7:0 to świetny wynik, a pomyśleć że mogło być więcej, gdyby nie granie na Neymara :D Szkoda trochę, że nie strzelił bo widać było że bardzo chce.. No cóż, swoje szanse miał i pozostaje życzyć mu jak najwięcej goli w rewanżu!:)
Lepiej teraz wystawić "słabszą" 11, i potem denerwować się czy awansujemy, czy teraz bardzo mocną 11, powalczyć o pewny wynik i w rewanżu wystawić zawodników, którzy ogólnie mają mniej minut? Dla mnie ten drugi scenariusz jest lepszy. Na szczęście to Lucho jest trenerem, nie Ty:)
0
Na kiedy przewidziany jest jego powrót?
0
Nie:)
0
Nie wiem dokładnie, bardziej skupiałam się na przebiegu samego meczu i tym co mówią komentatorzy niż na przyśpiewkach kibiców:)
0
W pewnym momencie "Czeryszew, kochamy Cię":)
0
Jak on słodko wygląda w tej czapce :o
0
Podłączam się do pytania:D
7
PiotrNazwisko chyba:)
1
U Messiego widać bardziej skupienie wg mnie, a Neymarek "trochę" się denerwuje:D
45
Uwielbiam Neymara, ale jego karne są dalekie od ideału...
0
I jak tu się wyspać w niedziele, jak mecz o 12...
0
Ja dałabym Daniego zamiast Aleixa, i mimo wszystko Neymara (chociaż na 45 minut) zamiast Munira - reszta w sumie okej:D
0
Cicho bądź, to Ty masz za dobre serce:D Od dzisiaj w Twoim słowniku nie ma słowa współczucie, zapamiętaj!:D
1
Żal? Stary, mi by było mało nawet przy wyniku 10:0 :D
5
7:0 to świetny wynik, a pomyśleć że mogło być więcej, gdyby nie granie na Neymara :D Szkoda trochę, że nie strzelił bo widać było że bardzo chce.. No cóż, swoje szanse miał i pozostaje życzyć mu jak najwięcej goli w rewanżu!:)
13
Lepiej teraz wystawić "słabszą" 11, i potem denerwować się czy awansujemy, czy teraz bardzo mocną 11, powalczyć o pewny wynik i w rewanżu wystawić zawodników, którzy ogólnie mają mniej minut? Dla mnie ten drugi scenariusz jest lepszy. Na szczęście to Lucho jest trenerem, nie Ty:)
1
Ostatnio było dobrze, czyścił aż miło więc nie wiem co złego w nim widzisz;)
2
Bo odpoczywa.;)
0
Zasługuje na pierwszy skład wg mnie, ale gdy wchodzi z ławki to widać "coś świeżego":D
0
Mathieu!
0
Podajcie swoje instagramy jeśli macie, nudzi mi się to pooglądam:) tu albo na priv:D
0
No ja rozumiem ale patrz teraz na to co napisał, no okej, 11 lat ale "wole, żeby Polska przegrała niż on ma strzelić gola"...
0
No to w takim razie, przepraszam bardzo :D My kibicujemy Barcelonie, a on Realowi, normalna sprawa:D
1
Ja tak zrobiłam i żyje się lepiej, polecam!:D
1
BRAVOSport, i wszystko jasne :D
3
I przerwy się doczekasz, i transferów - spokojnie. Ciesz się oglądaniem najlepszych piłkarzy na świecie:)
6
Ja nie chcę końca sezonu, bo wole oglądać z meczu na mecz jak znów jesteśmy najlepsi;)
5
Tutaj jest trochę osób, które twierdzą że osoby ok 13/14/15 roku życia nie wiedzą co to kibicowanie i miłość do klubu więc...:)
1
Cisza, bo raczej wszystko przebiega poprawnie;) Było coś ostatnio, że jego celem jest powrót w marcu także czekamy:)
0
Ooo, o ile się nie myle to Vernon_Roche (mam nadzieję, że dobrze napisałam);)
0
Może mi się wydawać, ale taka muzyka nie pasuje chyba do tego typu filmików :D