Obaj mają świetny refleks, a Bravo ma większe doświadczenie i dla niektórych jest pewniejszy między słupkami. Ja jestem zwolenniczką Niemca, bardzo dobrze gra nogami i przy stresujących sytuacjach, np sam na sam przy przy dużym tłoku w naszym polu karnym jestem spokojniejsza. Trzeba go zatrzymać u nas bo to bramkarz na lata;)
Mógłby dzisiaj w bramce stanąć Ter Stegen. Nie ma czego się bać, bo kiedy gra to robi to najlepiej jak potrafi i niejednokrotnie to pokazywał. Byłby to fajny prezent na jego urodziny, i w dodatku ograłby się trochę bo rzucenie go na finał po takiej przerwie byłoby mimo wszystko ryzykowne. A Wy co sądzicie, powinien dziś zagrać czy nie - i dlaczego?
Barcelona przez ten swój jeden miesiąc umożliwiła realowi walke o tytuł, więc tylko ona jest winna tej całej sytuacji. Jeżeli (NIE DAJ BOŻE) ktoś inny zgarnie mistrza, będzie to tylko i wyłącznie nasza wina.
Zgarnięcie trypletu w zeszłym sezonie = duży przychód, ale też dużo trzeba było wydać na premie. Same zarobki piłkarzy nie są małe, jest dużo do opłacenia a sponsora najlepszego też nie mamy.
A co ma do tego to, czy on by poszedł czy nie? On to nie Hummels. Z jednej strony wychowanek, można mówić że tęsknił, że kasa i że szansa na więcej trofeów ale DLA MNIE (wy możecie się nie zgadzać) nie ma żadnego usprawiedliwienia na przejście do jakby nie patrzeć - jednego z tych "wrogich klubów".
Wygłupia się, ale to żarty i niektóre są niestosowne, ale w większości przypadku to media i odbiorcy nie mają dystansu i zachowują się jak z kijem w tyłku. Dani nie robi nic, co wpłynęłoby niekorzystnie na jego grę.
Może wg Ciebie tak, dla mnie nie. Suarez wielokrotnie pokazywał, co to znaczy dobry dzień u niego, i robił to nie tylko w Barcelonie. Ten mecz był dla mnie na 7/10.
espanyol może nam zrobić większą krzywdę - dosłownie. Jeżeli przegrają z Sevillą, zrobi się gorąco na dole i będą potrzebowali punktów z nami, żeby nie mieć żadnego ciśnienia w ostatnim meczu. Ten mecz moim zdaniem będzie trudniejszy pod względem intensywności, a nasi piłkarze pewnie będą mocno poobijani.
Trzeci karny nie mam pojęcia skąd się wziął... Dla mnie MOTM Messi, nie Suarez. Możecie się nie zgodzić, ale dla mnie w tym meczu Luis nie robił nic specjalnego - oprócz bramek oczywiście. Messi bardziej mi się podobał, wypracowywał sytuację, w 2 połowie rozklepywał rywali z Alvesem. Neymar to jeszcze nie to co dwa miesiące temu, ale powoli jest lepiej. Irytował marnowaniem sytuacji, bo dobrze wiemy że takie jakie miał w tym meczu przywykł wykorzystywać. Idziemy powoli po tego Mistrza, Vamos ❤
Do osób mających tt! Możecie mi podać jakieś fajne konta znanych osób (związanych ze sportem) które umieszczają regularnie wpisy? Oczywiście nie chodzi mi o piłkarzy;)
Pierwszy karny - okej, zgadzam się. Drugi - pół na pół, Ney wykorzystał starcie z przeciwnikiem ale trzeci..? Nie mam pojęcia, gdzie sędzia widział przewinienie.. I jeszcze gol ze spalonego - masakra. Kończąc narzekanie, bardzo się ciesze z 3pkt (jak my wszyscy, oho:D) i w dodatku Suarez wyprzedził Ceerka. Niesamowity jest, 2 mecze i 8 bramek.
Z jednej strony dziwie się Lucho, ale z drugiej gdzie on u nas znajdzie drugiego takiego, co biega od pola karnego do pola karnego... Można narzekać na Ivana, ale wielką robotę odwala.
Można tylko przypuszczać, dlaczego Vidal nie gra. Nikt z nas wtyk w szatni nie ma (chyba:D) więc się nie dowiemy, i pewni będziemy wszystkiego dopiero w przyszłym sezonie, to samo z Ardą.
Jak ten czas szybko leci.. Dopiero co zaczynał się sezon, Barcelona grała sparingi, mogliśmy podziwiać Douglasa na boisku przez cały mecz a teraz.. Ostatnia prosta, i już za kilka tygodni oficjalnie (mam nadzieję) zostaniemy Mistrzami Hiszpanii. ❤
0
Zgadzam się! Imo, jeden z najprzystojniejszych piłkarzy :D
1
Młody jaki podobny do Leo..Thiago bardziej do mamy, bo oczy i nos podobne :D
0
Jest o tym artykuł na stronie głównej...
0
Sprzedawałam truskawki, 9zł/h :D
0
Przecież napisał, że to JEDNO z najbrzydszych [...] zwycięstw :D
9
Bravo....szkoda.
1
Obaj mają świetny refleks, a Bravo ma większe doświadczenie i dla niektórych jest pewniejszy między słupkami. Ja jestem zwolenniczką Niemca, bardzo dobrze gra nogami i przy stresujących sytuacjach, np sam na sam przy przy dużym tłoku w naszym polu karnym jestem spokojniejsza. Trzeba go zatrzymać u nas bo to bramkarz na lata;)
4
Mógłby dzisiaj w bramce stanąć Ter Stegen. Nie ma czego się bać, bo kiedy gra to robi to najlepiej jak potrafi i niejednokrotnie to pokazywał. Byłby to fajny prezent na jego urodziny, i w dodatku ograłby się trochę bo rzucenie go na finał po takiej przerwie byłoby mimo wszystko ryzykowne. A Wy co sądzicie, powinien dziś zagrać czy nie - i dlaczego?
1
Barcelona przez ten swój jeden miesiąc umożliwiła realowi walke o tytuł, więc tylko ona jest winna tej całej sytuacji. Jeżeli (NIE DAJ BOŻE) ktoś inny zgarnie mistrza, będzie to tylko i wyłącznie nasza wina.
0
Google>Leicester wyniki/terminarz>gotowe.
5
Zgarnięcie trypletu w zeszłym sezonie = duży przychód, ale też dużo trzeba było wydać na premie. Same zarobki piłkarzy nie są małe, jest dużo do opłacenia a sponsora najlepszego też nie mamy.
0
A co ma do tego to, czy on by poszedł czy nie? On to nie Hummels. Z jednej strony wychowanek, można mówić że tęsknił, że kasa i że szansa na więcej trofeów ale DLA MNIE (wy możecie się nie zgadzać) nie ma żadnego usprawiedliwienia na przejście do jakby nie patrzeć - jednego z tych "wrogich klubów".
2
Wygłupia się, ale to żarty i niektóre są niestosowne, ale w większości przypadku to media i odbiorcy nie mają dystansu i zachowują się jak z kijem w tyłku. Dani nie robi nic, co wpłynęłoby niekorzystnie na jego grę.
1
Sierota ze mnie.. Dziękuję bardzo!
0
0
Może wg Ciebie tak, dla mnie nie. Suarez wielokrotnie pokazywał, co to znaczy dobry dzień u niego, i robił to nie tylko w Barcelonie. Ten mecz był dla mnie na 7/10.
0
espanyol może nam zrobić większą krzywdę - dosłownie. Jeżeli przegrają z Sevillą, zrobi się gorąco na dole i będą potrzebowali punktów z nami, żeby nie mieć żadnego ciśnienia w ostatnim meczu. Ten mecz moim zdaniem będzie trudniejszy pod względem intensywności, a nasi piłkarze pewnie będą mocno poobijani.
0
Trzeci karny nie mam pojęcia skąd się wziął... Dla mnie MOTM Messi, nie Suarez. Możecie się nie zgodzić, ale dla mnie w tym meczu Luis nie robił nic specjalnego - oprócz bramek oczywiście. Messi bardziej mi się podobał, wypracowywał sytuację, w 2 połowie rozklepywał rywali z Alvesem. Neymar to jeszcze nie to co dwa miesiące temu, ale powoli jest lepiej. Irytował marnowaniem sytuacji, bo dobrze wiemy że takie jakie miał w tym meczu przywykł wykorzystywać. Idziemy powoli po tego Mistrza, Vamos ❤
0
"Oczywiście nie chodzi mi o piłkarzy"...:D ale no tak, on to coś więcej niż zwykły grajek :D
0
Do osób mających tt! Możecie mi podać jakieś fajne konta znanych osób (związanych ze sportem) które umieszczają regularnie wpisy? Oczywiście nie chodzi mi o piłkarzy;)
3
Pierwszy karny - okej, zgadzam się. Drugi - pół na pół, Ney wykorzystał starcie z przeciwnikiem ale trzeci..? Nie mam pojęcia, gdzie sędzia widział przewinienie.. I jeszcze gol ze spalonego - masakra. Kończąc narzekanie, bardzo się ciesze z 3pkt (jak my wszyscy, oho:D) i w dodatku Suarez wyprzedził Ceerka. Niesamowity jest, 2 mecze i 8 bramek.
0
Ciężko nie chwalić takich zawodników...
0
Po czym wnioskujesz, że akurat Busi i Iniesta są ulubieńcami? Ci dwaj w tym zestawieniu mnie zaciekawili.
2
Z jednej strony dziwie się Lucho, ale z drugiej gdzie on u nas znajdzie drugiego takiego, co biega od pola karnego do pola karnego... Można narzekać na Ivana, ale wielką robotę odwala.
0
Można tylko przypuszczać, dlaczego Vidal nie gra. Nikt z nas wtyk w szatni nie ma (chyba:D) więc się nie dowiemy, i pewni będziemy wszystkiego dopiero w przyszłym sezonie, to samo z Ardą.
0
Ja też nie jestem do końca zadowolona, ale to ostatnia prosta.. Ja po pierwszej połowie zmieniłabym Masche-> Bartra, Neymar->Munir i Ivan->Rafinha.
4
To jest najlepsza strona, lepszej nie znajdziesz:) Zaraz się zleci dużo facetów, którzy będą chcieli Cię poznać, nie martw się :P
2
Dlaczego? Gra tam dobrze, a w dodatku dostaje minuty;)
0
Na YT masz, ja tam wiele razy oglądałam - niestety na telefonie nie podlinkuję, za dużo szukania.
17
Jak ten czas szybko leci.. Dopiero co zaczynał się sezon, Barcelona grała sparingi, mogliśmy podziwiać Douglasa na boisku przez cały mecz a teraz.. Ostatnia prosta, i już za kilka tygodni oficjalnie (mam nadzieję) zostaniemy Mistrzami Hiszpanii. ❤