0

Oo, ja na osiedlach dosyć często witam;D

0

Wcześniej wspomniany pan miał "10" na plecach, także może Ty:D ja na rynku codziennie jestem, bo w tej okolicy mieszkam:D

0

Za to ja facetów w bordowo-granatowej koszulce pełno widziałam :D w lato raz, z mamą wyszłam do sklepu i szedł przystojny chłopak w koszulce na sezon 15/16 i moja mama "Ty się tak nie oglądaj, tylko prosto idź"..:D nie no, nasze miasto idealne:D Ale choinka w tym roku słaba:v

1

Właśnie się zdziwiłam, że ktoś z tego super "miasta" jest tutaj:D w lato i jesień się dało dość mocno poznać, bo zawsze koszulka była lub lekka kurtka brata z Barcy, teraz tylko szalik i czapka, no i stadko otaczających mnie kibiców Realu, zwanych moimi znajomymi :D

1

Również pozdrawiam!:D

1

Aaaaa no, teraz skojarzyłam:D

0

No ciekawe w sumie:D

1

Co... Nie żartuj ej

0

Też mam taki zamiar, czy się uda - zobaczymy :D

0

Zakładam że dużo osób :D

0

No tak.. Chcę sobie poczytać jakieś historie, i nagle zjawiasz się Ty :D

0

Nic ahahahaha :D

1

Tak:).

0

Poznaliście kogoś na tej stronie, z kim macie stały kontakt lub/i spotkaliście się kiedyś? Ciekawi mnie to:D

1

Najlepiej może nie, ale podobał mi się dzisiaj np. Iniesta i tak jak powiedziałeś, Alves:) edit: pominęłam jeszcze Pique, który dziś wg mnie na plus

0

Tutaj akurat kłóciłabym się, ale każdy ma swoje zdanie.

0

Aktywny a zachwycający to różnica, nie sądzisz? Wg mnie nie grał powalająco.

0

Akurat Alba dzisiaj nie błyszczał..

2

Często? Podaj mi powiedzmy... 5 sytuacji, w których to on był głównym winowajcą.

0

Dobrze że mamy jeden mecz do tyłu..

5

Podaj mi jakieś solidne argumenty:)

0

Eeeej, ale Wojtka to nie obrażajmy okej?:D

1

Nie wyobrażam sobie nawet wypożyczenia.. Wtedy kto u nas będzie drugim bramkarzem? Wydawanie kasy na nowego, mając w klubie taką perełke byłoby głupotą:/

15

Człowieku... Czy ty wiesz, jakie bzdury wypisujesz?

2

Zgadzam się! Bravo wiecznie młody nie będzie, ter Stegen trochę poczeka i jak wszystko będzie dobrze to zostanie u nas numerem 1:)

3

A u nas co? Drugim bramkarzem Masip? Nie widzę tego.

2

Nie ma Douglasa, nie ma zabawy.

2

Propozycja jest dla niego korzystna, pewna pozycja w klubie, dużo minut.. Mam nadzieję, że zostanie bo Bravo wiecznie w super formie nie będzie.

7

Nooo nie:( on musi zostać, musi

3

To chyba jakiś żart. Pogba i więcej niż 60mln to już przesada, a co dopiero 100.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?