Jak można wyłączyć finał Ligi Mistrzów po jednym golu... Nie wyobrażam sobie tego. Oba mecze będą ciekawe i nie zdziwię się wcale, jeśli Atleti przyjmie nieco inną taktykę na ten mecz.
Co w tym złego? Wrzuca jakieś zdjęcia, pewnie na fb, instagrama i snapa - pokazuje co się tam dzieje. Z resztą - przed chwilą już się wygłupiał z Danim, nic nowego.
Zaskoczenie: Roberto
Bramkarz: Navas - bezkonkurencyjny
Obrońca: Luis
Pomocnik: Busi
Napastnik: Suarez
Odkrycie: Roberto/Bakambu
Trener: Paco Herrera (chyba dobrze napisałam, ten od Las Palmas)
Nic nie szkodzi w sumie, wyjdą rezerwy na 100%. Powinien wyjść Douglas, Adriano, może Samper - kto wie, pewnie zobaczymy też Munira, Sandro, Vidala, Bartre - no czyli pograją sobie zmiennicy ;)
A to nie było tak, że po prostu NIE BYŁO wcale dostępnej kamery która to nagrywała? Bo coś mówili, że jeśli będzie live z celebracji w szatni to przełączą z tej gadaniny.
Ja ostatnio byłam zła, że meczu z Espanyolem nie obejrzę. Też nie odpuściłam sobie żadnego meczu (no dobra, tego o szynkę nie obejrzałam), ale na szczęście się udało zobaczyć :D Nie przejmuj się, wygramy! :D
Chyba mi się wydaje, albo tak jest - czy kobieta Suareza ma buty podobne do tych, które Antonella miała w podróży na gale ZP? Pewnie przypadek, jeśli już :D
No nie wiem czy dobrze. Wole Poznaniaków, ale prawda jest taka że jeżeli jakiś klub mógłby reprezentować Polaków na większym podwórku to jest to Legia - i z bólem serca trzeba powiedzieć, że mimo wszystko na mistrza zasługuje.
Jest kilka osób, z którymi się trzymam i piszę, np ViscaelBarca21 - nawet nas grupą wzajemnej adoracji nazywano. :D Nie było mnie tu za czasów Mikiego, ale poznałam go w lipcu i super człowiek :D Conchise(?) jest super też, ooo i Don!
Nie wszędzie tak jest. Ja stara nie jestem, telefon mam ale leży w domu. Nie muszę umawiać się ze znajomymi, zawsze ta sama miejscówka i godzina, nikt nie szuka wymówek. O wiele chętniej w deszczowy dzień wychodzimy pograć w prawdziwą piłkę, niż siedzieć w domu na kanapie i emocjonować się fifą. :)
Czy ktoś z was miał/ma kota który miał zapalenie gardła? Bo wróciłam od weterynarza i mam kilka pytań co do kilku rzeczy, bo kot zachowuje się dziwnie..ale to priv jak coś. Uprzedzając komentarze, w internecie szukałam ale nie znalazłam odpowiedzi na moje pytania. Z góry dzięki.
Ja za młoda jeszcze, ale od kilku lat mam już miejsce i wzór. Będzie pewien cytat (tutaj się waham, bo mam dwa) i od pewnego czasu planuje herb Barcelony. Taki zwyczajny, biało czarny - podobają mi się takie najbardziej. Mama tylko przeciwko jest, bo mówi że jak to na starość...będziemy starzy, i z tatuażami :D
4
Ja również. Levante to fajna ekipa, walczą do końca a Rayo wesoły futbol gra. Niestety, takie jest życie, zostają najsilniejsi lub najsprytniejsi :D
4
Ale XDD
Getafe jest nazywane Realem Madryt C, więc o co Ci chodzi? Nie zrozumiałeś i już :D
1
A nie chodziło przypadkiem o Getafe? :D
2
Pique - jedna osoba i już ciekawiej :D
2
Trzeba być z Warszawy, żeby kibicować Legii? :D
0
A kto z nas nie chciałby tam być... :D
3
Jak można wyłączyć finał Ligi Mistrzów po jednym golu... Nie wyobrażam sobie tego. Oba mecze będą ciekawe i nie zdziwię się wcale, jeśli Atleti przyjmie nieco inną taktykę na ten mecz.
1
Niech wygra lepszy! To będzie niesamowite widowisko, przynajmniej tak się zapowiada.
8
Do kogo ten Neymar rączki wyciąga? Znowu głodny jest? :D
1
Co w tym złego? Wrzuca jakieś zdjęcia, pewnie na fb, instagrama i snapa - pokazuje co się tam dzieje. Z resztą - przed chwilą już się wygłupiał z Danim, nic nowego.
0
Wejdź na kanał Barcy na yt, tam będzie live.
1
18 :)
0
Zaskoczenie: Roberto
Bramkarz: Navas - bezkonkurencyjny
Obrońca: Luis
Pomocnik: Busi
Napastnik: Suarez
Odkrycie: Roberto/Bakambu
Trener: Paco Herrera (chyba dobrze napisałam, ten od Las Palmas)
3
Nic nie szkodzi w sumie, wyjdą rezerwy na 100%. Powinien wyjść Douglas, Adriano, może Samper - kto wie, pewnie zobaczymy też Munira, Sandro, Vidala, Bartre - no czyli pograją sobie zmiennicy ;)
0
A to nie było tak, że po prostu NIE BYŁO wcale dostępnej kamery która to nagrywała? Bo coś mówili, że jeśli będzie live z celebracji w szatni to przełączą z tej gadaniny.
4
Ja ostatnio byłam zła, że meczu z Espanyolem nie obejrzę. Też nie odpuściłam sobie żadnego meczu (no dobra, tego o szynkę nie obejrzałam), ale na szczęście się udało zobaczyć :D Nie przejmuj się, wygramy! :D
2
Populous lub OAB :D
1
Chyba mi się wydaje, albo tak jest - czy kobieta Suareza ma buty podobne do tych, które Antonella miała w podróży na gale ZP? Pewnie przypadek, jeśli już :D
0
Takich znajomych to ja w podstawówce miałam, coś koło 4 klasy ;) Współczuje, zmień kolege dla swojego dobra :D
1
No nie wiem czy dobrze. Wole Poznaniaków, ale prawda jest taka że jeżeli jakiś klub mógłby reprezentować Polaków na większym podwórku to jest to Legia - i z bólem serca trzeba powiedzieć, że mimo wszystko na mistrza zasługuje.
3
Jest kilka osób, z którymi się trzymam i piszę, np ViscaelBarca21 - nawet nas grupą wzajemnej adoracji nazywano. :D Nie było mnie tu za czasów Mikiego, ale poznałam go w lipcu i super człowiek :D Conchise(?) jest super też, ooo i Don!
2
Każdy ogląda to co chce. Liga angielska różni się od hiszpańskiej, jest ciekawa i nie widzę w tym nic złego.
1
Nie wszędzie tak jest. Ja stara nie jestem, telefon mam ale leży w domu. Nie muszę umawiać się ze znajomymi, zawsze ta sama miejscówka i godzina, nikt nie szuka wymówek. O wiele chętniej w deszczowy dzień wychodzimy pograć w prawdziwą piłkę, niż siedzieć w domu na kanapie i emocjonować się fifą. :)
0
Czy ktoś z was miał/ma kota który miał zapalenie gardła? Bo wróciłam od weterynarza i mam kilka pytań co do kilku rzeczy, bo kot zachowuje się dziwnie..ale to priv jak coś. Uprzedzając komentarze, w internecie szukałam ale nie znalazłam odpowiedzi na moje pytania. Z góry dzięki.
0
Skąd pewność że "Barca śpi"? Może coś planują? Nie wszystko jest wynoszone na światło dzienne.
0
Ja za młoda jeszcze, ale od kilku lat mam już miejsce i wzór. Będzie pewien cytat (tutaj się waham, bo mam dwa) i od pewnego czasu planuje herb Barcelony. Taki zwyczajny, biało czarny - podobają mi się takie najbardziej. Mama tylko przeciwko jest, bo mówi że jak to na starość...będziemy starzy, i z tatuażami :D
0
West Ham to żart, i mówie to jako ich fanka;D
0
Trochę szybko... ale motywacje miał, cieszy jego powrót;)
1
Moblina wcale, na normalnej dziala wszystko oprocz strony glownej:)
2
Nie jutro tylko w niedziele:) Podobno pokazuja caly mecz lidera, a Atleti i Real laczona:)