Mnie zawsze zastanawiało - jak Wy możecie komentować TAKI mecz w jego trakcie..? Oczywiście pytanie do osób, które tak robią:D Nie wyobrażam sobie wchodzić co chwilę i komentować..
Mieszkam w małej miejscowości, więc znam kasjerki pracujące w tych sklepach do których zazwyczaj chodzę i mówię "witam ponownie" albo się uśmiecham i potem przy kasie sobie z nimi rozmawiam:D
Nie ma co porównywać tej strony do rm.pl. Nikt raczej nie wybrzydza, tylko wyraża swoje zdanie. Komentarze okej-jest ładniej, ale artykuły? Po co zmieniać coś, co było świetne?
Ktoś tam niżej pisał o książkach związanych z Barceloną jako miastem (chyba), więc ja zapytam/poproszę: Możecie podać książki, które ostatnio przeczytaliście, i są ciekawe oraz ogólnodostępne? Mam zamiar wziąć się za naukę, za czytanie i odstawić laptopa na dłużej:D
Dr House - wciągnęłam się, to będę każdemu polecała:D TWD polecają tutaj często, Wikingów, Gre o Tron, Sherlocka Holmesa sobie obejrzyj :D supernatural, faking it, miodowe lata
Na kanale "łączy nas piłka" coś o tym było, sam zainteresowany mówił że nie boli i nie groźne, tylko źle wygląda i coś tam o ugryzieniu. Oby to nie było nic poważnego.
A co, gdyby Real nie pomógł Piotrusiowi to Barca nie musiałaby pomagać tej małej? Dlaczego zawsze jak robi coś Real, wymaga się tego od Barcelony? I dla jasności, nie mówie że ta pomoc będzie zła.
44
Mnie zawsze zastanawiało - jak Wy możecie komentować TAKI mecz w jego trakcie..? Oczywiście pytanie do osób, które tak robią:D Nie wyobrażam sobie wchodzić co chwilę i komentować..
4
Mieszkam w małej miejscowości, więc znam kasjerki pracujące w tych sklepach do których zazwyczaj chodzę i mówię "witam ponownie" albo się uśmiecham i potem przy kasie sobie z nimi rozmawiam:D
1
Mnie się nie podoba wcale, dla mnie to nie jest promo. Ani klimaciku nie ma, ani nic.. Spójrz na to -
4
Nie jara Cię mecz z Realem Madryt, na Camp Nou - twierdzy nie zdobytej od ponad roku? ja nie chce nic mówić..:D
8
Nie ma co porównywać tej strony do rm.pl. Nikt raczej nie wybrzydza, tylko wyraża swoje zdanie. Komentarze okej-jest ładniej, ale artykuły? Po co zmieniać coś, co było świetne?
0
Komentarze są zrobione fajnie ale artykuły.. Znacznie lepiej było wcześniej. W sumie źle to ujęłam, nie tyle co cały wygląd jest zły, tylko czcionka..
0
Na stronie nike;)
8
Kurde.. tak szczerze to wtedy było lepiej, teraz mi się z takim typowym onetem kojarzy..
21
Kiedyś też miałam jakiś dość ciekawy mecz w trakcie wycieczki i wiadomo, są rzeczy ważne i ważniejsze... Obejrzałam potem zdjęcia z tej wycieczki;)
0
z chemii i fizyki to tylko się modlić pozostaje, ale Ty mi lepiej fajne książki poleć:v *i nie, nie chcę żeby to był podręcznik od matematyki
0
Pytanie brzmi, z czym nie mam problemu.:v
1
Za matme się biorę, trzeba zdać.:x
1
Dokładnie tak!:D
1
Ktoś tam niżej pisał o książkach związanych z Barceloną jako miastem (chyba), więc ja zapytam/poproszę: Możecie podać książki, które ostatnio przeczytaliście, i są ciekawe oraz ogólnodostępne? Mam zamiar wziąć się za naukę, za czytanie i odstawić laptopa na dłużej:D
0
Gdybym wiedziała gdzie to czytałam, to bym podała:) możliwe że przeglądając fb na coś takiego natrafiłam, ale pewna nie jestem, przykro mi:)
1
Coś czytałam, że w każdym Multikinie jest na 100%:D
2
Dr House - wciągnęłam się, to będę każdemu polecała:D TWD polecają tutaj często, Wikingów, Gre o Tron, Sherlocka Holmesa sobie obejrzyj :D supernatural, faking it, miodowe lata
2
To ciekawe co będzie można braść. Wziąć*:)
3
Zanim obliczę numer koszulki to się mecz skończy, nie dla mnie:v
9
Uff, chociaż raz nie muszę książki od matmy brać.:v
2
zaczęłam oglądać Dr. House od 1 sezonu i od rana oglądam. A co u Ciebie?:D
0
https://z-1-scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xlf1/v/t1.0-9/12523892_844772215669091_6907351594309581217_n.jpg?oh=fa9717453c4ef866688061401d1aa0fc&oe=57961B74 był zamach, i z tego powodu facebook wysyła do każdego takie wiadomości
9
Nie miałam jak wcześniej napisać także wesołych świąt!:D
0
Nikt raczej nie najeżdża na szanownego Szpaka mając coś złego na myśli, bardziej cytuje się jego wypowiedzi z dystansem i humorem.
3
Ivan chyba wrócił, z powodu bólu nogi:)
0
Na kanale "łączy nas piłka" coś o tym było, sam zainteresowany mówił że nie boli i nie groźne, tylko źle wygląda i coś tam o ugryzieniu. Oby to nie było nic poważnego.
0
dasz link?:D EDIT: dobra mam:D
8
Pewnie że warto, przynajmniej dla mnie:D Nie wytrzymam tyle bez meczy klubowych, to sobie reprą uzupełnie, a jeszcze Suarez gra!:D
0
Ma ktoś link do tej sytuacji ze zdjęcia?
25
A co, gdyby Real nie pomógł Piotrusiowi to Barca nie musiałaby pomagać tej małej? Dlaczego zawsze jak robi coś Real, wymaga się tego od Barcelony? I dla jasności, nie mówie że ta pomoc będzie zła.