No to może coś proponujesz, jakiś transfer? Mało jest solidnych napastników, którzy pogodziliby się z rolą rezerwowego. Z resztą, potrzebujemy bardziej stopera i zmiennika dla Alby.
Wydaje mi się, że chodziło mu bardziej o atmosfere. Sam mówił, że w Utd nikt nie zwracał na niego uwagi, a teraz trenuje z kolegami i czuje się w końcu jak członek grupy:)
5
Chłopie? cóż, a myślałam że mój nick dużo mówi..:D
0
można prosić jakiś link do tego co się stało?
0
No to może coś proponujesz, jakiś transfer? Mało jest solidnych napastników, którzy pogodziliby się z rolą rezerwowego. Z resztą, potrzebujemy bardziej stopera i zmiennika dla Alby.
0
No ale wyobraź sobie, że potrzebujemy zmiennika dla kogoś z naszego tridente, i nie zawsze będzie mógł to być Arda/Aleix;)
0
Chyba inny mecz oglądasz:) Munir mimo wszystko bardzo ładnie.
0
Co Ty mówisz... on pracuje przez cały mecz, biega i walczy.
1
eee, Munir jak walczy ahahahah:D
0
Aleix:) komentatorzy poprawili, że chyba realizator się pomylił
0
Jeju, Mathieu na lewej.....
1
Wydaje mi się, że chodziło mu bardziej o atmosfere. Sam mówił, że w Utd nikt nie zwracał na niego uwagi, a teraz trenuje z kolegami i czuje się w końcu jak członek grupy:)
2
Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i no:D
6
Ale super, wtedy (w moim przypadku) stwierdzenie, że miejsce dziewczyny jest w kuchni nabrałoby sensu.
0
Screen ze Stajni Dissblastera?:D
3
Wiele razy widziałam, że z uśmiechem rozdawali autografy/robili zdjęcia. Ale pewnie to dla nich męczące, tyle osób naraz i to bardzo często:)
8
Czy tylko dla mnie Pepsi i Coca Cola smakują tak samo..?:D
0
Z tym wolnym to nie taki zły pomysł, bo podobno dobrze wykonuje :D
0
Szczęsny!
1
Sprawdziłam tego ziomka, i jest super bez kitu haha :D
5
Moja przyjaciółka miała kiedyś bardzo podobne spodnie...
1
Nie dowie się. :D
0
Dobra cicho, już wiem no :x
2
O nie, mój błąd bo spojrzałam na datę filmiku..:D Ale i tak moja matematyka.. 2016-2008 to według mnie 7, brawo :D
3
0
Nie ma co się dziwić, Messi to steryd przecież xD
2
Ja w sumie od zawsze najpierw płatki sypie, ale jutro rano spróbuje na odwrót i porównam sama :D
3
Kocham maka całym sercem więc:D
2
Wole chłopców ale Shaki:D
2
Bez sensu przecież, jak najpierw wsypiesz płatki to możesz kontrolować ilość mleka a jak najpierw wlejesz mleko to możesz wsypać złą ilość płatków :D
11
To pierwsze pytanie jest ciekawe. Ja nie rozumiem jak można najpierw wlewać mleko a potem wsypywać płatki..
1
telewizjada, futbolhd