Wyobraźcie sobie, mieszkacie w Polsce, jesteście w gimnazjum i macie możliwość wyjechania na dwa lata z rodziną do Islandii. Rodzice chcą znać wasze zdanie, chcecie jechać czy nie? Z jednej strony łatwo powiedzieć że tak, ale z drugiej strony przyjaciele, szkoła, język..no wiecie... Co robicie? i dlaczego tak/nie?
Zarówno Benzema jak i CR mają po 19 bramek, przy czym Karim rozegrał 18 meczy a Cristiano 23. :) W tym sezonie idzie do przodu, i ja bardziej obawiałabym się jego niż Crisa.
Racja, ale dzieci bardzo dużo podłapują w szkole i wśród rówieśników. Moja kuzynka, w domu dobrze wychowywana, przeklina tylko jej brat ale bardzo rzadko, a jej słownictwo to... Nawet szkoda gadać.
0
Ty nie przeżyjesz dnia bez denerwowania mnie, prawda?:))
0
Idź stąd :D
0
Wg mnie Dynamo - City nie wejdzie, i PSV-Atleti też bym się zastanawiała..ale nie znam się xD
3
Aż 5 godzin*
0
Wg mnie tak;)
0
To oczywiste, że zależy które urodziny..;) koszulka może?
2
Może futbolhd?;)
0
Wiem że to jest moja decyzja, ale ciekawi mnie co Wy byście zrobili;)
0
Nie nie, nie chodziło o Irlandie:)
0
Wyobraźcie sobie, mieszkacie w Polsce, jesteście w gimnazjum i macie możliwość wyjechania na dwa lata z rodziną do Islandii. Rodzice chcą znać wasze zdanie, chcecie jechać czy nie? Z jednej strony łatwo powiedzieć że tak, ale z drugiej strony przyjaciele, szkoła, język..no wiecie... Co robicie? i dlaczego tak/nie?
0
To jest Ćwiąkała..? Przecież to jakiś młody chłopaczek jest:D
3
Dzisiaj niech sobie wygrywają, ale za tydzień najlepszy będzie podział punktów;)
1
A wg mnie widać różnice, ale to tylko moje zdanie:D
1
Szkoda mi tego chłopaka, który dzisiaj pokazywał że brakuje mu tylko wygranej Realu do zgarnięcia ok.700zł(?).. Ale cóż:D
1
Szansa jest, dość spora nawet;)
21
"Jak chcesz z potwierdzonego źródła to napisz do sędziego ;)" napisałeś to przed chwilką, niby nie dla poleceń..?:D
0
Zarówno Benzema jak i CR mają po 19 bramek, przy czym Karim rozegrał 18 meczy a Cristiano 23. :) W tym sezonie idzie do przodu, i ja bardziej obawiałabym się jego niż Crisa.
1
Nie zapominajmy o Benzemie;)
0
O, zawsze chciałam zapytać człowieka który w tym siedzi...:D Ile najwięcej wygrałeś?:D
2
Ja tak mam od początku roku, nie wiadomo czemu..
0
aa, okej, dzięki:)
2
Świetna ofiarna interwencja dzisiaj! PS. Z bliska jest jeszcze przystojniejszy, ciekawą twarz ma.;)
0
Z jakiego powodu Benzema nie jedzie?
0
Racja, ale ile będziemy go usprawiedliwiać tym, że nie grał?;) Słaby mecz i tyle, każdemu się zdarza:)
0
Czyli Neymar jest.. oby bez kartki;)
0
Czemu sprzedajesz? i to tak tanio..?:D
0
Ale łape to ma fajną:D
0
Jak masz, to weź się podziel :D
2
Komentarz usunięty
0
Racja, ale dzieci bardzo dużo podłapują w szkole i wśród rówieśników. Moja kuzynka, w domu dobrze wychowywana, przeklina tylko jej brat ale bardzo rzadko, a jej słownictwo to... Nawet szkoda gadać.