Za to ja facetów w bordowo-granatowej koszulce pełno widziałam :D w lato raz, z mamą wyszłam do sklepu i szedł przystojny chłopak w koszulce na sezon 15/16 i moja mama "Ty się tak nie oglądaj, tylko prosto idź"..:D nie no, nasze miasto idealne:D Ale choinka w tym roku słaba:v
Właśnie się zdziwiłam, że ktoś z tego super "miasta" jest tutaj:D w lato i jesień się dało dość mocno poznać, bo zawsze koszulka była lub lekka kurtka brata z Barcy, teraz tylko szalik i czapka, no i stadko otaczających mnie kibiców Realu, zwanych moimi znajomymi :D
Nie wyobrażam sobie nawet wypożyczenia.. Wtedy kto u nas będzie drugim bramkarzem? Wydawanie kasy na nowego, mając w klubie taką perełke byłoby głupotą:/
0
Oo, ja na osiedlach dosyć często witam;D
0
Wcześniej wspomniany pan miał "10" na plecach, także może Ty:D ja na rynku codziennie jestem, bo w tej okolicy mieszkam:D
0
Za to ja facetów w bordowo-granatowej koszulce pełno widziałam :D w lato raz, z mamą wyszłam do sklepu i szedł przystojny chłopak w koszulce na sezon 15/16 i moja mama "Ty się tak nie oglądaj, tylko prosto idź"..:D nie no, nasze miasto idealne:D Ale choinka w tym roku słaba:v
1
Właśnie się zdziwiłam, że ktoś z tego super "miasta" jest tutaj:D w lato i jesień się dało dość mocno poznać, bo zawsze koszulka była lub lekka kurtka brata z Barcy, teraz tylko szalik i czapka, no i stadko otaczających mnie kibiców Realu, zwanych moimi znajomymi :D
1
Również pozdrawiam!:D
1
Aaaaa no, teraz skojarzyłam:D
0
No ciekawe w sumie:D
1
Co... Nie żartuj ej
0
Też mam taki zamiar, czy się uda - zobaczymy :D
0
Zakładam że dużo osób :D
0
No tak.. Chcę sobie poczytać jakieś historie, i nagle zjawiasz się Ty :D
0
Nic ahahahaha :D
1
Tak:).
0
Poznaliście kogoś na tej stronie, z kim macie stały kontakt lub/i spotkaliście się kiedyś? Ciekawi mnie to:D
1
Najlepiej może nie, ale podobał mi się dzisiaj np. Iniesta i tak jak powiedziałeś, Alves:) edit: pominęłam jeszcze Pique, który dziś wg mnie na plus
0
Tutaj akurat kłóciłabym się, ale każdy ma swoje zdanie.
0
Aktywny a zachwycający to różnica, nie sądzisz? Wg mnie nie grał powalająco.
0
Akurat Alba dzisiaj nie błyszczał..
2
Często? Podaj mi powiedzmy... 5 sytuacji, w których to on był głównym winowajcą.
0
Dobrze że mamy jeden mecz do tyłu..
5
Podaj mi jakieś solidne argumenty:)
0
Eeeej, ale Wojtka to nie obrażajmy okej?:D
1
Nie wyobrażam sobie nawet wypożyczenia.. Wtedy kto u nas będzie drugim bramkarzem? Wydawanie kasy na nowego, mając w klubie taką perełke byłoby głupotą:/
15
Człowieku... Czy ty wiesz, jakie bzdury wypisujesz?
2
Zgadzam się! Bravo wiecznie młody nie będzie, ter Stegen trochę poczeka i jak wszystko będzie dobrze to zostanie u nas numerem 1:)
3
A u nas co? Drugim bramkarzem Masip? Nie widzę tego.
2
Nie ma Douglasa, nie ma zabawy.
2
Propozycja jest dla niego korzystna, pewna pozycja w klubie, dużo minut.. Mam nadzieję, że zostanie bo Bravo wiecznie w super formie nie będzie.
7
Nooo nie:( on musi zostać, musi
3
To chyba jakiś żart. Pogba i więcej niż 60mln to już przesada, a co dopiero 100.