0

Ja spać miałam iść, bo jutro o 6:10 mam autobus a tu co..:D Kurdeee, tyle fajnych piosenek było :D

1

dobra odwołuje tamto, to było moje ulubione:D

0

Ile ja się czasu podkochiwałam w tym Michale, bo gdzieś mi go siostra pokazała...:D

0

O stary, uwielbiam Cię za to że mi to przypomniałeś!

to moje ulubione od zawsze było...:D

1

Oo tak, Ich Troje to było coooś:D

1

W sumie oni pewnie nie wiedzą, o czym jest ten tekst, usłyszeli gdzieś i co.. Tragedia

3

Jestem w gimnazjum.

0

Ooo, pięknie mu wyszło!

16

Dzisiaj szłam do szkoły, przede mną szła grupka dzieci coś koło 10 lat, na głośniku Gang Albanii... Ja nie rozumiem, kto i kiedy popełnił błąd, że dzieci czegoś takiego słuchają. Do starych nie należę, ale kiedyś jak "polską wersje"(?) usłyszałam od starszego brata, to byłam przerażona że tam w jakiejś piosence jest przekleństwo.. Była kiedyś fajna piosenka ale bałam się jej słuchać, bo myślałam że mama będzie zła bo był jeden wulgaryzm.. Słuchałam Farny, Jamala, Bednarka, Feela, Dody, potem przechodziłam przez inne gatunku ale nigdy w życiu coś takiego, nawet nie było takich rzeczy kilka lat temu. Co się dzieje z tymi dziećmi to jest masakra, po 6 lat mają i w rączce telefon.

0

A masz jakieś argumenty, dlaczego chciałbyś ten niepodległości czy po prostu tak sobie powiedziałeś?:D

0

No jakoś po nich tego nie widać ;)

0

Chodziło tutaj o bramkę z wolnego...

34

0

O heejka, rok bez udzielania się..? Jak Ty to..?:D

1

Ja mam ten wcześniejszy, również 2m x 1,5m ale w naszych domowych strojach, i jest mega, poważnie :D Musiałam się skusić i na ten, bo to ładnie wygląda a i tak mam ściany do odmalowania..:D

1

Ja bardziej polecałabym 5s jeśli masz możliwość, bo 5 i 4/4s są już dość stare;) Od 5 jest kilka lepszych telefonów, ale 5s już lepiej;)

4

a oglądasz mecz? Roma nie ma większych argumentów.. chciałabym się mylić ale cóż, Real wygra ten dwumecz na 99%

0

Nie wierzę w Rome szczerze mówiąc, ale mógłby Wojtek karnego jakiegoś wybronić.. :D

1

Na imię? :D

0

Wróciła, moja miłość! Licze dziś na PSG, ale przede wszystkim na ciekawy mecz;)

0

No to napisałam, że wątpiexD

0

Wydaje mi się, że chodziło o słowo "Brazylji" które jest błędnie napisane:))

0

Przecież to jest Zlatan... Nawet jeśli tak powiedział (w co wątpie) to nie sądzę, aby to miało na celu kogokolwiek obrazić.

0

Jest wersja, ale aplikacja....?

0

Aż mi się przypomniało, jak mój kolega, kibic Lecha robił prezentacje pół roku temu, i tam było coś o Hämäläinenie, że jest oddany i no...:D Nauczyciel, też kibic Lecha obniżył mu ocene za błędne informacje:D

4

Nie róbmy z niego jakiegoś głupka, i na niego przyjdzie pora:)

0

akurat nie znam ani jej, ani jego:D

1

Po 1. odkryłaś* Po 2. Jeżeli Ci coś przeszkadza to omiń;)

4

Ten moment, w którym w końcu zasypiasz i dzwoni budzik... Miłego dnia wam życze;)

0

Mam to samo, jutro musze do szkoły wstać po feriach, a tutaj Barca takie show odwala.. Dobranoc;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?