1

To dziwne i fuj

0

Szkoda Hiszpana, ale dla Realu dobrze że tylko około 2-3 tygodnie.

5

Przepraszam bardzo, to chodzenie do gimnazjum to oznaka głupoty i jakiś wstyd?

0

A co w nim złego? Administracją nie jestem ale pytam z ciekawości:D

0

Aż 0:4?:(

1

Poważnie?:D

0

Jadą po nim bo mają do tego podstawy.

2

No spójrz na nich, spójrz

0

To jakiś żart? Dopiero co wyłączyłam...

0

"mocno strzelił tą piłkę, ale co z tego" - to samo przyszło mi na myśl

4

Jakie pozytywne zdjęcie! :D

0

Dobranoc, tak na zapas piszę.

0

Taa, a w doliczonym czasie gry Ronaldo z karnego:D

0

Niech Atleti coś strzeli, bo już mnie zaczyna irytować ten wynik.

0

Ja jestem tolerancyjna, tak jakby co! :D

0

https://instagram.com/p/8XloPrhpaM/?taken-by=cristiano no zobacz na ten styl, i ta twarz, ideał!:D

0

Może nie czytają nawet:D

0

Przyzwyczaiłam się:D Mało tu dziewczyn, mogę to wybaczać:D

0

To chyba jasne, że nie będziesz oceniał, chyba że Cie faceci interesują:D Dla mnie bardzo przystojny.

5

wygrałaś* jak już:D

15

Nie nazywajmy tego dryblingiem. Messi o kulach zrobiłby to lepiej

0

https://instagram.com/p/7vKe16j5Pu/?taken-by=sergiroberto nie dość, że przystojny to jeszcze utalentowany...

0

Tylko głupi powiedziałby, że nie ma:) To jest Barca, najlepszy Klub na świecie!

0

Mniej, bo coś mało gwizdów dzisiaj.

0

Kiedy on ma strzelać, jak po rozpoczęciu jakoś magicznie znika?:(

0

Torres nie może zejść, to najlepszy zawodnik Realu w tym meczu

1

Znikać też trzeba umieć!:D

0

Neymar też ma różowe, ale jakoś lepiej w nich wygląda:D

20

Z Ronaldo serio prawdziwy magik, pojawia się i znika.

0

Hahahahahah:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?