro przegra. To mocny klub, można się po nich wszystkiego spodziewać.
0
A niech strzela jak chce, trafia.
5
A mnie pociesza jedno - dzisiaj nie złapaliśmy żadnej kontuzji!:D
1
Nie narzekajcie tak, przegraliśmy - trudno. Było trochę błędów. Zabrakło nam szczęścia, dwa razy piłka powinna wejść do bramki, i nie wiem jakim cudem się tam nie znalazła.