71

Najtrudniejsze mecze to bez wątpienia te z Realem Sociedad i z Królewskimi. Można się śmiać, że drużyna z Bernabeu na Camp Nou dostanie ostro w tyłek, ale chyba wszyscy wiemy że będzie ciężko;)

1

Czemu dziś nie komentował Mirosławski? I co to był za komentator w parze z Ćwiąkałą?:D

0

na Facebooku, na stronie Sopcasta masz;)

0

O, też chcę wiedzieć:D

6

Aleee Was boli ta wysoka wygrana Realu :D Ludzie, czego Wy się spodziewacie? Przecież nie zaczną przegrywać dziesięcioma bramkami, to jest Real. Wielki szacun za ten wynik.

4

90 minuta, 3:2 dla West Hamu! wspaniały come-back!

0

Wiem, napisałam i Młoty wyrównały:D Na szczęście, dawać na 3:2 i będzie come-back w wielkim stylu:D

0

Tutaj tak zawsze. Real przegrywa - beka, Real wygrywa - też beka, krul strzelcuw wrucił haha.

2

West Ham 2:2!! Wykorzystali chwilę słabości Evertonu! Tak jest!

1

West Ham warto;) 10 minut, stan 2:1 dla gospodarzy, dobry mecz:)

0

Po niewykorzystanym karnym przez Lukaku, West Ham łapie gola kontaktowego! Antonio, brawo.

0

Młoty już dwie bramki w plecy. Defensywa West Hamu rozklepana, Lennon bramka - Lukaku asysta. Co ciekawe kiedy Lennon strzelał, Everton nie tracił nigdy punktów;) Dodatkowo gospodarze grają w 10.

0

Może dlatego że Anglicy nie uczą się polskiego?

2

Wydaje mi się że motywuje ich do gryXD gdyby na nich krzyczał, wyklinał i wyzywał za błędy byłoby lepiej? Nie szukajcie dziury w całym.

0

Młoty przegrywają od 13 minuty z Evertonem, po golu Lukaku. 8 gol i 8 mecz przeciwko West Hamowi tego zawodnika!

2

Pewnie gdyby piłkarze Barcelony coś takiego zrobili, to wstawiałbyś to wszędzie, i na budzik tez ustawił, nie?:)

1

Marcelo jak ładnie powiedział! Pepe wygrał hahaha:D

6

Ja Ciebie nie lubię.

6

Szkoda mi go bardzo, bo lubię go. Życzę mu jak najlepiej i mam nadzieję, że dla własnego dobra pożegna się z Camp Nou latem:/

0

Siemanko, ciekawe ile wytrzymasz :D

0

ona u mnie tylko się urodziła, mieszka nie wiem gdzie:D

0

Glinka z mojego miasta pochodzi, taki fejm:D

2

Ja za to życzę jak najlepiej West Hamowi, chciałabym 3:0 :D

2

No to mówię, że jak coś to priv XD :D

0

Ja mam dość sporo ludzi stąd na snapie, napisz na priv to Ci podam:D

2

Futbolove* :D fajni są, ale najlepszy dla mnie jest Jcob :D

2

zalando!:)

1

Czy Dani kiedyś będzie poważny przy robieniu zdjęć?:D czy ja dobrze widziałam, i Suarez "poprawiał" ręce Neymara przy zdjęciu? Tzn. zwracał mu uwagę chyba :D

9

Kurde, szkoda.... Płaczą piłkarze:(

0

Dobra, nie będę :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?