44

Mnie zawsze zastanawiało - jak Wy możecie komentować TAKI mecz w jego trakcie..? Oczywiście pytanie do osób, które tak robią:D Nie wyobrażam sobie wchodzić co chwilę i komentować..

4

Mieszkam w małej miejscowości, więc znam kasjerki pracujące w tych sklepach do których zazwyczaj chodzę i mówię "witam ponownie" albo się uśmiecham i potem przy kasie sobie z nimi rozmawiam:D

1

Mnie się nie podoba wcale, dla mnie to nie jest promo. Ani klimaciku nie ma, ani nic.. Spójrz na to -

po takim czymś są ciary. Ale powodzenia w dalszej pracy.

4

Nie jara Cię mecz z Realem Madryt, na Camp Nou - twierdzy nie zdobytej od ponad roku? ja nie chce nic mówić..:D

8

Nie ma co porównywać tej strony do rm.pl. Nikt raczej nie wybrzydza, tylko wyraża swoje zdanie. Komentarze okej-jest ładniej, ale artykuły? Po co zmieniać coś, co było świetne?

0

Komentarze są zrobione fajnie ale artykuły.. Znacznie lepiej było wcześniej. W sumie źle to ujęłam, nie tyle co cały wygląd jest zły, tylko czcionka..

0

Na stronie nike;)

8

Kurde.. tak szczerze to wtedy było lepiej, teraz mi się z takim typowym onetem kojarzy..

21

Kiedyś też miałam jakiś dość ciekawy mecz w trakcie wycieczki i wiadomo, są rzeczy ważne i ważniejsze... Obejrzałam potem zdjęcia z tej wycieczki;)

0

z chemii i fizyki to tylko się modlić pozostaje, ale Ty mi lepiej fajne książki poleć:v *i nie, nie chcę żeby to był podręcznik od matematyki

0

Pytanie brzmi, z czym nie mam problemu.:v

1

Za matme się biorę, trzeba zdać.:x

1

Dokładnie tak!:D

1

Ktoś tam niżej pisał o książkach związanych z Barceloną jako miastem (chyba), więc ja zapytam/poproszę: Możecie podać książki, które ostatnio przeczytaliście, i są ciekawe oraz ogólnodostępne? Mam zamiar wziąć się za naukę, za czytanie i odstawić laptopa na dłużej:D

0

Gdybym wiedziała gdzie to czytałam, to bym podała:) możliwe że przeglądając fb na coś takiego natrafiłam, ale pewna nie jestem, przykro mi:)

1

Coś czytałam, że w każdym Multikinie jest na 100%:D

2

Dr House - wciągnęłam się, to będę każdemu polecała:D TWD polecają tutaj często, Wikingów, Gre o Tron, Sherlocka Holmesa sobie obejrzyj :D supernatural, faking it, miodowe lata

2

To ciekawe co będzie można braść. Wziąć*:)

3

Zanim obliczę numer koszulki to się mecz skończy, nie dla mnie:v

9

Uff, chociaż raz nie muszę książki od matmy brać.:v

2

zaczęłam oglądać Dr. House od 1 sezonu i od rana oglądam. A co u Ciebie?:D

9

Nie miałam jak wcześniej napisać także wesołych świąt!:D

0

Nikt raczej nie najeżdża na szanownego Szpaka mając coś złego na myśli, bardziej cytuje się jego wypowiedzi z dystansem i humorem.

3

Ivan chyba wrócił, z powodu bólu nogi:)

0

Na kanale "łączy nas piłka" coś o tym było, sam zainteresowany mówił że nie boli i nie groźne, tylko źle wygląda i coś tam o ugryzieniu. Oby to nie było nic poważnego.

0

dasz link?:D EDIT: dobra mam:D

8

Pewnie że warto, przynajmniej dla mnie:D Nie wytrzymam tyle bez meczy klubowych, to sobie reprą uzupełnie, a jeszcze Suarez gra!:D

0

Ma ktoś link do tej sytuacji ze zdjęcia?

25

A co, gdyby Real nie pomógł Piotrusiowi to Barca nie musiałaby pomagać tej małej? Dlaczego zawsze jak robi coś Real, wymaga się tego od Barcelony? I dla jasności, nie mówie że ta pomoc będzie zła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?