Roberto i Arda będą mieli Busquetsa do pomocy, więc tutaj o to się nie ma co martwić. Defensywa też solidnie, mam nadzieję na dobry występ Vidala i Mathieu, który wbrew wszystkim złym słowom na jego temat bardzo mnie przekonuje, i chyba nie ma co więcej pisać, bo o ataku nic nie trzeba mówić;)
Ja od pewnego czasu strasznie ich polubiłam, ostatnio jeszcze jak oglądałam Hooligans to się popłakałam po raz setny i jakoś tak mnie ciekawi, czy ktoś im tu kibicuje:) Trochę dziwne, że moje koleżanki płaczą na romansidłach, a mi wystarczy Hooligansów włączyć xD
To jest kurde bez sensu przecież, to na 100% zwykła plotka. Mając w składzie dwóch świetnych bramkarzy, no i Masipa klub miałby "tracić" pieniądze na kolejnego golkipera? Nie, nie, nie. Według mnie Bravo mógłby pograć do końca sezonu, a potem ustąpić w pewnym sensie miejsca Ter Stegenowi, który jest młody i świetny. Możecie się ze mną nie zgadzać i w przyszłym sezonie widzieć jako tego "mocniejszego" bramkarza Claudio, ale ja jestem zwolenniczką Niemca.
0
Weeź, za dużo roboty, na fejsie szybciej :D
0
Roberto i Arda będą mieli Busquetsa do pomocy, więc tutaj o to się nie ma co martwić. Defensywa też solidnie, mam nadzieję na dobry występ Vidala i Mathieu, który wbrew wszystkim złym słowom na jego temat bardzo mnie przekonuje, i chyba nie ma co więcej pisać, bo o ataku nic nie trzeba mówić;)
1
W google "Leo Messi tapety, wysoka rozdzielczość" :D Ja mam dość sporo, ale jestem życiowym przegrywem i nie potrafię ich tutaj "wstawić" :D
0
Pewnie się myle, ale wydaje mi się że chodziło o to, że i L'pool i City są z ligi angielskiej..:D
0
Pobierz sopcasta;) to tylko chwilka, a jakoś b.dobra i nie zacina;) a linki do meczów masz na stronie SopCasta na FB;)
0
Jeszcze raz dziękuje wszystkim haha:D
0
Dziękuje wszystkim :D
0
Jakie oglądacie seriale? Możecie jakieś polecić? Tylko nie The Walking Dead czy coś w tym stylu, bo to nie moje klimaty..:D
0
Chciałeś, i masz :D
0
Chyba Cech, ale ja wole Wojtka :D
0
A co mają robić..? Może wolne piłkarzom dać, przecież i tak nic nie wygrają?
0
Też liczę na wygraną Arsenalu, ale ja chce dobra Młotów, a Ty chcesz zarobić :D
2
Arsenal gol kontaktowy!
0
Marny troll? :/
0
Niżej ktoś to pisał, wystarczy zjechać w dół.
1
Ja od pewnego czasu strasznie ich polubiłam, ostatnio jeszcze jak oglądałam Hooligans to się popłakałam po raz setny i jakoś tak mnie ciekawi, czy ktoś im tu kibicuje:) Trochę dziwne, że moje koleżanki płaczą na romansidłach, a mi wystarczy Hooligansów włączyć xD
0
Są tu jacyś kibice West Hamu?
1
Przecież ja całkiem serio mówie, siedzę i oglądam;)
0
Czas obejrzeć prawdziwą piłkę - Wisła z Podbeskidziem gra!
2
To jest kurde bez sensu przecież, to na 100% zwykła plotka. Mając w składzie dwóch świetnych bramkarzy, no i Masipa klub miałby "tracić" pieniądze na kolejnego golkipera? Nie, nie, nie. Według mnie Bravo mógłby pograć do końca sezonu, a potem ustąpić w pewnym sensie miejsca Ter Stegenowi, który jest młody i świetny. Możecie się ze mną nie zgadzać i w przyszłym sezonie widzieć jako tego "mocniejszego" bramkarza Claudio, ale ja jestem zwolenniczką Niemca.
0
Chyba brak dekoncentracji :D
0
Ja też, ale potem Cristiano oddał "strzał", sędzia zagwizdał i cóż :D
1
To tyczyło się Ćwiąkały, któremu piszą ludzie że wygląda na 15 lat;)
6
Eeee tam, remis chciałam ale na porażkę Realu narzekać nie będę :v
31
"Odważne słowa jak na 15-latka" hahahah :D
0
Wtedy wystarczy odświeżyć i już xD
0
Może Ty masz wolny internet? mój brat ogląda aktualnie, za darmo bo nie wykupił premium, i fajna jakość, bez ścin
1
W sumie to był dobry strzał, ale nie każdy jest Messim więc nic więcej, dobry strzał i tyle.
1
No właśnie, ma ktoś linka?:D
0
O kurde! A pisałeś na adresy klubów czy gdzieś indziej (może bezpośrednio do piłkarza)?