21 października 2015, 20:46
0
Tutaj to zobaczyłam, nie wiem skąd to :D
21 października 2015, 20:43
Jak to kiedyś ktoś tu napisał.. Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem, do boju PSG!
21 października 2015, 20:34
Nie wiem czy to to.. Widziałam tylko, że właśnie kolega wyżej wczoraj pisał o czymś takim
21 października 2015, 20:09
O jak dobrze że Cie "widze"! To chyba Ty wczoraj pisałeś o tej stronce, na której można oglądać wszystkie mecze na raz, podlinkujesz?:D
21 października 2015, 19:23
Idę się "uczyć". Życzcie mi powodzenia :D
21 października 2015, 19:22
A Ty cicho tam!:D
21 października 2015, 19:18
Ostatnio przeczytałam streszczenie i 2+ dostałam. Pozytywna ocena? Pozytywna.
21 października 2015, 19:16
1
Wiśnia, Ty już nawet z kraju uciekłeś, weź sypnij hajsem:D
21 października 2015, 19:09
16
Moja super rozmowa z mamą: - Siema mama, kocham Cie - Co chcesz? - Dasz kase na kilka książek? - Jakich książek? Czyżbyś zaczęła się uczyć? - Niee, o sporcie - Nie. Najpierw się za lektury weź. To sobie poczytałam, oho..
21 października 2015, 18:03
2
PSG 2:1 Real
Obejrzałam przed chwilą powtórkę finału Barca-Juve.. To było grubo ponad 5 miesięcy temu, a ja nadal oglądając to mam ciary.
20 października 2015, 23:34
Nie, a coś ciekawego mnie ominęło?:D
20 października 2015, 23:28
7
Nikt mnie nie irytował dzisiaj bardziej od Suareza, nikt.
20 października 2015, 22:36
Szkoda, że Ivan się o hattricka nie pokusił. No cóż, brawo!:D
20 października 2015, 21:39
Cicho.. Oby nic poważnego, jeju:(
20 października 2015, 20:37
Wygramy 2:0, mówie Wam. Mam nadzieję że dzisiaj nic do naszej siatki nie wpadnie, ale przy naszej obronie..:)
20 października 2015, 20:30
Zakładam, że słuchasz zbuka, kaena, i sulina pewnie też:)
20 października 2015, 19:28
Większość rapuje o dziwkach, hajsie, ćpaniu i chlaniu. Ale co kto lubi:)
20 października 2015, 19:23
Prawdziwej muzyki posłuchaj, a nie jakieś polskie rapsy... Czarny rap! Wiz, Lil Wayne, SD
20 października 2015, 19:01
Normalka, to Polak. Będą tak gadać aż zobaczą Leo z ZP w rękach:)
20 października 2015, 18:50
Dołączam się do pytania, bo ja nadal nie ogarniam o co z tym wszystkim chodzi..:)
20 października 2015, 18:18
O jak dzisiaj dużo ludzi ma urodziny :D Sto lat, zdrowia!:)
20 października 2015, 14:35
Sto lat!:D.
19 października 2015, 22:42
Wyżal się bracie, jeśli chcesz :D
19 października 2015, 22:38
Nie żartuj.. Zwolniłeś się?
19 października 2015, 22:36
3
Ty każdego kochasz, prawda?:D
19 października 2015, 21:24
Współczuje im. Mimo wyglądu Bejla, nawet go lubię.
19 października 2015, 20:55
Cicho, co Ty tam wiesz :D Chodź na skype, ale szybko :D
19 października 2015, 20:45
Na priv do niego napisz.. Przecież jak dostał to Ci tego tu nie napisze.
19 października 2015, 16:17
Co to ma być za godzina...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Tutaj to zobaczyłam, nie wiem skąd to :D
0
Jak to kiedyś ktoś tu napisał.. Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem, do boju PSG!
0
Nie wiem czy to to.. Widziałam tylko, że właśnie kolega wyżej wczoraj pisał o czymś takim
0
O jak dobrze że Cie "widze"! To chyba Ty wczoraj pisałeś o tej stronce, na której można oglądać wszystkie mecze na raz, podlinkujesz?:D
0
Idę się "uczyć". Życzcie mi powodzenia :D
0
A Ty cicho tam!:D
0
Ostatnio przeczytałam streszczenie i 2+ dostałam. Pozytywna ocena? Pozytywna.
1
Wiśnia, Ty już nawet z kraju uciekłeś, weź sypnij hajsem:D
16
Moja super rozmowa z mamą:
- Siema mama, kocham Cie
- Co chcesz?
- Dasz kase na kilka książek?
- Jakich książek? Czyżbyś zaczęła się uczyć?
- Niee, o sporcie
- Nie. Najpierw się za lektury weź.
To sobie poczytałam, oho..
2
PSG 2:1 Real
0
Obejrzałam przed chwilą powtórkę finału Barca-Juve.. To było grubo ponad 5 miesięcy temu, a ja nadal oglądając to mam ciary.
0
Nie, a coś ciekawego mnie ominęło?:D
7
Nikt mnie nie irytował dzisiaj bardziej od Suareza, nikt.
0
Szkoda, że Ivan się o hattricka nie pokusił. No cóż, brawo!:D
0
Cicho.. Oby nic poważnego, jeju:(
0
Wygramy 2:0, mówie Wam. Mam nadzieję że dzisiaj nic do naszej siatki nie wpadnie, ale przy naszej obronie..:)
0
Zakładam, że słuchasz zbuka, kaena, i sulina pewnie też:)
0
Większość rapuje o dziwkach, hajsie, ćpaniu i chlaniu. Ale co kto lubi:)
0
Prawdziwej muzyki posłuchaj, a nie jakieś polskie rapsy... Czarny rap! Wiz, Lil Wayne, SD
1
Normalka, to Polak. Będą tak gadać aż zobaczą Leo z ZP w rękach:)
0
Dołączam się do pytania, bo ja nadal nie ogarniam o co z tym wszystkim chodzi..:)
1
O jak dzisiaj dużo ludzi ma urodziny :D Sto lat, zdrowia!:)
0
Sto lat!:D.
0
Wyżal się bracie, jeśli chcesz :D
0
Nie żartuj.. Zwolniłeś się?
3
Ty każdego kochasz, prawda?:D
0
Współczuje im. Mimo wyglądu Bejla, nawet go lubię.
0
Cicho, co Ty tam wiesz :D Chodź na skype, ale szybko :D
3
Na priv do niego napisz.. Przecież jak dostał to Ci tego tu nie napisze.
0
Co to ma być za godzina...