21 stycznia 2016, 17:38
1
Z tego co wiem, to już chyba zawiesił działalność (wiem to z dość wiarygodnego źródła):D
20 stycznia 2016, 19:29
10
Jego czas na Camp Nou dobiegł końca.
20 stycznia 2016, 19:08
0
Dla mnie mega smutne było zdjęcie Ikera, chyba z jego ostatniego wywiadu w Realu Madryt, z dopiskiem "Gdziekolwiek nie pójdę, będę krzyczał Hala Madrid":(
20 stycznia 2016, 14:49
Cała trójka jest wesoła i dobrze się dogaduje, ale to widać na pierwszy rzut oka: Suarez- Messi, Neymar-Alves:)
19 stycznia 2016, 22:19
23
Jaki jest sens pisania o czymś, o czym nie masz pojęcia?:)
19 stycznia 2016, 19:34
Niech on gra jak najdłużej, uwielbiam go.
18 stycznia 2016, 20:19
5
A drugie nie są przypadkiem damskie?:) "women's shoe":) Bierz te, które Ci się podobają.
18 stycznia 2016, 15:38
Spoko, mamy Roberto. Jak trzeba będzie to rękawice nawet mu damy:D
17 stycznia 2016, 23:06
7
Dwóch teraz? Wg mnie lepiej byłoby Nolito teraz a Denisa w lecie, tymbardziej że już teraz mamy dość ofensywny skład.
17 stycznia 2016, 19:56
6
Teraz mamy całkiem całkiem ławke, jeszcze solidny zmiennik - napastnik (Nolito) i jest super
17 stycznia 2016, 17:24
2
Jeżeli damy radę przejść ten trudny okres, będzie tylko lepiej
17 stycznia 2016, 10:24
Bartra może się rozwinąć, ale nie u nas bo.. jest za słaby na pierwszy skład, i trochę za dobry by siedzieć cały czas na ławce.
17 stycznia 2016, 10:23
Ja chcę Verme w składzie dzisiaj no...
17 stycznia 2016, 00:13
3
Stooo lat!
16 stycznia 2016, 21:26
Messi, Szczęsny, Krychowiak ;)
16 stycznia 2016, 12:18
Jeśli mam być szczera Twój film nie należy do najlepszych. Widywałam dużo lepsze, które miały niewiele więcej subów. To zależy od pracy i wytrwałości.
16 stycznia 2016, 11:41
Masz mało subów, ale to przyjdzie z czasem o ile innym spodobają się Twoje filmy, promowanie na siłe nie ma sensu.
15 stycznia 2016, 22:56
9
stooo lat stooo lat!:D
15 stycznia 2016, 21:37
piątka!
15 stycznia 2016, 17:36
ma ktoś z Was whatsappa? jeśli chcecie podajcie nr na priv:D
14 stycznia 2016, 22:20
drugie od lewej:)
14 stycznia 2016, 18:51
Ale Neymar jest uroczy, jejku
14 stycznia 2016, 17:51
Komentarz usunięty
13 stycznia 2016, 22:48
Fajnie, że Munir sobie postrzelał.
13 stycznia 2016, 22:13
Ja widziałam wiele razy:)
13 stycznia 2016, 21:57
4
ej ale spokojnie, nie narzekajcie tak na Vidala i Turana, ludzie:D
13 stycznia 2016, 20:45
futbolhd:)
13 stycznia 2016, 20:36
nie rozmawiam z Tobą:):D
13 stycznia 2016, 19:28
Mam tak samo:D
12 stycznia 2016, 18:57
Widzę, że nie tylko ja tak sądze:D kobieta jak kobieta, a niektórzy tu się zachwycali jakby pierwszy raz płeć przeciwną widzieli:D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Z tego co wiem, to już chyba zawiesił działalność (wiem to z dość wiarygodnego źródła):D
10
Jego czas na Camp Nou dobiegł końca.
0
Dla mnie mega smutne było zdjęcie Ikera, chyba z jego ostatniego wywiadu w Realu Madryt, z dopiskiem "Gdziekolwiek nie pójdę, będę krzyczał Hala Madrid":(
0
Cała trójka jest wesoła i dobrze się dogaduje, ale to widać na pierwszy rzut oka: Suarez- Messi, Neymar-Alves:)
23
Jaki jest sens pisania o czymś, o czym nie masz pojęcia?:)
1
Niech on gra jak najdłużej, uwielbiam go.
5
A drugie nie są przypadkiem damskie?:) "women's shoe":) Bierz te, które Ci się podobają.
0
Spoko, mamy Roberto. Jak trzeba będzie to rękawice nawet mu damy:D
7
Dwóch teraz? Wg mnie lepiej byłoby Nolito teraz a Denisa w lecie, tymbardziej że już teraz mamy dość ofensywny skład.
6
Teraz mamy całkiem całkiem ławke, jeszcze solidny zmiennik - napastnik (Nolito) i jest super
2
Jeżeli damy radę przejść ten trudny okres, będzie tylko lepiej
5
Bartra może się rozwinąć, ale nie u nas bo.. jest za słaby na pierwszy skład, i trochę za dobry by siedzieć cały czas na ławce.
1
Ja chcę Verme w składzie dzisiaj no...
3
Stooo lat!
0
Messi, Szczęsny, Krychowiak ;)
1
Jeśli mam być szczera Twój film nie należy do najlepszych. Widywałam dużo lepsze, które miały niewiele więcej subów. To zależy od pracy i wytrwałości.
2
Masz mało subów, ale to przyjdzie z czasem o ile innym spodobają się Twoje filmy, promowanie na siłe nie ma sensu.
9
stooo lat stooo lat!:D
3
piątka!
0
ma ktoś z Was whatsappa? jeśli chcecie podajcie nr na priv:D
1
drugie od lewej:)
0
Ale Neymar jest uroczy, jejku
1
Komentarz usunięty
0
Fajnie, że Munir sobie postrzelał.
0
Ja widziałam wiele razy:)
4
ej ale spokojnie, nie narzekajcie tak na Vidala i Turana, ludzie:D
2
futbolhd:)
0
nie rozmawiam z Tobą:):D
1
Mam tak samo:D
0
Widzę, że nie tylko ja tak sądze:D kobieta jak kobieta, a niektórzy tu się zachwycali jakby pierwszy raz płeć przeciwną widzieli:D