Ja mam pewną stronkę, jakoś bardzo baaardzo dobra, ani razu od dobrych kilku miesięcy mi się nie zacięło nawet na LM. Tyle tylko, że w języku angielskim/niemieckim/hiszpańskim/francuskim - w zależności od meczu;) Jest LM, LE, i większość lig:) Jak coś to priv.;) PS. Nic za to tam nie płacisz
Wiele razy to mówił, ale ja jestem zdania że to troll;) Ale jeśli ma 10 lat, to trzeba go pochwalić, bo rzadko coś głupiego pisze i praktycznie bez błędów.
Proszę o moderacje o nie usuwanie komentarza, bo to nie jest reklama ani spam, może ktoś nie wie to chce przekazać:) jak ktoś z Was ma w playu i korzysta z internetu, to mozecie właczyć sobie rok internetu za darmo(*111#), co miesiąc macie 1GB, wystarczy mieć aktywne konto:) sama właśnie to aktywowałam i działa:) jak to czytam to brzmi jak tania reklama, ale mówię serio i może komuś się przyda;)
To że strzelił kilka goli i nie popełnia wielkich błędów nie robi z niego solidnego zmiennika;) Mimo dość sporej sympatii do tego zawodnika muszę stwierdzić, że dla mnie na ten moment jest on o kilka klas piłkarskich niżej od naszego tridente:) Będziemy mieli +/- 70mln na transfery, więc czemu nie kupić kogoś kto da pewność w ataku? A Munir może zostać, zawsze się przyda.
Są potrzebne wg mnie, no ale nie muszę się z Tobą zgadzać..:D Zmiennik dla tridente, out Sandro, zmiennik dla Alby, out Adriano i Douglas, i jak zostanie to młody stoper, a Bartra i ktoś z dwójki Vermaelen/Mathieu out:D No i Denis Suarez zapraszamy, Halilović niech jeszcze gra - u nas nie miałby pierwszego składu, no i jest tam kilku zawodników na wypożyczeniach których można sprzedać ;)
Ale kolego drogi, napisałeś że futbolhd Ci się zacina, to po co miałabym Ci wysyłać do tego link?:D Oglądałam na futbolhd, więc logiczne że nie podesłałam skoro Ci się zacina;)
Oj, jaka piękna składnia zdania;) Wyraziłam swoje zdanie o Tobie, z oparciem o Twoje komentarze, ale dyskusji nie mam zamiaru prowadzić bo to jak rozmowa z chorągiewką;) Żegnam.
Jesteś tutaj od 4 dni a już zdążyłeś zirytować wielu użytkowników. Czepiasz się, komentujesz kiedy nie masz nic ciekawego do powiedzenia, a jeżeli ktoś zwróci Ci uwagę to rzucasz się od razu do gardła. Niby dorosły facet... Zanim będziesz komentował innych, zacznij od siebie;)
1
Ja mam pewną stronkę, jakoś bardzo baaardzo dobra, ani razu od dobrych kilku miesięcy mi się nie zacięło nawet na LM. Tyle tylko, że w języku angielskim/niemieckim/hiszpańskim/francuskim - w zależności od meczu;) Jest LM, LE, i większość lig:) Jak coś to priv.;) PS. Nic za to tam nie płacisz
0
Wiem że to wg Ciebie, ale czemu Suarez i Rakitić przed Messim..?
3
jak Neymar podchodzi do karnych to serce mocniej bije...:D
0
Mogłabym Cię poprosić o jakiś dowód, ale nie chcę mi się bawić w Sherlocka Holmesa.
1
Wiele razy to mówił, ale ja jestem zdania że to troll;) Ale jeśli ma 10 lat, to trzeba go pochwalić, bo rzadko coś głupiego pisze i praktycznie bez błędów.
0
Ronaldo też nie:P
1
kurde Michał, wiem nie pocieszam - ale ładnie wyglądaliście razem:v daj luzu, jak nie ta to inna!:)
1
Napisz do mnie, to dzisiaj za jakąś godzinke podeśle Ci bardzo dobry link;)
2
Ale się czepiacie. Nie może to nie i już :P
3
Ciężkie pytanie, bo oni razem niesamowicie się dopełniają.. Kocham Suareza bardzo, ale chyba on..
0
u mnie w nocy ma padać śnieg, i się załamie chyba (dolnośląskie):D
1
nie oglądam z polskim komentarzem, ale to chyba normalne, że podczas meczu Realu mówi się o nich..? :D
0
No ładnie wyszedł w powietrze, ładnie;)
6
Nikt nie zmusza Cię do przeglądania 20 stron, ale jeżeli coś jest kilka komentarzy niżej, to nie ma sensu kopiuj wklej.
4
Grzecznie zwróciłam uwagę, ale Ty nie możesz normalnie odpowiedzieć, prawda?;) Spamujesz tym samym, a wystarczy przejrzeć ostatnią strone;)
3
9 komentarzy niżej jest to samo;)
0
Źródło?
0
u mnie i mojej przyjaciólki tak, także napisałam;)
0
Proszę o moderacje o nie usuwanie komentarza, bo to nie jest reklama ani spam, może ktoś nie wie to chce przekazać:) jak ktoś z Was ma w playu i korzysta z internetu, to mozecie właczyć sobie rok internetu za darmo(*111#), co miesiąc macie 1GB, wystarczy mieć aktywne konto:) sama właśnie to aktywowałam i działa:) jak to czytam to brzmi jak tania reklama, ale mówię serio i może komuś się przyda;)
1
Coś ostatnio było, że w lecie ma wrócić i nie widzę przeszkód, jeżeli Lucho chce, to czemu nie;)
0
To że strzelił kilka goli i nie popełnia wielkich błędów nie robi z niego solidnego zmiennika;) Mimo dość sporej sympatii do tego zawodnika muszę stwierdzić, że dla mnie na ten moment jest on o kilka klas piłkarskich niżej od naszego tridente:) Będziemy mieli +/- 70mln na transfery, więc czemu nie kupić kogoś kto da pewność w ataku? A Munir może zostać, zawsze się przyda.
1
Są potrzebne wg mnie, no ale nie muszę się z Tobą zgadzać..:D Zmiennik dla tridente, out Sandro, zmiennik dla Alby, out Adriano i Douglas, i jak zostanie to młody stoper, a Bartra i ktoś z dwójki Vermaelen/Mathieu out:D No i Denis Suarez zapraszamy, Halilović niech jeszcze gra - u nas nie miałby pierwszego składu, no i jest tam kilku zawodników na wypożyczeniach których można sprzedać ;)
6
To że nie ma Suareza pokazuje, że Lucho wie co robi bo Luisowi przyda się odpoczynek. Pichichi to inna sprawa, nadrobi kiedy indziej;)
0
Chyba większość się tego spodziewała;)
1
Ale kolego drogi, napisałeś że futbolhd Ci się zacina, to po co miałabym Ci wysyłać do tego link?:D Oglądałam na futbolhd, więc logiczne że nie podesłałam skoro Ci się zacina;)
1
Oj, jaka piękna składnia zdania;) Wyraziłam swoje zdanie o Tobie, z oparciem o Twoje komentarze, ale dyskusji nie mam zamiaru prowadzić bo to jak rozmowa z chorągiewką;) Żegnam.
0
Piękna akcja, podsumowana pięknym golem Dybali:D
1
To już nie moja wina;) Przecież nie będę Ci szukała streamu, troszkę samodzielności :P Mi wszystkie ww śmigają;)
1
Jesteś tutaj od 4 dni a już zdążyłeś zirytować wielu użytkowników. Czepiasz się, komentujesz kiedy nie masz nic ciekawego do powiedzenia, a jeżeli ktoś zwróci Ci uwagę to rzucasz się od razu do gardła. Niby dorosły facet... Zanim będziesz komentował innych, zacznij od siebie;)
0
futbolhd/telewizjada/spocast, wystarczy w google wpisać