Co do Leo.. Kurde, z jednej strony fajnie byłoby go zobaczyć na meczu z Realem. Na 100% byłoby bardzo ciekawie (ale pewnie i tak będą ogromne emocje) ale z drugiej strony.. dobre widowisko czy zdrowie? Jasne że zdrowie. Śmiem zaryzykować stwierdzenie, że nawet bez Leo wygralibyśmy. Mamy Neymara, Suareza, Roberto, Inieste... Co prawda, oni też mają Ronaldo(w nie najlepszej formie ostatnio) czy tam jakiegoś Bejla.. Ale Barcelona potrafi czynić cuda. Jest też trzecia opcja: Messi wchodzi w drugiej połowie, robi rozpierdziel na maksa i kończymy mecz - ta najbardziej pozytywna. Najważniejsze jest zdrowie, poczekamy na naszego Cracka tyle, ile trzeba! VeB
Każdy zawodnik naszej drużyny coś wnosi,i dobrze że jest. O Messim to ja nie musze nic mówić, bo widać co robi. Kiedy Leo wypadł z gry, to Neymar w 80% wziął na siebie ciężar gry, taki plej mejker się z niego zrobił. Prawda, że gdyby nie Suarez to byłoby mu znacznie ciężej coś zdziałać. Dla mnie i tak jednym z najlepszych zawodników w meczach jest Busi. Też nie trzeba nic mówić.. Cichy bohater. Dodajmy do tego Roberto, który wystrzelił niesamowicie. Jeszcze Iniesta, którego każde dotknięcie piłki jest szansą na super akcje, jednak nie jest on jeszcze w 100% "sobą". Messi może być dumny. Neymar to lider, a Suarez mu pomaga w dowodzeniu drużyną. Jeśli reszta dotrzyma im kroku, każdy mecz będzie znacznie lepszy.
A Munir i Sandro nadal nie strzelają.. Nie wymagamy od nich hattricka co mecz, ale od czasu do czasu mogliby wykorzystać jakąś szanse. Szkoda że wczoraj Munir był na spalonym, może ta bramka by go "odblokowała".
0
Tak, na 100% Messi będzie wolał narazić się, niż do końca wyzdrowieć. Tak,tak.
0
Tylko żeby jak Xavi w katarze nie wylądował...
0
23 lata.. Młody i utalentowany. A jeszcze nie tak dawno połowa tej strony (w tym ja) chcieli go sprzedać.. Dobrze, że jest.
0
Szkoda.. No nic, zdrowiej cracku!
3
Co do Leo.. Kurde, z jednej strony fajnie byłoby go zobaczyć na meczu z Realem. Na 100% byłoby bardzo ciekawie (ale pewnie i tak będą ogromne emocje) ale z drugiej strony.. dobre widowisko czy zdrowie? Jasne że zdrowie. Śmiem zaryzykować stwierdzenie, że nawet bez Leo wygralibyśmy. Mamy Neymara, Suareza, Roberto, Inieste... Co prawda, oni też mają Ronaldo(w nie najlepszej formie ostatnio) czy tam jakiegoś Bejla.. Ale Barcelona potrafi czynić cuda. Jest też trzecia opcja: Messi wchodzi w drugiej połowie, robi rozpierdziel na maksa i kończymy mecz - ta najbardziej pozytywna. Najważniejsze jest zdrowie, poczekamy na naszego Cracka tyle, ile trzeba! VeB
0
Edytowałam zanim to napisałeś!:D u nas pan od historii na lekcjach słucha greckiej muzyki więc...:/
0
Wojna.. 1939..? Miałam aż 3 z historii :D
4
To jest w pewnym sensie wzruszające.. Dla chłopaków tutaj pewnie nie, ale dla mnie tak, jeden rok, miesiąc, dzień, i całe Twoje życie się zmienia:)
1
Ona jest mądra, będzie mnie uczyła :D
0
Prosze Cie, daj mu spokój..:D bo aż mi go szkoda :D
0
Nie ma tak Wiśnia, jeden zawodnik - 10 minut :D
4
Gdybyście mogli porozmawiać przez 10 minut z wybranym piłkarzem, kogo byście wybrali? Ja Xavi, zdecydowanie.
0
Racja.
0
Każdy zawodnik naszej drużyny coś wnosi,i dobrze że jest. O Messim to ja nie musze nic mówić, bo widać co robi. Kiedy Leo wypadł z gry, to Neymar w 80% wziął na siebie ciężar gry, taki plej mejker się z niego zrobił. Prawda, że gdyby nie Suarez to byłoby mu znacznie ciężej coś zdziałać. Dla mnie i tak jednym z najlepszych zawodników w meczach jest Busi. Też nie trzeba nic mówić.. Cichy bohater. Dodajmy do tego Roberto, który wystrzelił niesamowicie. Jeszcze Iniesta, którego każde dotknięcie piłki jest szansą na super akcje, jednak nie jest on jeszcze w 100% "sobą". Messi może być dumny. Neymar to lider, a Suarez mu pomaga w dowodzeniu drużyną. Jeśli reszta dotrzyma im kroku, każdy mecz będzie znacznie lepszy.
1
Ale prawda jest taka że Messi zawsze robi różnice na boisku. Leo bez formy jest lepszy niż połowa piłkarzy u szczytu swoich możliwości.
0
A Munir i Sandro nadal nie strzelają.. Nie wymagamy od nich hattricka co mecz, ale od czasu do czasu mogliby wykorzystać jakąś szanse. Szkoda że wczoraj Munir był na spalonym, może ta bramka by go "odblokowała".
1
Powaliło człowieka do reszty. Im starszy, tym większe bzdury gada.
20
Messi pewnie dumny!
0
Ja też się spodziewałam że będą bardziej Nam "przeszkadzać", ale mimo wszystko starali się.
0
Chyba każdy ma nadzieje, że Leo zagra z Realem, ale racja - nie ma co się śpieszyć. Zdrowie jest najważniejsze.
0
Mój tata.
0
Masz rację, to nie ładnie :d
0
We wtorek Ci wszystko napiszę :D
0
O życiu:D
1
O, a Ty mi we wtorek matme będziesz tłumaczyła :D
0
Źle to napisałam. Po pierwszej zadzwoni tata, a dawno z nim nie gadałam :D
2
Miłej niedzieli!;)) ps. jest ktoś kto do 1-szej nie będzie spał? Popisałabym z kimś, bo nie mogę zasnąć :D
0
Roberto z meczu na mecz lepiej! Kocur się z niego robi!
0
Arsenal jest ponadczasowy.
0
A nie jak Messi zaczynał mecz na ławce w tym sezonie? :)