0

Koleżanko* jak już:)

0

Myślał? A nauczyli go tego?

0

Jak to jest, że niektóre drużyny grając z nami dają z siebie 200% a jak przychodzi mecz z Realem to grają piach?

1

W trybuny też trzeba umieć strzelać:D

0

ej, a gdzie ten Ronaldo zniknął?

0

Dzisiaj na 100% Real dostanie karnego, bo jak nie to będzie że sędzia był przeciwko nim.

0

Nie no:(

1

Ronaldo zły, bo nie może strzelić karnego, eh:(

0

Pokazał jak marnować dobre akcje.

0

A wielkim problemem byłoby odpowiedzenie na pytanie Ilony? Nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie komentuj proste. - Nie, nie Ronaldo:)

0

Dziwisz się? Z prowadzącym Realem trudno wygrać, ale z drugiej strony Atletico może sobie poradzić.

0

Nie zauważyłam jakiegoś entuzjazmu na twarzy Ronaldo, z powodu ich prowadzenia, ciekawe czemu..:")

3

Te gwizdy kiedy Ronaldo był przy piłce...aż miło się słucha

0

Poważnie... eleven

0

Nigdy nie sądziłam, że to napisze..
Vamos Atletico!

0

Przed ścięciem zdecydowanie!

1

Nie przesadziłeś:D zgadzam się w sumie

3

Masz szczęście;D

17

Uwaga teraz historia życia:

Mam jedną znajomą, która z dnia na dzień zaczęła "kibicować" Barcelonie, ale to na pokaz (powiązana jest z tym druga historia ale nie ważne). Dzisiaj specjalnie zapytałam ją przy wszystkich czy oglądała mecz i co sądziła o bramce Messiego i tym że Neymar przenosi się do Realu. Odpowiedziała że to najpiękniejszy gol jaki widziała w życiu, a że Neymar to śmieć bo jak może iść do Realu. Kiedy uświadomiłam ją jaka jest prawda stwierdziła że to ja nic nie wiem i żebym najpierw przeczytała coś o Barcelonie zanim się wypowiem. Was też irytują tacy ludzie?

2

Żebyś wiedział!:D

0

Roberto dobrze, w ostatnim czasie bardzo się rozkręca. Jak tak dalej pójdzie to będzie z niego zajebisty piłkarz:D

0

Chodzi mi głównie o to, że nawet jak Ter Stegen coś wpuścił, a miał mało do powiedzenia przy strzale to i tak była fala hejtów na niego.

1

Gdzie są hejty na Bravo? Wrócił i 2 bramki puszcza, jak tak można!

0

Żadnych kontuzji nie będzie, nawet tak nie myślmy:(

0

Mam wrażenie, że po zdobyciu Trypletu niektórzy myślą że będziemy wygrywali każdy mecz. Nie zawsze będzie tak kolorowo.

0

Zawsze musi być ten pierwszy (i miejmy nadzieje ostatni) raz.

1

Zabawne jest takie zakładanie że Real jutro przegra. To mocny klub, można się po nich wszystkiego spodziewać.

0

A niech strzela jak chce, trafia.

5

A mnie pociesza jedno - dzisiaj nie złapaliśmy żadnej kontuzji!:D

1

Nie narzekajcie tak, przegraliśmy - trudno. Było trochę błędów. Zabrakło nam szczęścia, dwa razy piłka powinna wejść do bramki, i nie wiem jakim cudem się tam nie znalazła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?