Najlepszy filmik jaki w życiu widziałam, serio. Popłakać się można (właśnie to zrobiłam:D). Te wszystkie cieszące się twarze, te podnoszone puchary, Xavi, Pedro....
Aaa dobra, przeczytałam swój komentarz i widzę, że źle zabrzmiał. Nie chodzi mi o wartość Neymara teraz, lecz w momencie przechodzenia do nas. Chciałam podkreślić to, że z roku na rok dobry piłkarz kosztuje więcej i więcej jest szumu:)
1
Komentarz usunięty
5
Jak można skracać 5 literowy wyraz? "sb":D
4
Stawiam że ok, czyli raczej nikogo to zbyt nie interesuje;)
1
Isco bardzo bym chciała, a jeszcze bardziej Jamesa...
1
U mnie w otoczeniu wszystkie dziewczyny mówią, co chciałyby dostać a ja.. ja tylko na LM czekam:D
0
Wg mnie te efekty sprawiają, że przyjemniej się ogląda, ale rób jak chcesz;)
0
Religia w szkołach jest potrzebna, można sprawdzić na telefonie naszą stronkę, wyjść do sklepu albo spisać zadania na następne lekcje. :D
0
Kto wg Was najlepiej? Dla mnie Mathieu dzisiaj super, Pique też mi się podobał
0
Aaaaj Neymar, jak żołnierz, serio. Piękna bramka!
2
Głupie pytanie, na boisko wyszedł. A tak serio, to przecież ja nawet nie poruszyłam temu Luisa;d
0
coXDD
0
bo coś pod głównym pisali, dzięki;d
0
Ścięło mi na chwilkę, ktoś czerwo dostał czy co?
1
Oj uwierz, że dużo tutaj takich:D (ja też)
0
dołączyłabym, ale się wstydze, jak żyć?:D
1
To nie na moje nerwy, idę w kalambury grać.
0
Fajnie fajnie, no ale raz wystarczy, seriooo
2
mi wystarcza 1gb i jeszcze trochę zostaje:)
0
Na yt to nawet Douglas dobrze wygląda.
3
a weź spróbuj polską lige obejrzeć:D
1
To sobie do kogoś napisz na priv, jak ktoś będzie chciał (w co wątpie) to poda swój numer bądź skype.
11
Ale niektórzy już wymyślają, jeju... Źle Wam?
11
0
Komentarz usunięty
0
Jordany kup, niby trochę kosztują ale trzymają się ;)
0
Aaa dobra, przeczytałam swój komentarz i widzę, że źle zabrzmiał. Nie chodzi mi o wartość Neymara teraz, lecz w momencie przechodzenia do nas. Chciałam podkreślić to, że z roku na rok dobry piłkarz kosztuje więcej i więcej jest szumu:)
1
Nie no, Lewy jest w "lekkim" gazie :D Ale żeby od razu ponad 100mln.... no ale cóż, tak teraz jest i trzeba to przeboleć.:D
0
Gdzie coś takiego napisałam?
1
Wiadomo, że przy nazwisku "Lewandowski" zawsze będą większe kwoty, niż przy takim Neymarze:) Teraz już każdy o Lewym słyszał.
0
Nie chodziło mi o pieniądze, ale o tematy czysto piłkarskie:) Chociaż, nie powiem że nie - Lewy stylem lekko pasuje do Białych.