5 października 2015, 19:30
1
To dziwne i fuj
5 października 2015, 18:53
0
Szkoda Hiszpana, ale dla Realu dobrze że tylko około 2-3 tygodnie.
4 października 2015, 22:54
5
Przepraszam bardzo, to chodzenie do gimnazjum to oznaka głupoty i jakiś wstyd?
4 października 2015, 22:39
A co w nim złego? Administracją nie jestem ale pytam z ciekawości:D
4 października 2015, 22:36
Aż 0:4?:(
4 października 2015, 22:32
Poważnie?:D
4 października 2015, 22:27
Jadą po nim bo mają do tego podstawy.
4 października 2015, 22:17
2
No spójrz na nich, spójrz
4 października 2015, 22:10
To jakiś żart? Dopiero co wyłączyłam...
4 października 2015, 22:07
"mocno strzelił tą piłkę, ale co z tego" - to samo przyszło mi na myśl
4 października 2015, 22:01
4
Jakie pozytywne zdjęcie! :D
4 października 2015, 21:57
Dobranoc, tak na zapas piszę.
Taa, a w doliczonym czasie gry Ronaldo z karnego:D
4 października 2015, 21:56
Niech Atleti coś strzeli, bo już mnie zaczyna irytować ten wynik.
4 października 2015, 21:55
Ja jestem tolerancyjna, tak jakby co! :D
4 października 2015, 21:52
https://instagram.com/p/8XloPrhpaM/?taken-by=cristiano no zobacz na ten styl, i ta twarz, ideał!:D
4 października 2015, 21:50
Może nie czytają nawet:D
Przyzwyczaiłam się:D Mało tu dziewczyn, mogę to wybaczać:D
4 października 2015, 21:49
To chyba jasne, że nie będziesz oceniał, chyba że Cie faceci interesują:D Dla mnie bardzo przystojny.
4 października 2015, 21:48
wygrałaś* jak już:D
4 października 2015, 21:45
15
Nie nazywajmy tego dryblingiem. Messi o kulach zrobiłby to lepiej
4 października 2015, 21:41
https://instagram.com/p/7vKe16j5Pu/?taken-by=sergiroberto nie dość, że przystojny to jeszcze utalentowany...
4 października 2015, 21:32
Tylko głupi powiedziałby, że nie ma:) To jest Barca, najlepszy Klub na świecie!
4 października 2015, 21:28
Mniej, bo coś mało gwizdów dzisiaj.
4 października 2015, 21:23
Kiedy on ma strzelać, jak po rozpoczęciu jakoś magicznie znika?:(
4 października 2015, 21:20
Torres nie może zejść, to najlepszy zawodnik Realu w tym meczu
4 października 2015, 21:19
Znikać też trzeba umieć!:D
4 października 2015, 21:16
Neymar też ma różowe, ale jakoś lepiej w nich wygląda:D
20
Z Ronaldo serio prawdziwy magik, pojawia się i znika.
4 października 2015, 21:13
Hahahahahah:D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
To dziwne i fuj
0
Szkoda Hiszpana, ale dla Realu dobrze że tylko około 2-3 tygodnie.
5
Przepraszam bardzo, to chodzenie do gimnazjum to oznaka głupoty i jakiś wstyd?
0
A co w nim złego? Administracją nie jestem ale pytam z ciekawości:D
0
Aż 0:4?:(
1
Poważnie?:D
0
Jadą po nim bo mają do tego podstawy.
2
No spójrz na nich, spójrz
0
To jakiś żart? Dopiero co wyłączyłam...
0
"mocno strzelił tą piłkę, ale co z tego" - to samo przyszło mi na myśl
4
Jakie pozytywne zdjęcie! :D
0
Dobranoc, tak na zapas piszę.
0
Taa, a w doliczonym czasie gry Ronaldo z karnego:D
0
Niech Atleti coś strzeli, bo już mnie zaczyna irytować ten wynik.
0
Ja jestem tolerancyjna, tak jakby co! :D
0
https://instagram.com/p/8XloPrhpaM/?taken-by=cristiano no zobacz na ten styl, i ta twarz, ideał!:D
0
Może nie czytają nawet:D
0
Przyzwyczaiłam się:D Mało tu dziewczyn, mogę to wybaczać:D
0
To chyba jasne, że nie będziesz oceniał, chyba że Cie faceci interesują:D Dla mnie bardzo przystojny.
5
wygrałaś* jak już:D
15
Nie nazywajmy tego dryblingiem. Messi o kulach zrobiłby to lepiej
0
https://instagram.com/p/7vKe16j5Pu/?taken-by=sergiroberto nie dość, że przystojny to jeszcze utalentowany...
0
Tylko głupi powiedziałby, że nie ma:) To jest Barca, najlepszy Klub na świecie!
0
Mniej, bo coś mało gwizdów dzisiaj.
0
Kiedy on ma strzelać, jak po rozpoczęciu jakoś magicznie znika?:(
0
Torres nie może zejść, to najlepszy zawodnik Realu w tym meczu
1
Znikać też trzeba umieć!:D
0
Neymar też ma różowe, ale jakoś lepiej w nich wygląda:D
20
Z Ronaldo serio prawdziwy magik, pojawia się i znika.
0
Hahahahahah:D