0

Ty jesteś bardziej żałosny, mówiąc do "nas" kim jesteśmy czy też kim być nie możemy. Jest tutaj grupka osób, zachowujących się niedojrzale ale mówienie że "[wy] nie macie prawa" jest idiotyczne. Większość po prostu wyraża swoje zdanie - kto wg nich gra dobrze a kto totalny piach, i mają do tego prawo.

0

Składy od ponad godziny znamy, nawet artykuł na głównej jest :D

0

Niesamowicie cieszy wyjście Rafy od początku! Busquets będzie asekurował w razie czego :D Tylko szkoda, że akurat teraz Vidal kontuzje złapał bo miałby dobrą okazje żeby sobie pograć - ale na Roberto narzekała nie będę;)

0

Jednak trzeba podkreślić, że byli bardzo blisko - ich pech, że w finale grali z nami.

1

Mina tego czarnego>>> :D

0

WHU bardzo lubi gonić wynik..:D jeszcze więcej!

0

Dla mnie jest okej tak jak było, tzn Neymar-Munir-Messi, bo Munir nieźle sobie radzi na środku;)

0

Wie ktoś czemu Navas nie zagra z meczu z Eibar? Nabroił coś, czy po prostu Zizou chce dać Kiko minuty w meczu z teoretycznie łatwiejszym rywalem?

40

Dlaczego mamy się nie śmiać? Jest okazja, i to wyśmienita, więc czemu nie? Nikt raczej nie bierze tego bardzo poważnie, a to tylko żarty. A z tą gładką wygraną to zobaczymy, bo już w Niemczech mieli zrobić sobie meczyk treningowy i załatwić awans;)

0

Na szczęście takowych nie mam. Ostatnio była taka sytuacja, że sąsiad zadzwonił do mnie i mówi "młoda, ścisz tą muzykę" odpowiedziałam mu "słuchaj teraz, fajna nutka będzie":D razem mecze oglądaliśmy kiedyś, ale jak w każdym przypadku - jest jedna starsza pani, ale też luzik :D

2

Może Cię to denerwować, ale można się w pewien sposób przyzwyczaić. Nas będą mieszać z błotem w każdej okazji bo jesteśmy najlepsi na świecie. Ale nie widzę sensu dodawania do tego Ronaldo, bo to w żaden sposób nie usprawiedliwia naszego El Pistolero.

7

Ale co ma do tego "pewien Portugalczyk"? Był na boisku? Nie. Prawda jest taka że Suarez zrobił źle i to nie raz w tym meczu, i powinien ponieść konsekwencje - ale na nasze szczęście, tak się nie stało.

0

To ciekawe co Ty na klasyku przeżywałeś..

1

To jeszcze gorzej.

1

Jak już coś kopiujesz to sprawdzaj to. Nienawidzi*

1

Wszystkiego najlepszego! :)

1

snapchat..?

2

O kurde! Gratulacje! I to jaka fajna data, rocznica trypleciku będzie, nooo no :D

0

pisaż [*]

2

"Prima aprillisowy odcinek Turbokozaka w którym wystąpił... Pan Prowadzący ;)"

0

W Twoim przypadku może tak, ale u mnie przy El Clasico było duże ciśnienie, i teraz będzie jeszcze większe.

1

Przecież remont nie jest przeszkodą, chyba że jest jakiś bardzo duży...:D do sąsiada idź, albo do kumpla:)

0

Do mnie nagle wszyscy znajomi "Hala Madrid!!1111!!!", to smutne że nawet brat mnie katuje "ej, co tam, jak tam wynik hmm?":))

10

Śmieszą mnie ludzie, piszący że Barca ma kryzys. Pokażcie mi statystyki naszej drużyny w porównaniu do innych drużyn, ilość porażek/remisów i wygranych. 39 meczów bez porażki i potknięcie - TAK, TO NA 100% KRYZYS!

3

Szanuje Twoje zdanie, ale może wstrzymajmy się od krytykowania tych dwóch panów do przyszłego sezonu, kiedy zaczną grać od początku. Będziemy mieli porównanie i jakiekolwiek poważniejsze argumenty do oceniania ich;))

1

Widziałeś jeden mecz i oceniasz jakiegoś zawodnika? Brawo.

38

A co mają płakać że z nami wygrali? Ludzie..

3

Chce zemsty, jak najszybciej.

0

Ja płakałam, na Zielonej Mili też, od 10 minuty filmu łzy mi leciały. Jeszcze fabuły nie znałam, a już płakałam. Dzisiaj też, bolało, bardzo

1

Ja jestem, i to bardzo. Nienawidzę ich, a najbardziej boli fakt kto strzelił decydującego gola. A co do drugiej kwestii, to jest tylko 6pkt, tylko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?