1

Komentarz usunięty

5

Jak można skracać 5 literowy wyraz? "sb":D

4

Stawiam że ok, czyli raczej nikogo to zbyt nie interesuje;)

1

Isco bardzo bym chciała, a jeszcze bardziej Jamesa...

1

U mnie w otoczeniu wszystkie dziewczyny mówią, co chciałyby dostać a ja.. ja tylko na LM czekam:D

0

Wg mnie te efekty sprawiają, że przyjemniej się ogląda, ale rób jak chcesz;)

0

Religia w szkołach jest potrzebna, można sprawdzić na telefonie naszą stronkę, wyjść do sklepu albo spisać zadania na następne lekcje. :D

0

Kto wg Was najlepiej? Dla mnie Mathieu dzisiaj super, Pique też mi się podobał

0

Aaaaj Neymar, jak żołnierz, serio. Piękna bramka!

2

Głupie pytanie, na boisko wyszedł. A tak serio, to przecież ja nawet nie poruszyłam temu Luisa;d

0

coXDD

0

bo coś pod głównym pisali, dzięki;d

0

Ścięło mi na chwilkę, ktoś czerwo dostał czy co?

1

Oj uwierz, że dużo tutaj takich:D (ja też)

0

dołączyłabym, ale się wstydze, jak żyć?:D

1

To nie na moje nerwy, idę w kalambury grać.

0

Fajnie fajnie, no ale raz wystarczy, seriooo

2

mi wystarcza 1gb i jeszcze trochę zostaje:)

0

Na yt to nawet Douglas dobrze wygląda.

3

a weź spróbuj polską lige obejrzeć:D

1

To sobie do kogoś napisz na priv, jak ktoś będzie chciał (w co wątpie) to poda swój numer bądź skype.

11

Ale niektórzy już wymyślają, jeju... Źle Wam?

11

Najlepszy filmik jaki w życiu widziałam, serio. Popłakać się można (właśnie to zrobiłam:D). Te wszystkie cieszące się twarze, te podnoszone puchary, Xavi, Pedro....

0

Komentarz usunięty

0

Jordany kup, niby trochę kosztują ale trzymają się ;)

0

Aaa dobra, przeczytałam swój komentarz i widzę, że źle zabrzmiał. Nie chodzi mi o wartość Neymara teraz, lecz w momencie przechodzenia do nas. Chciałam podkreślić to, że z roku na rok dobry piłkarz kosztuje więcej i więcej jest szumu:)

1

Nie no, Lewy jest w "lekkim" gazie :D Ale żeby od razu ponad 100mln.... no ale cóż, tak teraz jest i trzeba to przeboleć.:D

0

Gdzie coś takiego napisałam?

1

Wiadomo, że przy nazwisku "Lewandowski" zawsze będą większe kwoty, niż przy takim Neymarze:) Teraz już każdy o Lewym słyszał.

0

Nie chodziło mi o pieniądze, ale o tematy czysto piłkarskie:) Chociaż, nie powiem że nie - Lewy stylem lekko pasuje do Białych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?