Ale się fajnie patrzy na tabele teraz. To może by tak... Kolejny mecz ligowy Realu - porażka, Villarreal korzysta z okazji wygrywając i ma tyle punktów co królewscy. Przy kolejnej okazji wygrywa i tabela wygląda tak: Barca, Atletico, Villarreal, Real..pięknie by było :D
Widzę, że nie zrozumiałeś mojego wcześniejszego komentarza;) 1) odniosłam się do tego, że jest wielu dobrych piłkarzy, i że argument "Danilo bo jest świetny" jest idiotyczny 2) odniosłam się do Twoich słów, że Danilo zniszczyli w Realu i zaprzeczyłam temu. Zrozumiałeś?;)
0
Jeden z najlepszych golkiperów na świecie.
20
Miłego dnia!:)
0
Casillas, Thiago? A Ty wiesz kto to jest, widziałeś chociaż jakiś mecz? Ich obecność nie jest śmieszna.
1
Izi, 100% :D
0
Pomarzyć można :D
0
Ale się fajnie patrzy na tabele teraz. To może by tak... Kolejny mecz ligowy Realu - porażka, Villarreal korzysta z okazji wygrywając i ma tyle punktów co królewscy. Przy kolejnej okazji wygrywa i tabela wygląda tak: Barca, Atletico, Villarreal, Real..pięknie by było :D
1
Tyle razy piłke z siatki wyciągać.. Załamie się chłopak;/
1
Szkoda Szczęsnego.. Ale Barca ważniejsza :D
1
Wiecie co... tego to ja się nie spodziewałam
0
Super uczucie znów widzieć Leo przy piłce ❤
0
O, napiszę tutaj: ma ktoś może snapa Neymara?
3
To może za kilka sezonów o białych pomyślimy? Wg mnie NIE NIE NIE.
2
Ja oglądam LM i PK za darmo, tyle że z angielskim/hiszpańskim komentarzem:D Facebook>Sopcast> 10 minut przed meczem podają streamy ;)
0
Gdzie jest Busi ja się pytam?:)
0
Dla mnie mimo wszystko Buffon>Neuer
0
Widzisz coś dziwnego, w takim nazewnictwie?
0
A nie przypadkiem Luis Enrique? ;)
0
Oooo proszę :D
0
U mnie, w Dzierżoniowie momentalnie było biało:D te świecące choinki pewnie niedługo zaczną wieszać:)
8
A u mnie śnieg.. ❤ dolnośląskie pozdrawia!:D
17
Podstawówka?:)
2
Zrobione;)
9
Ale świetne zdjęcieee❤
3
O właśnie, i jak, ciekawa?
3
Ja stawiam na Turana mimo wielkiej sympatii do Rakiety:(
0
I tak zabawne jest, jak piszą "Messi'ego".. Chyba że tak się powinno pisać :D
0
Widzę, że nie zrozumiałeś mojego wcześniejszego komentarza;) 1) odniosłam się do tego, że jest wielu dobrych piłkarzy, i że argument "Danilo bo jest świetny" jest idiotyczny 2) odniosłam się do Twoich słów, że Danilo zniszczyli w Realu i zaprzeczyłam temu. Zrozumiałeś?;)
0
Chociażby Ronaldo. Buffon, Milik jest dobry, Lewy, mam wymieniać dalej? Przykładów jest wiele.
0
Nie. Wyobraź sobie, że o wielu piłkarzach można powiedzieć, że są świetni. A zniszczyli go w Realu? Bzdura.
1
Prosiłam solidny argument:)