3

Też jestem za usunięciem zielonych...

1

Wg mnie Lewemu nie opłaca się kompletnie przechodzić do Realu... Nie wydaje mi się, aby było mu źle w Bayernie. Idę o zakład, że ani teraz, ani w lecie Lewy koszulki Królewskich nie założy.

3

Daj spokój, to się ledwo zaczęło a ja mam już tego dośćXD

0

Czy kogoś jeszcze to dziwi, że nic mu za to nie robią?:D

1

Gdybyś zamiast siedzieć tu i pisać mase komentarzy wyszedł pograć, to pograłbyś długo;)

0

każdy na jego miejscu miałby taki wyraz twarzy;)

0

Samo słowo "lasek" już u 90% dziewczyn Cię skreśla.

0

czas ograniczony, stary:D

0

O, też jestem bardzo ciekawa!:D Ja poznałam tu kilka osób, ale na pisaniu się kończy i mi to pasuje:D

6

Czy ty jesteś głupi czy głupi?

0

co Ty gadasz... świetnie, że Atletico zremisowało bo teraz gramy z nimi mecz ligowy, i jeżeli wygramy to będziemy mieli samodzielnego lidera z zaległym meczem.

0

Komentarz usunięty

0

bo nie nazywasz się Pogba

7

Roberto to jest piłkarz który wygrał życie. Z niechcianego przez wszystkich piłkarza do uniwersalnego i świetnego grajka. Bardzo dobrze się stało, że Enrique dał mu szanse, bo jak widać opłaciło się :) Skoro Luis daje minuty Munirowi, to może widzi w nim coś, co widział w Sergim. Chyba każdy tutaj chciałby, żeby Munir "wypalił" i był solidnym, młodym zmiennikiem. :)

1

chyba ich stoperzy:)

9

Dzisiaj nasz Pistolero ma urodzinki, można chyba życzyć dużo goli i zdrowia :D

1

a mecz oglądasz? są powody do narzekania

0

wszystkiego najlepszego!!:)

1

Powiem Wam, coś co doskonale wiecie. Doceniajcie ludzi, bo nigdy nie wiecie co los zaplanował. Dobranoc!

0

Czy ja mam coś przeciwko temu, że cokolwiek wstawiasz? wg mnie SPAMUJESZ, a to dwie różne rzeczy.

0

Wyobraź sobie, że nie zgłoszę bo mało obchodzi mnie twój los:)

0

antymadryt, tak wiem. Dostał bana za multikonto. To pewnie ty, kolejne konto?:) nie ładnie

3

Spamerem* jest:)

0

No widzisz, ja mam inne zdanie. Zgaduję, że chciałeś być jak ViscaBarca123. Jak już się za coś bierzesz to rób coś porządnie, jak on:)

0

Dodawaj co chcesz, ale spamować nie musisz;)

2

Informacje same w sobie są spoko, ale nie widzę sensu wstawiania głupich porównań lub niektórych nic nie wnoszących statystyk.

0

Czego się nie zrobi dla "zielonych", prawda? :)

0

aa sorka, źle przeczytałam

0

znowu? czyli jakąś już miała?

1

Szkoda, że ja w swoim otoczeniu mam tylko takie osoby.. Patrzą na strzelone bramki, ewentualnie na asysty. Z nikim nawet porozmawiać nie można. Dobrze, że ta strona istnieje:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?