1

Weeeź, cicho:D Ty to spać idź:D

1

Ja piszę z ludźmi stąd, pomaga, przynajmniej nie zasne:D

1

No ale mi chodzi o to, że do 23 mam co robić, potem od 23 do początku meczu nie mam, dlatego pytam:D

0

Kto będzie czekał na mecz Argentyny, nudzi mu się i chce popisać? priv, bo nie będę miała co robić od 23:D

0

Nie dziwie się, że West Ham go nie chcę. Jak nie kontuzja, to słaba gra i siedzi na ławce bo nie ma czegoś, czego nie miałby tam ktokolwiek inny.

5

Może nie uniwersalne, ale lepsze niż te znicze.

32

Co Wam po tych zniczach, pomódlcie się lepiej bo internetowe znaczki to wieś.

2

Jak one mają fajnie.. chcą-poznają.

0

Żyjesz? Żyjesz, nic Ci się nie stało że sobie poczekałeś:))

0

Nie ma po co. W pierwszej sytuacji kartki ni powinno być, ale w drugiej Gerard ewidentnie zagrał piłkę ręką i sędzia nie zareagował. Kartka powinna być i tak, ale za drugą sytuacje.

2

Gigi Dounarumma? Mielibyśmy wtedy Ter Stegena, który zasługuje na minuty i wtedy Gianluigi marnowałby się.. Pogba? Za drogi i nie warty swojej ceny :D

1

Hooligans koocham

2

Zanim przeczytałam do końca, chciałam już pisać o Wojtku.. mamy dokładnie to samo zdanie w tym temacie:))

8

Ale przecież kolega wyraził swoje zdanie, i ma do tego pełne prawo - dodatkowo jesteśmy na La Rambli. Podał jakieś uzasadnienie swojej opini i okej. Ja mogę napisać że WEDŁUG MNIE Benzema>Suarez (nie jest tak, to przykład) i nie możesz mi mówić co powinnam sądzić :D

0

Ja to za młoda jestem, nie pisze się na to.:D

4

Nawet przed świętami, kiedy wolne mam to musisz temat mojej okaleczonej matematyki poruszać;/ :D

2

Gdybyście mogli spotkać się z jednym użytkownikiem tej strony i pogadać, kogo byście wybrali? ja chciałabym Was wszystkich zobaczyć, straaasznie mnie ciekawi jak wyglądacie..:D

1

może dodajesz to, co wiele razy było? dlatego uzasadnili, że spam

0

Z jednej strony dobrze, ale już patrzeć nie można jak w taki sposób marnuje klub z potencjałem, z dobrym imieniem i świetnymi piłkarzami.

0

Czy Ty chcesz bilety na El Clasico które jest 4.02 kupić 22.03..? wątpie, żeby cokolwiek zostało XD

1

Rozumiem, że chcesz wybić swój kanał ale spokojnie kolego, 25 minut temu to samo :P

1

Dokładnie tak:x

0

W sumie też bym tak robiła, jakbym się domyślała że dostane wynagrodzenie w postaci biletu:v

1

Darek to były chłopak Natalki, z którym ma dziecko. Potem się rozstali, a teraz on chce uzyskać prawa do Hani(chyba) więc razem z matką wymyślili chorobę, i udają dobrych ludzi.

4

Dobra mamo, jutro xD

0

To już wiadome, że dostanie na El Clasico bilet? Niezłą szopkę tam odstawiła;) Odbiła piłkę i jeszcze jej nagrody dają (możliwe że nie odbiła specjalnie, tylko ja źle widziałam):D

0

Nie oglądałam kilku odcinków, więc nie wiem co dokładnie ten Darek kombinuje, ale nie lubię go. Przypomniał sobie o dziecku, chorobe udaje (chyba) i jeszcze niszczy szczęście Natalki. Leszcz.

7

normalna godzina ❤

0

2h drogi, czy ja wiem czy okolice...:D

0

Weeź, jak zobaczyłam odpowiedź na komentarz to miałam nadzieje że jednak ktoś:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?