Co można po takim meczu napisać? Trzeba się ogarnąć i doprowadzić do dobrego stanu. Widać postęp - szliśmy do przodu zamiast klepać w środku, ale to nie wystarczyło. Imo przegraliśmy przez nieskuteczność i Neymara. Będąc na 16 metrze chłop wchodzi w ten swój drybling na małej powierzchni, w dodatku kryty przez kilku rywali. Brawo! Przypominał trochę Neymara z Santosu, który wkręcał każdego w boisko. Ale to nie ten poziom. Trenerem nie jestem i nie wiem, czy kazali mu tak robić i zakazali uderzać. Brawo za zachowanie przy bramce Leo - nic więcej. Głupie boiskowe zaczepki pod koniec, kiedy czas działał na korzyść rywala. Margines błędu się skończył, nie ma już śmieszkowania i -12 w Madrycie! Czas się ogarnąć, nie chcemy dostać w dupę na ostatniej prostej.
Jeżeli napisane jest "5 minut temu" i niżej "4 minuty temu" nie musi to znaczyć, że ktoś wstawił to minutę później. To kwestia kilku sekund i prędkości dodawania się komentarza.
Być może są - spędzam tutaj dużo czasu, ale być może coś ominęłam bo nikogo takiego nie widziałam ;) Jeśli ktoś tutaj proponuje pożegnanie kogoś z klubem/powitanie, to rzadko zostawiają Douglasa, Masipa, Munira, Sandro czy Adriano. Kłócić się nie będę bo tak jak mówiłam - być może coś ominęłam.
Owszem, może dużo osób, jak to nazwałeś "masa dzieciaków" chce, żeby piłkarze kończyli u nas karierę - ale wątpie, żeby ktoś zdrowo myślący chciałby u nas trzymać do końca kariery takich jak Douglas, Masip czy inni "tego pokroju" piłkarze. Jeżeli chcemy zatrzymać u nas kogoś "na zawsze" to jest to Messi, Busquets, Iniesta (to moje typy) i ewentualnie Neymar - ale on pewnie całego swojego życia tutaj nie wytrzyma. Więc nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka, bo nie każdy dzieciak chce żeby było tak, jak przedstawiłeś.
1:0 może być ciężko utrzymać, nawet takiej drużynie jak Lisy;) West Ham zawsze gra lepiej po stracie bramki, tak jakby wychodzili z szatni dopiero jak dostaną w tyłek:)
Aż mnie dreszcze przeszły. Mój kot sam przychodzi, jak coś ma - także nie muszę za nim biegać, jak mokry do domu wraca to też biegnie do łazienki i wskazuje na pralkę żeby go wycierać ręcznikiem;)
Z góry przepraszam, ale sprawa po raz kolejny ważna, i taka sama jak w przypadku poprzedniego losowania - ma ktoś darmowe do play i będzie śledził losowanie? Jeden sms:) Jeśli tak to priv poproszę, będę wdzięczna!:) edit: już nieaktualne, do usunięcia :D
Nie chce bawić się we wróżkę, ale teraz pojawi się mnóstwo osób myślących tak jak Ty. Przy awansie Wilków byłoby "TAK JEST, ZAWSZE W NICH WIERZYŁEM/AM!!"
Oglądam dużo takich filmów, i jak jest dobrze zrobiony to i 15 minutowy dobrze się ogląda;) Ogarnij sobie Feel my style, czy choćby naszego Dariusza Żmudzkiego. Z farcikiem:)
Jak zobaczyłam ile czasu to robiłeś, to już widziałam ok. 10 minutowy filmik, z dobrymi efektami i świetną muzyką, wywołujący ciary - no tak nie jest, przynajmniej u mnie. Dla mnie średnie i nudne, ale jak powiedziałeś, nie wszystkich da się zadowolić;)
Co ma w sobie ten stadion, że nie możemy tam wygrać..? Nie ma co płakać, trudny teren + słaba gra = 0pkt:) Mimo wszystko nie chce mi się wierzyć w mistrza dla Atleti/realu, także pożyjemy - zobaczymy :)
1
Czy to Artiste? :D
0
Tej, nie za bardzo Ci humorek dopisuje? :D
0
Mnie też, ale za bardzo go kocham żeby długo się złościć. Chociaż jak pomyśle, że uciekły nam 3 pkt w dużej części przez niego to..
1
Sezon się jeszcze nie skończył.
1
Co można po takim meczu napisać? Trzeba się ogarnąć i doprowadzić do dobrego stanu. Widać postęp - szliśmy do przodu zamiast klepać w środku, ale to nie wystarczyło. Imo przegraliśmy przez nieskuteczność i Neymara. Będąc na 16 metrze chłop wchodzi w ten swój drybling na małej powierzchni, w dodatku kryty przez kilku rywali. Brawo! Przypominał trochę Neymara z Santosu, który wkręcał każdego w boisko. Ale to nie ten poziom. Trenerem nie jestem i nie wiem, czy kazali mu tak robić i zakazali uderzać. Brawo za zachowanie przy bramce Leo - nic więcej. Głupie boiskowe zaczepki pod koniec, kiedy czas działał na korzyść rywala. Margines błędu się skończył, nie ma już śmieszkowania i -12 w Madrycie! Czas się ogarnąć, nie chcemy dostać w dupę na ostatniej prostej.
2
Jeżeli napisane jest "5 minut temu" i niżej "4 minuty temu" nie musi to znaczyć, że ktoś wstawił to minutę później. To kwestia kilku sekund i prędkości dodawania się komentarza.
2
Spójrz na różnice czasową. To tylko kilka sekund.
4
a karnego nie było, bo sędzia tak zadecydował i też ma do tego prawo!!
2
Lisy mówią się pilnować, bo West Ham bardzo lubi odrabiać straty. Liczę na więcej bramek.
0
Po Valencii mamy Deportivo, też niezbyt łatwy mecz.
0
Być może są - spędzam tutaj dużo czasu, ale być może coś ominęłam bo nikogo takiego nie widziałam ;) Jeśli ktoś tutaj proponuje pożegnanie kogoś z klubem/powitanie, to rzadko zostawiają Douglasa, Masipa, Munira, Sandro czy Adriano. Kłócić się nie będę bo tak jak mówiłam - być może coś ominęłam.
3
Życzę dobrze Atleti, ale ja chciałabym żeby w tym roku LM zdominowało City. Jest tam sporo piłkarzy, których lubię więc czemu nie.
0
Owszem, może dużo osób, jak to nazwałeś "masa dzieciaków" chce, żeby piłkarze kończyli u nas karierę - ale wątpie, żeby ktoś zdrowo myślący chciałby u nas trzymać do końca kariery takich jak Douglas, Masip czy inni "tego pokroju" piłkarze. Jeżeli chcemy zatrzymać u nas kogoś "na zawsze" to jest to Messi, Busquets, Iniesta (to moje typy) i ewentualnie Neymar - ale on pewnie całego swojego życia tutaj nie wytrzyma. Więc nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka, bo nie każdy dzieciak chce żeby było tak, jak przedstawiłeś.
0
http://www.barcaart.com :)
1
Mogliby przegrać, ewentualnie zremisować. West Hamowi punkty teraz są bardziej potrzebne.
0
1:0 może być ciężko utrzymać, nawet takiej drużynie jak Lisy;) West Ham zawsze gra lepiej po stracie bramki, tak jakby wychodzili z szatni dopiero jak dostaną w tyłek:)
0
Aż mnie dreszcze przeszły. Mój kot sam przychodzi, jak coś ma - także nie muszę za nim biegać, jak mokry do domu wraca to też biegnie do łazienki i wskazuje na pralkę żeby go wycierać ręcznikiem;)
2
I tak długo wytrzymali :D
0
Kawałek Grubsona, nie znasz?
0
Z góry przepraszam, ale sprawa po raz kolejny ważna, i taka sama jak w przypadku poprzedniego losowania - ma ktoś darmowe do play i będzie śledził losowanie? Jeden sms:) Jeśli tak to priv poproszę, będę wdzięczna!:) edit: już nieaktualne, do usunięcia :D
0
Mam lepsze zajęcia :P Nie powiedziałam, że chodzi mi o Ciebie - chodzi mi tylko o to co napisałeś, i że teraz pojawi się dużo osób tak piszących;)
1
Nie chce bawić się we wróżkę, ale teraz pojawi się mnóstwo osób myślących tak jak Ty. Przy awansie Wilków byłoby "TAK JEST, ZAWSZE W NICH WIERZYŁEM/AM!!"
2
To jest taki mecz, że do ostatniego gwizdka nic nie wiadomo..:)
0
ostatnio też ktoś wstawiał swoją jakąś, zawsze chciałam dołączyć ale się wstydzę..:D
0
Finał będzie, tak mi się wydaje;)
0
Oglądam dużo takich filmów, i jak jest dobrze zrobiony to i 15 minutowy dobrze się ogląda;) Ogarnij sobie Feel my style, czy choćby naszego Dariusza Żmudzkiego. Z farcikiem:)
3
Jak zobaczyłam ile czasu to robiłeś, to już widziałam ok. 10 minutowy filmik, z dobrymi efektami i świetną muzyką, wywołujący ciary - no tak nie jest, przynajmniej u mnie. Dla mnie średnie i nudne, ale jak powiedziałeś, nie wszystkich da się zadowolić;)
1
Tak mamo:(
9
https://z-1-scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/12987075_978539385526434_5782678045245457307_n.jpg?oh=cde1a69bd4559d013075ab4027042f90&oe=57B41D04 :v
0
Co ma w sobie ten stadion, że nie możemy tam wygrać..? Nie ma co płakać, trudny teren + słaba gra = 0pkt:) Mimo wszystko nie chce mi się wierzyć w mistrza dla Atleti/realu, także pożyjemy - zobaczymy :)