0

Jeden z najlepszych golkiperów na świecie.

20

Miłego dnia!:)

0

Casillas, Thiago? A Ty wiesz kto to jest, widziałeś chociaż jakiś mecz? Ich obecność nie jest śmieszna.

1

Izi, 100% :D

0

Pomarzyć można :D

0

Ale się fajnie patrzy na tabele teraz. To może by tak... Kolejny mecz ligowy Realu - porażka, Villarreal korzysta z okazji wygrywając i ma tyle punktów co królewscy. Przy kolejnej okazji wygrywa i tabela wygląda tak: Barca, Atletico, Villarreal, Real..pięknie by było :D

1

Tyle razy piłke z siatki wyciągać.. Załamie się chłopak;/

1

Szkoda Szczęsnego.. Ale Barca ważniejsza :D

1

Wiecie co... tego to ja się nie spodziewałam

0

Super uczucie znów widzieć Leo przy piłce ❤

0

O, napiszę tutaj: ma ktoś może snapa Neymara?

3

To może za kilka sezonów o białych pomyślimy? Wg mnie NIE NIE NIE.

2

Ja oglądam LM i PK za darmo, tyle że z angielskim/hiszpańskim komentarzem:D Facebook>Sopcast> 10 minut przed meczem podają streamy ;)

0

Gdzie jest Busi ja się pytam?:)

0

Dla mnie mimo wszystko Buffon>Neuer

0

Widzisz coś dziwnego, w takim nazewnictwie?

0

A nie przypadkiem Luis Enrique? ;)

0

Oooo proszę :D

0

U mnie, w Dzierżoniowie momentalnie było biało:D te świecące choinki pewnie niedługo zaczną wieszać:)

8

A u mnie śnieg.. ❤ dolnośląskie pozdrawia!:D

17

Podstawówka?:)

2

Zrobione;)

9

Ale świetne zdjęcieee❤

3

O właśnie, i jak, ciekawa?

3

Ja stawiam na Turana mimo wielkiej sympatii do Rakiety:(

0

I tak zabawne jest, jak piszą "Messi'ego".. Chyba że tak się powinno pisać :D

0

Widzę, że nie zrozumiałeś mojego wcześniejszego komentarza;) 1) odniosłam się do tego, że jest wielu dobrych piłkarzy, i że argument "Danilo bo jest świetny" jest idiotyczny 2) odniosłam się do Twoich słów, że Danilo zniszczyli w Realu i zaprzeczyłam temu. Zrozumiałeś?;)

0

Chociażby Ronaldo. Buffon, Milik jest dobry, Lewy, mam wymieniać dalej? Przykładów jest wiele.

0

Nie. Wyobraź sobie, że o wielu piłkarzach można powiedzieć, że są świetni. A zniszczyli go w Realu? Bzdura.

1

Prosiłam solidny argument:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?