1

Jedne z najlepszych walentynek w moim życiu, takie to ja co roku chce... Co się w tym meczu wydarzyło, to jest n i e p r a w d o p o d o b n e. Dobranoc, nic więcej nie mam do powiedzenia.

1

o jejku, ale to zrobili ahahahahah kocham ich

0

futbolhd

0

Ja bym to sąsiada poszła oglądać:D

0

neymarjr jest raczej nieaktywne, ene_jota to jego oficjalny snap, i dużo dam dodaje;)

1

Ja oglądałam Quo Vadis, i się nie spodziewałam że to takie fajne :D teraz JESZCZE godzina czekania...:/

0

Sparingi przed sezonem były tylko;)

2

W każdą drużyne można wątpić, ale w Barcelone? Nic nie stracisz, mówie Ci:D

0

Ciota to przecież takie przezwisko, tak się do przyjaciół mówi..:D A że ssie Ibrze.., może lubi?:D

0

600mb powinno Ci starczyć, żeby na futbolhd lub telewizjadzie obejrzeć, ale ręki uciąć sobie nie dam:D

0

Dzisiaj sprawdzałam wyniki meczów na jakiejś stronce, i było napisane że wczoraj w meczu Man Utd gola sam. strzelił... David De Gea.. Czy to prawda czy coś im się pomyliło?XD

0

Ty się nie śmiej, głupku.

0

Masz zdjęcie wysyłać.

0

A może LO? :D

0

a Ty cicho bądź.

1

Chętnie bym to wszystko zobaczyła, ale muszę Quo Vadis(?) obejrzeć....

7

ej to w sumie słodkie, jak piszecie tak..:D szczęścia Wam wszystkim życze:)

1

Jaga wygra 2:1.

5

Miłych walentynek czy coś takiego....:v

35

Weź doceniaj rodziców, póki ich masz kolego:)

0

youtube>różnice pomiędzy Barceloną a Realem, sprawdzałeś tak?

0

Dużo strat miał, i podań które dochodziły tam gdzie nie trzeba;) robił to, co powinien, nic więcej

12

Wg mnie to on dzisiaj nic bardzo specjalnego nie zrobił;)

0

Oczywista oczywistość, Juve!

0

O, dogadalibyśmy się :D

0

Mecz sam w sobie dość średni i mało widowiskowy, ale gol Zazy piękny;)

0

Przyzwyczaiłeś się pewnie głównie do La Liga, prawda?:) Dla mnie liga włoska jest świetną ligą, i nie chodzi mi tutaj tylko o gre Juve;)

1

Ja to oglądam z własnej woli, nawet z przyjemnością.

0

Co za gooool!

1

Na początku (chyba) było mówione, że 11zł to tylko na początek a potem już będzie po 15 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?