0

pozwól że się podłącze..:D jest tu ktoś z okolic Dzierżoniowa (ok 50km na południowy-zachód od Wrocławia) ale taki młodszy..? tzn nie +23/4

0

Masz coś oficjalnego na ten temat?;) ilu zawodników było blisko Barcelony, i iloma klub był "zainteresowany".. nic nie jest pewne, dopóki sam zainteresowany się nie wypowie - chociaż po tym też może się zmienić dużo;)

0

Wszystko zależy od Ciebie. Ciężko stwierdzić, który jest łatwy bo dla jednej osoby łatwy będzie wiersz żywy, energiczny, o szczęściu a inni odnajdą się w tematyce bardziej smutnej, żałobnej;)

1

Wszystkiego najlepszego!!:* dużo zdrowia, szczęścia, kasy i spełnienia marzeń :D

2

a jaką mają mieć motywacje?:D mistrza mają, to trener może rezerwy wpuszać nawet, a Zlatany i inne Di Marije niech się oszczędzają:D

14

Ta stronka jest świetna ale poziom komentarzy po meczach Realu..

0

ja często widuje tak, ale no :D

0

Przecież to normalne, najpierw miesiąc potem dzień, często spotykane :D

18

przecież to słoneczko prosto z Maroka;)

3

Od samego patrzenie na "2 kwietnia, Barcelona - Real Madryt" w górze tabeli mam ciśnienie :D

1

Akurat jego zmiana uzasadniona, bo w klasyku się przyda.

1

I...? mamy pogratulować?:D

0

Młodszy jaki podobny!:D

0

Teraz to już głupie rzeczy gadasz, jeszcze więcej bezsensu w Twoich wypowiedziach.

0

A od kiedy Barcelona ma za zadanie głównie współczuć innym i pomagać im? Liczą się trofea. To może nie powinniśmy pokonywać zespołów z dołu tabeli, bo przecież mogą spaść! Bezsens.

0

Taki mają styl, ale np. mnie to wcale nie irytuje. Grają defensywnie, ale nie jak Chelsea, całkiem inna taktyka. I jak widać, opłaca im się ta ochrona bramki;)

2

Nie zgodzę się. Biorąc pod uwagę formę Realu i Atleti, wolałabym trafić na Królewskich. Pojedynki z ekipą Simeone są o tyle trudniejsze, że wymagają gry przez 90 minut na 110%, piłkarze są pod ciągłą presją ze strony przeciwników, nie ma chwili oddechu i trudniej przenieść się do ich pola karnego. Nasi po 70 minutach oddychają rękawami. Lepiej by nam było z Realem.

0

alee gol West Hamu!

1

"nie wiem skąd Twój pesymizm" >> "myślę, że stracimy punkty" XD

3

mi 3G starcza na ok 2,5 miesiąca, a cały czas youtube/fcbarca/facebook/snap/insta/youtube/fcbarca i wszystkie możliwe stronki;)

0

Ta z Pique wygrała wszystko! Skąd takie bierzesz?:D

1

Na tym polega nasza siła - my z ciężkimi rywalamy wygrywamy i zdobywamy trofea, a Real nawet z czerwonym dywanem w LM niewiele działa:D

0

Każdy z nas wie, że potknięcie jest możliwe pomimo naszej świetnej formy, i raczej nikt bardzo płakać nie będzie jeżeli stracimy kilka punktów w lidze. Czekają na Barcelone przeciwnicy, którzy potrafią walczyć i bez wątpienia to zrobią. Żółta Łódź to wiadomo, dużo siły będzie kosztowało to spotkanie, potem "nieco luźniejszy" Real - jeżeli utrzymają tą swoją SPEKTAKULARNĄ formę to większych problemów być nie powinno - ale nie lekceważmy ich. Kolejne 3 mecze to chyba najcięższe z możliwych, i na koniec łatwiejsza (tylko na papierze) Valencia. Będzie ciężko nie przegrać, ale to w końcu Barcelona, nie raz zaskakiwała;)

2

Nie jestem przekonana co do tego, czy by się sprawdził ale Klub zna jak własną kieszeń, także może kiedyś;) Pożyjemy, zobaczymy.

0

Wątpie żeby wracał. Skoro już go pożegnali i odszedł to pewnie sam chciał rozpocząc nowy etap swojego życia. To, że się tak wypowiada to bardzo miło, bo nadal ma prawo czuć się częścią Klubu, ale wg mnie nie wróci - chociaż nie miałabym nic przeciwko.

2

pff, ja w średnim wieku nie jestem a na początku sama się w to wciągnęłam. Do czasu, gdy nie zmienili aktorki grającej Hurrem.

2

Boje się o Juve...

25

Mówiłam tacie, stawiaj na Juve bo kurs duży, to do lekarza chciał mnie wysłać.

9

Bóg płacze, pewnie kibic Arsenalu:/

1

Wiem, że do piątku jeszcze dużo czasu, ale podczas losowania będę w szkole i czy jest ktoś, kto ma darmowe sms do play i mógłby mi napisać tylko po losowaniu jakie są pary? Bo nie będę miała wtedy dostępu do internetu, a ważne to dla mnie :D Jeśli tak to priv bym prosiła:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?