Wg mnie Lewemu nie opłaca się kompletnie przechodzić do Realu... Nie wydaje mi się, aby było mu źle w Bayernie. Idę o zakład, że ani teraz, ani w lecie Lewy koszulki Królewskich nie założy.
co Ty gadasz... świetnie, że Atletico zremisowało bo teraz gramy z nimi mecz ligowy, i jeżeli wygramy to będziemy mieli samodzielnego lidera z zaległym meczem.
Roberto to jest piłkarz który wygrał życie. Z niechcianego przez wszystkich piłkarza do uniwersalnego i świetnego grajka. Bardzo dobrze się stało, że Enrique dał mu szanse, bo jak widać opłaciło się :) Skoro Luis daje minuty Munirowi, to może widzi w nim coś, co widział w Sergim. Chyba każdy tutaj chciałby, żeby Munir "wypalił" i był solidnym, młodym zmiennikiem. :)
Szkoda, że ja w swoim otoczeniu mam tylko takie osoby.. Patrzą na strzelone bramki, ewentualnie na asysty. Z nikim nawet porozmawiać nie można. Dobrze, że ta strona istnieje:)
3
Też jestem za usunięciem zielonych...
1
Wg mnie Lewemu nie opłaca się kompletnie przechodzić do Realu... Nie wydaje mi się, aby było mu źle w Bayernie. Idę o zakład, że ani teraz, ani w lecie Lewy koszulki Królewskich nie założy.
3
Daj spokój, to się ledwo zaczęło a ja mam już tego dośćXD
0
Czy kogoś jeszcze to dziwi, że nic mu za to nie robią?:D
1
Gdybyś zamiast siedzieć tu i pisać mase komentarzy wyszedł pograć, to pograłbyś długo;)
0
każdy na jego miejscu miałby taki wyraz twarzy;)
0
Samo słowo "lasek" już u 90% dziewczyn Cię skreśla.
0
czas ograniczony, stary:D
0
O, też jestem bardzo ciekawa!:D Ja poznałam tu kilka osób, ale na pisaniu się kończy i mi to pasuje:D
6
Czy ty jesteś głupi czy głupi?
0
co Ty gadasz... świetnie, że Atletico zremisowało bo teraz gramy z nimi mecz ligowy, i jeżeli wygramy to będziemy mieli samodzielnego lidera z zaległym meczem.
0
Komentarz usunięty
0
bo nie nazywasz się Pogba
7
Roberto to jest piłkarz który wygrał życie. Z niechcianego przez wszystkich piłkarza do uniwersalnego i świetnego grajka. Bardzo dobrze się stało, że Enrique dał mu szanse, bo jak widać opłaciło się :) Skoro Luis daje minuty Munirowi, to może widzi w nim coś, co widział w Sergim. Chyba każdy tutaj chciałby, żeby Munir "wypalił" i był solidnym, młodym zmiennikiem. :)
1
chyba ich stoperzy:)
9
Dzisiaj nasz Pistolero ma urodzinki, można chyba życzyć dużo goli i zdrowia :D
1
a mecz oglądasz? są powody do narzekania
0
wszystkiego najlepszego!!:)
1
Powiem Wam, coś co doskonale wiecie. Doceniajcie ludzi, bo nigdy nie wiecie co los zaplanował. Dobranoc!
0
Czy ja mam coś przeciwko temu, że cokolwiek wstawiasz? wg mnie SPAMUJESZ, a to dwie różne rzeczy.
0
Wyobraź sobie, że nie zgłoszę bo mało obchodzi mnie twój los:)
0
antymadryt, tak wiem. Dostał bana za multikonto. To pewnie ty, kolejne konto?:) nie ładnie
3
Spamerem* jest:)
0
No widzisz, ja mam inne zdanie. Zgaduję, że chciałeś być jak ViscaBarca123. Jak już się za coś bierzesz to rób coś porządnie, jak on:)
0
Dodawaj co chcesz, ale spamować nie musisz;)
2
Informacje same w sobie są spoko, ale nie widzę sensu wstawiania głupich porównań lub niektórych nic nie wnoszących statystyk.
0
Czego się nie zrobi dla "zielonych", prawda? :)
0
aa sorka, źle przeczytałam
0
znowu? czyli jakąś już miała?
1
Szkoda, że ja w swoim otoczeniu mam tylko takie osoby.. Patrzą na strzelone bramki, ewentualnie na asysty. Z nikim nawet porozmawiać nie można. Dobrze, że ta strona istnieje:)