1

Z tego co wiem, to już chyba zawiesił działalność (wiem to z dość wiarygodnego źródła):D

10

Jego czas na Camp Nou dobiegł końca.

0

Dla mnie mega smutne było zdjęcie Ikera, chyba z jego ostatniego wywiadu w Realu Madryt, z dopiskiem "Gdziekolwiek nie pójdę, będę krzyczał Hala Madrid":(

0

Cała trójka jest wesoła i dobrze się dogaduje, ale to widać na pierwszy rzut oka: Suarez- Messi, Neymar-Alves:)

23

Jaki jest sens pisania o czymś, o czym nie masz pojęcia?:)

1

Niech on gra jak najdłużej, uwielbiam go.

5

A drugie nie są przypadkiem damskie?:) "women's shoe":) Bierz te, które Ci się podobają.

0

Spoko, mamy Roberto. Jak trzeba będzie to rękawice nawet mu damy:D

7

Dwóch teraz? Wg mnie lepiej byłoby Nolito teraz a Denisa w lecie, tymbardziej że już teraz mamy dość ofensywny skład.

6

Teraz mamy całkiem całkiem ławke, jeszcze solidny zmiennik - napastnik (Nolito) i jest super

2

Jeżeli damy radę przejść ten trudny okres, będzie tylko lepiej

5

Bartra może się rozwinąć, ale nie u nas bo.. jest za słaby na pierwszy skład, i trochę za dobry by siedzieć cały czas na ławce.

1

Ja chcę Verme w składzie dzisiaj no...

3

Stooo lat!

0

Messi, Szczęsny, Krychowiak ;)

1

Jeśli mam być szczera Twój film nie należy do najlepszych. Widywałam dużo lepsze, które miały niewiele więcej subów. To zależy od pracy i wytrwałości.

2

Masz mało subów, ale to przyjdzie z czasem o ile innym spodobają się Twoje filmy, promowanie na siłe nie ma sensu.

9

stooo lat stooo lat!:D

3

piątka!

0

ma ktoś z Was whatsappa? jeśli chcecie podajcie nr na priv:D

1

drugie od lewej:)

0

Ale Neymar jest uroczy, jejku

1

Komentarz usunięty

0

Fajnie, że Munir sobie postrzelał.

0

Ja widziałam wiele razy:)

4

ej ale spokojnie, nie narzekajcie tak na Vidala i Turana, ludzie:D

2

futbolhd:)

0

nie rozmawiam z Tobą:):D

1

Mam tak samo:D

0

Widzę, że nie tylko ja tak sądze:D kobieta jak kobieta, a niektórzy tu się zachwycali jakby pierwszy raz płeć przeciwną widzieli:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?