1

Jeju Michaś:).

10

Czy Tobie w tym momencie jest lepiej, pokazując nam to? Swoim zachowaniem tylko się ośmieszasz. "Wiadomość prywatna" mówi Ci to coś? Samo słowo "prywatna" jest bardzo wymowne;)

9

Artykuły pojawiają się jeden za drugim, a ocen za mecz z RSSS jak nie było tak nie ma:D Nie że narzekam czy coś:p

39

"Czeryszew, to od Ciebie się wszystko zaczęło! "

0

Sergiego chyba każdy zna (sergiroberto) no i Barcy - fcbsnap. Mój xcvbn02 :D

1

sergiroberto, i oficjalny Barcy - fcbsnap

0

A co miał mówić? "Jeżeli tylko Barca się po mnie zgłosi to zostawie Liverpool. Barca to moje marzenie"? Podobnie z Turanem, gra u Nas była jego marzeniem, ale głośno tego nie mówił bo nie wypadalo:)

0

Tak:)

0

Ostatni raz taka zadowolona w szkole pełnej kibiców Realu byłam po tryplecie :D Jak duże są szanse, że wyrzucą białych z rozgrywek?

2

Wie ktoś może jak nazywa się piosenka, którą Alves śpiewał 3 dni temu na Instagramie? Niestety nie mogę teraz wstawić linka, ale może ktoś wie:)

8

Jaki dziś wspaniały dzień:)

2

Spisuje testament. Munir i Sandro strzelają? Mogę umierać.

0

....Munir? Gol? Uszczypnijcie mnie bo chyba śnie...

1

Jak proponujesz, to biere!

1

Podobno Real chciał kogoś od nas...:) wcisnąć go im, powinni się cieszyć bo to "drugi Messi" miał być:D

1

To teraz Sandro trzecią brameczkę, Masche z karnego a w doliczonym czasie gry Munirek:D

6

Gdzie te wieże?:D

0

Nie no, mogłam oglądać... Co ten Sandro tam wyprawia?

1

Czy to sen, czy ja właśnie przeczytałam ze drugi gol należy do Sandro..? Teraz jeszcze Munir!

0

Serio Dani strzelił, czy sobie jaja robicie..? Pytam, bo nie oglądam:)

0

"obejrzalem" a potem "patrzylam"? Jak to jest?

5

I jeszcze szynke dostaną za strzelenie gola, pff ;D

1

Ja nie, bo zapomniałam.. Ale chyba Radek wygrał? Jeśli tak to głupio, bo wg mnie powinien Jacob :D

3

I nawet się nie pochwaliłeś że jedziesz? O Ty:(

0

Tym razem będą jęki udręki:v

4

Jakie żenujące jest, kiedy Polak mówiąc o innych (i zapewne chcąc podkreślić ich głupote), używa określenia "polaczki";)

1

Komentarz usunięty

17

Kuuurde, a miałam jakąś malutką nadzieje że przeczytam "Messi, Neymar i Suarez w trójce nominowanych do Złotej Piłki"..:(

5

Dość przeciętny - bardzo łagodnie powiedziane ;)

1

Wydaje mi się, że już chyba każdy wie jak będzie.. 1.Messi 2.Cris 3.Neymar, a przy dobrych wiatrach może Neymar przed Ronaldo. Fajnie byłoby ujrzeć nasze tridente, ale to chyba nie w tym roku... Szkoda Suareza, zasłużył na TOP3:( W przyszłym roku żaden Ronaldo, żaden Lewandowski (:D) nie zabiorą naszemu MSN trzech pierwszych miejsc;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?