0

Ty nie przeżyjesz dnia bez denerwowania mnie, prawda?:))

0

Idź stąd :D

0

Wg mnie Dynamo - City nie wejdzie, i PSV-Atleti też bym się zastanawiała..ale nie znam się xD

3

Aż 5 godzin*

0

Wg mnie tak;)

0

To oczywiste, że zależy które urodziny..;) koszulka może?

2

Może futbolhd?;)

0

Wiem że to jest moja decyzja, ale ciekawi mnie co Wy byście zrobili;)

0

Nie nie, nie chodziło o Irlandie:)

0

Wyobraźcie sobie, mieszkacie w Polsce, jesteście w gimnazjum i macie możliwość wyjechania na dwa lata z rodziną do Islandii. Rodzice chcą znać wasze zdanie, chcecie jechać czy nie? Z jednej strony łatwo powiedzieć że tak, ale z drugiej strony przyjaciele, szkoła, język..no wiecie... Co robicie? i dlaczego tak/nie?

0

To jest Ćwiąkała..? Przecież to jakiś młody chłopaczek jest:D

3

Dzisiaj niech sobie wygrywają, ale za tydzień najlepszy będzie podział punktów;)

1

A wg mnie widać różnice, ale to tylko moje zdanie:D

1

Szkoda mi tego chłopaka, który dzisiaj pokazywał że brakuje mu tylko wygranej Realu do zgarnięcia ok.700zł(?).. Ale cóż:D

1

Szansa jest, dość spora nawet;)

21

"Jak chcesz z potwierdzonego źródła to napisz do sędziego ;)" napisałeś to przed chwilką, niby nie dla poleceń..?:D

0

Zarówno Benzema jak i CR mają po 19 bramek, przy czym Karim rozegrał 18 meczy a Cristiano 23. :) W tym sezonie idzie do przodu, i ja bardziej obawiałabym się jego niż Crisa.

1

Nie zapominajmy o Benzemie;)

0

O, zawsze chciałam zapytać człowieka który w tym siedzi...:D Ile najwięcej wygrałeś?:D

2

Ja tak mam od początku roku, nie wiadomo czemu..

0

aa, okej, dzięki:)

2

Świetna ofiarna interwencja dzisiaj! PS. Z bliska jest jeszcze przystojniejszy, ciekawą twarz ma.;)

0

Z jakiego powodu Benzema nie jedzie?

0

Racja, ale ile będziemy go usprawiedliwiać tym, że nie grał?;) Słaby mecz i tyle, każdemu się zdarza:)

0

Czyli Neymar jest.. oby bez kartki;)

0

Czemu sprzedajesz? i to tak tanio..?:D

0

Ale łape to ma fajną:D

0

Jak masz, to weź się podziel :D

2

Komentarz usunięty

0

Racja, ale dzieci bardzo dużo podłapują w szkole i wśród rówieśników. Moja kuzynka, w domu dobrze wychowywana, przeklina tylko jej brat ale bardzo rzadko, a jej słownictwo to... Nawet szkoda gadać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?