5

Chłopie? cóż, a myślałam że mój nick dużo mówi..:D

0

można prosić jakiś link do tego co się stało?

0

No to może coś proponujesz, jakiś transfer? Mało jest solidnych napastników, którzy pogodziliby się z rolą rezerwowego. Z resztą, potrzebujemy bardziej stopera i zmiennika dla Alby.

0

No ale wyobraź sobie, że potrzebujemy zmiennika dla kogoś z naszego tridente, i nie zawsze będzie mógł to być Arda/Aleix;)

0

Chyba inny mecz oglądasz:) Munir mimo wszystko bardzo ładnie.

0

Co Ty mówisz... on pracuje przez cały mecz, biega i walczy.

1

eee, Munir jak walczy ahahahah:D

0

Aleix:) komentatorzy poprawili, że chyba realizator się pomylił

0

Jeju, Mathieu na lewej.....

1

Wydaje mi się, że chodziło mu bardziej o atmosfere. Sam mówił, że w Utd nikt nie zwracał na niego uwagi, a teraz trenuje z kolegami i czuje się w końcu jak członek grupy:)

2

Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i no:D

6

Ale super, wtedy (w moim przypadku) stwierdzenie, że miejsce dziewczyny jest w kuchni nabrałoby sensu.

0

Screen ze Stajni Dissblastera?:D

3

Wiele razy widziałam, że z uśmiechem rozdawali autografy/robili zdjęcia. Ale pewnie to dla nich męczące, tyle osób naraz i to bardzo często:)

8

Czy tylko dla mnie Pepsi i Coca Cola smakują tak samo..?:D

0

Z tym wolnym to nie taki zły pomysł, bo podobno dobrze wykonuje :D

0

Szczęsny!

1

Sprawdziłam tego ziomka, i jest super bez kitu haha :D

5

Moja przyjaciółka miała kiedyś bardzo podobne spodnie...

1

Nie dowie się. :D

0

Dobra cicho, już wiem no :x

2

O nie, mój błąd bo spojrzałam na datę filmiku..:D Ale i tak moja matematyka.. 2016-2008 to według mnie 7, brawo :D

3

pamiętacie ten kawałek..? Niby nie tak dawno, ale jednak 7 lat temu.. :D

0

Nie ma co się dziwić, Messi to steryd przecież xD

2

Ja w sumie od zawsze najpierw płatki sypie, ale jutro rano spróbuje na odwrót i porównam sama :D

3

Kocham maka całym sercem więc:D

2

Wole chłopców ale Shaki:D

2

Bez sensu przecież, jak najpierw wsypiesz płatki to możesz kontrolować ilość mleka a jak najpierw wlejesz mleko to możesz wsypać złą ilość płatków :D

11

To pierwsze pytanie jest ciekawe. Ja nie rozumiem jak można najpierw wlewać mleko a potem wsypywać płatki..

1

telewizjada, futbolhd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?