Jedne z najlepszych walentynek w moim życiu, takie to ja co roku chce... Co się w tym meczu wydarzyło, to jest n i e p r a w d o p o d o b n e. Dobranoc, nic więcej nie mam do powiedzenia.
Dzisiaj sprawdzałam wyniki meczów na jakiejś stronce, i było napisane że wczoraj w meczu Man Utd gola sam. strzelił... David De Gea.. Czy to prawda czy coś im się pomyliło?XD
1
Jedne z najlepszych walentynek w moim życiu, takie to ja co roku chce... Co się w tym meczu wydarzyło, to jest n i e p r a w d o p o d o b n e. Dobranoc, nic więcej nie mam do powiedzenia.
1
o jejku, ale to zrobili ahahahahah kocham ich
0
futbolhd
0
Ja bym to sąsiada poszła oglądać:D
0
neymarjr jest raczej nieaktywne, ene_jota to jego oficjalny snap, i dużo dam dodaje;)
1
Ja oglądałam Quo Vadis, i się nie spodziewałam że to takie fajne :D teraz JESZCZE godzina czekania...:/
0
Sparingi przed sezonem były tylko;)
2
W każdą drużyne można wątpić, ale w Barcelone? Nic nie stracisz, mówie Ci:D
0
Ciota to przecież takie przezwisko, tak się do przyjaciół mówi..:D A że ssie Ibrze.., może lubi?:D
0
600mb powinno Ci starczyć, żeby na futbolhd lub telewizjadzie obejrzeć, ale ręki uciąć sobie nie dam:D
0
Dzisiaj sprawdzałam wyniki meczów na jakiejś stronce, i było napisane że wczoraj w meczu Man Utd gola sam. strzelił... David De Gea.. Czy to prawda czy coś im się pomyliło?XD
0
Ty się nie śmiej, głupku.
0
Masz zdjęcie wysyłać.
0
A może LO? :D
0
a Ty cicho bądź.
1
Chętnie bym to wszystko zobaczyła, ale muszę Quo Vadis(?) obejrzeć....
7
ej to w sumie słodkie, jak piszecie tak..:D szczęścia Wam wszystkim życze:)
1
Jaga wygra 2:1.
5
Miłych walentynek czy coś takiego....:v
35
Weź doceniaj rodziców, póki ich masz kolego:)
0
youtube>różnice pomiędzy Barceloną a Realem, sprawdzałeś tak?
0
Dużo strat miał, i podań które dochodziły tam gdzie nie trzeba;) robił to, co powinien, nic więcej
12
Wg mnie to on dzisiaj nic bardzo specjalnego nie zrobił;)
0
Oczywista oczywistość, Juve!
0
O, dogadalibyśmy się :D
0
Mecz sam w sobie dość średni i mało widowiskowy, ale gol Zazy piękny;)
0
Przyzwyczaiłeś się pewnie głównie do La Liga, prawda?:) Dla mnie liga włoska jest świetną ligą, i nie chodzi mi tutaj tylko o gre Juve;)
1
Ja to oglądam z własnej woli, nawet z przyjemnością.
0
Co za gooool!
1
Na początku (chyba) było mówione, że 11zł to tylko na początek a potem już będzie po 15 :)