Czy Tobie w tym momencie jest lepiej, pokazując nam to? Swoim zachowaniem tylko się ośmieszasz. "Wiadomość prywatna" mówi Ci to coś? Samo słowo "prywatna" jest bardzo wymowne;)
A co miał mówić? "Jeżeli tylko Barca się po mnie zgłosi to zostawie Liverpool. Barca to moje marzenie"? Podobnie z Turanem, gra u Nas była jego marzeniem, ale głośno tego nie mówił bo nie wypadalo:)
Wydaje mi się, że już chyba każdy wie jak będzie.. 1.Messi 2.Cris 3.Neymar, a przy dobrych wiatrach może Neymar przed Ronaldo. Fajnie byłoby ujrzeć nasze tridente, ale to chyba nie w tym roku... Szkoda Suareza, zasłużył na TOP3:( W przyszłym roku żaden Ronaldo, żaden Lewandowski (:D) nie zabiorą naszemu MSN trzech pierwszych miejsc;)
1
Jeju Michaś:).
10
Czy Tobie w tym momencie jest lepiej, pokazując nam to? Swoim zachowaniem tylko się ośmieszasz. "Wiadomość prywatna" mówi Ci to coś? Samo słowo "prywatna" jest bardzo wymowne;)
9
Artykuły pojawiają się jeden za drugim, a ocen za mecz z RSSS jak nie było tak nie ma:D Nie że narzekam czy coś:p
39
"Czeryszew, to od Ciebie się wszystko zaczęło! "
0
Sergiego chyba każdy zna (sergiroberto) no i Barcy - fcbsnap. Mój xcvbn02 :D
1
sergiroberto, i oficjalny Barcy - fcbsnap
0
A co miał mówić? "Jeżeli tylko Barca się po mnie zgłosi to zostawie Liverpool. Barca to moje marzenie"? Podobnie z Turanem, gra u Nas była jego marzeniem, ale głośno tego nie mówił bo nie wypadalo:)
0
Tak:)
0
Ostatni raz taka zadowolona w szkole pełnej kibiców Realu byłam po tryplecie :D Jak duże są szanse, że wyrzucą białych z rozgrywek?
2
Wie ktoś może jak nazywa się piosenka, którą Alves śpiewał 3 dni temu na Instagramie? Niestety nie mogę teraz wstawić linka, ale może ktoś wie:)
8
Jaki dziś wspaniały dzień:)
2
Spisuje testament. Munir i Sandro strzelają? Mogę umierać.
0
....Munir? Gol? Uszczypnijcie mnie bo chyba śnie...
1
Jak proponujesz, to biere!
1
Podobno Real chciał kogoś od nas...:) wcisnąć go im, powinni się cieszyć bo to "drugi Messi" miał być:D
1
To teraz Sandro trzecią brameczkę, Masche z karnego a w doliczonym czasie gry Munirek:D
6
Gdzie te wieże?:D
0
Nie no, mogłam oglądać... Co ten Sandro tam wyprawia?
1
Czy to sen, czy ja właśnie przeczytałam ze drugi gol należy do Sandro..? Teraz jeszcze Munir!
0
Serio Dani strzelił, czy sobie jaja robicie..? Pytam, bo nie oglądam:)
0
"obejrzalem" a potem "patrzylam"? Jak to jest?
5
I jeszcze szynke dostaną za strzelenie gola, pff ;D
1
Ja nie, bo zapomniałam.. Ale chyba Radek wygrał? Jeśli tak to głupio, bo wg mnie powinien Jacob :D
3
I nawet się nie pochwaliłeś że jedziesz? O Ty:(
0
Tym razem będą jęki udręki:v
4
Jakie żenujące jest, kiedy Polak mówiąc o innych (i zapewne chcąc podkreślić ich głupote), używa określenia "polaczki";)
1
Komentarz usunięty
17
Kuuurde, a miałam jakąś malutką nadzieje że przeczytam "Messi, Neymar i Suarez w trójce nominowanych do Złotej Piłki"..:(
5
Dość przeciętny - bardzo łagodnie powiedziane ;)
1
Wydaje mi się, że już chyba każdy wie jak będzie.. 1.Messi 2.Cris 3.Neymar, a przy dobrych wiatrach może Neymar przed Ronaldo. Fajnie byłoby ujrzeć nasze tridente, ale to chyba nie w tym roku... Szkoda Suareza, zasłużył na TOP3:( W przyszłym roku żaden Ronaldo, żaden Lewandowski (:D) nie zabiorą naszemu MSN trzech pierwszych miejsc;)