Najtrudniejsze mecze to bez wątpienia te z Realem Sociedad i z Królewskimi. Można się śmiać, że drużyna z Bernabeu na Camp Nou dostanie ostro w tyłek, ale chyba wszyscy wiemy że będzie ciężko;)
Aleee Was boli ta wysoka wygrana Realu :D Ludzie, czego Wy się spodziewacie? Przecież nie zaczną przegrywać dziesięcioma bramkami, to jest Real. Wielki szacun za ten wynik.
Młoty już dwie bramki w plecy. Defensywa West Hamu rozklepana, Lennon bramka - Lukaku asysta. Co ciekawe kiedy Lennon strzelał, Everton nie tracił nigdy punktów;) Dodatkowo gospodarze grają w 10.
Czy Dani kiedyś będzie poważny przy robieniu zdjęć?:D czy ja dobrze widziałam, i Suarez "poprawiał" ręce Neymara przy zdjęciu? Tzn. zwracał mu uwagę chyba :D
71
Najtrudniejsze mecze to bez wątpienia te z Realem Sociedad i z Królewskimi. Można się śmiać, że drużyna z Bernabeu na Camp Nou dostanie ostro w tyłek, ale chyba wszyscy wiemy że będzie ciężko;)
1
Czemu dziś nie komentował Mirosławski? I co to był za komentator w parze z Ćwiąkałą?:D
0
na Facebooku, na stronie Sopcasta masz;)
0
O, też chcę wiedzieć:D
6
Aleee Was boli ta wysoka wygrana Realu :D Ludzie, czego Wy się spodziewacie? Przecież nie zaczną przegrywać dziesięcioma bramkami, to jest Real. Wielki szacun za ten wynik.
4
90 minuta, 3:2 dla West Hamu! wspaniały come-back!
0
Wiem, napisałam i Młoty wyrównały:D Na szczęście, dawać na 3:2 i będzie come-back w wielkim stylu:D
0
Tutaj tak zawsze. Real przegrywa - beka, Real wygrywa - też beka, krul strzelcuw wrucił haha.
2
West Ham 2:2!! Wykorzystali chwilę słabości Evertonu! Tak jest!
1
West Ham warto;) 10 minut, stan 2:1 dla gospodarzy, dobry mecz:)
0
Po niewykorzystanym karnym przez Lukaku, West Ham łapie gola kontaktowego! Antonio, brawo.
0
Młoty już dwie bramki w plecy. Defensywa West Hamu rozklepana, Lennon bramka - Lukaku asysta. Co ciekawe kiedy Lennon strzelał, Everton nie tracił nigdy punktów;) Dodatkowo gospodarze grają w 10.
0
Może dlatego że Anglicy nie uczą się polskiego?
2
Wydaje mi się że motywuje ich do gryXD gdyby na nich krzyczał, wyklinał i wyzywał za błędy byłoby lepiej? Nie szukajcie dziury w całym.
0
Młoty przegrywają od 13 minuty z Evertonem, po golu Lukaku. 8 gol i 8 mecz przeciwko West Hamowi tego zawodnika!
2
Pewnie gdyby piłkarze Barcelony coś takiego zrobili, to wstawiałbyś to wszędzie, i na budzik tez ustawił, nie?:)
1
Marcelo jak ładnie powiedział! Pepe wygrał hahaha:D
6
Ja Ciebie nie lubię.
6
Szkoda mi go bardzo, bo lubię go. Życzę mu jak najlepiej i mam nadzieję, że dla własnego dobra pożegna się z Camp Nou latem:/
0
Siemanko, ciekawe ile wytrzymasz :D
0
ona u mnie tylko się urodziła, mieszka nie wiem gdzie:D
0
Glinka z mojego miasta pochodzi, taki fejm:D
2
Ja za to życzę jak najlepiej West Hamowi, chciałabym 3:0 :D
2
No to mówię, że jak coś to priv XD :D
0
Ja mam dość sporo ludzi stąd na snapie, napisz na priv to Ci podam:D
2
Futbolove* :D fajni są, ale najlepszy dla mnie jest Jcob :D
2
zalando!:)
1
Czy Dani kiedyś będzie poważny przy robieniu zdjęć?:D czy ja dobrze widziałam, i Suarez "poprawiał" ręce Neymara przy zdjęciu? Tzn. zwracał mu uwagę chyba :D
9
Kurde, szkoda.... Płaczą piłkarze:(
0
Dobra, nie będę :P