0

Tutaj to zobaczyłam, nie wiem skąd to :D

0

Jak to kiedyś ktoś tu napisał.. Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem, do boju PSG!

0

Nie wiem czy to to.. Widziałam tylko, że właśnie kolega wyżej wczoraj pisał o czymś takim

0

O jak dobrze że Cie "widze"! To chyba Ty wczoraj pisałeś o tej stronce, na której można oglądać wszystkie mecze na raz, podlinkujesz?:D

0

Idę się "uczyć". Życzcie mi powodzenia :D

0

A Ty cicho tam!:D

0

Ostatnio przeczytałam streszczenie i 2+ dostałam. Pozytywna ocena? Pozytywna.

1

Wiśnia, Ty już nawet z kraju uciekłeś, weź sypnij hajsem:D

16

Moja super rozmowa z mamą:
- Siema mama, kocham Cie
- Co chcesz?
- Dasz kase na kilka książek?
- Jakich książek? Czyżbyś zaczęła się uczyć?
- Niee, o sporcie
- Nie. Najpierw się za lektury weź.
To sobie poczytałam, oho..

2

PSG 2:1 Real

0

Obejrzałam przed chwilą powtórkę finału Barca-Juve.. To było grubo ponad 5 miesięcy temu, a ja nadal oglądając to mam ciary.

0

Nie, a coś ciekawego mnie ominęło?:D

7

Nikt mnie nie irytował dzisiaj bardziej od Suareza, nikt.

0

Szkoda, że Ivan się o hattricka nie pokusił. No cóż, brawo!:D

0

Cicho.. Oby nic poważnego, jeju:(

0

Wygramy 2:0, mówie Wam. Mam nadzieję że dzisiaj nic do naszej siatki nie wpadnie, ale przy naszej obronie..:)

0

Zakładam, że słuchasz zbuka, kaena, i sulina pewnie też:)

0

Większość rapuje o dziwkach, hajsie, ćpaniu i chlaniu. Ale co kto lubi:)

0

Prawdziwej muzyki posłuchaj, a nie jakieś polskie rapsy... Czarny rap! Wiz, Lil Wayne, SD

1

Normalka, to Polak. Będą tak gadać aż zobaczą Leo z ZP w rękach:)

0

Dołączam się do pytania, bo ja nadal nie ogarniam o co z tym wszystkim chodzi..:)

1

O jak dzisiaj dużo ludzi ma urodziny :D Sto lat, zdrowia!:)

0

Sto lat!:D.

0

Wyżal się bracie, jeśli chcesz :D

0

Nie żartuj.. Zwolniłeś się?

3

Ty każdego kochasz, prawda?:D

0

Współczuje im. Mimo wyglądu Bejla, nawet go lubię.

0

Cicho, co Ty tam wiesz :D Chodź na skype, ale szybko :D

3

Na priv do niego napisz.. Przecież jak dostał to Ci tego tu nie napisze.

0

Co to ma być za godzina...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?