0

Na kiedy przewidziany jest jego powrót?

0

Nie:)

0

Nie wiem dokładnie, bardziej skupiałam się na przebiegu samego meczu i tym co mówią komentatorzy niż na przyśpiewkach kibiców:)

0

W pewnym momencie "Czeryszew, kochamy Cię":)

0

Jak on słodko wygląda w tej czapce :o

0

Podłączam się do pytania:D

7

PiotrNazwisko chyba:)

1

U Messiego widać bardziej skupienie wg mnie, a Neymarek "trochę" się denerwuje:D

45

Uwielbiam Neymara, ale jego karne są dalekie od ideału...

0

I jak tu się wyspać w niedziele, jak mecz o 12...

0

Ja dałabym Daniego zamiast Aleixa, i mimo wszystko Neymara (chociaż na 45 minut) zamiast Munira - reszta w sumie okej:D

0

Cicho bądź, to Ty masz za dobre serce:D Od dzisiaj w Twoim słowniku nie ma słowa współczucie, zapamiętaj!:D

1

Żal? Stary, mi by było mało nawet przy wyniku 10:0 :D

5

7:0 to świetny wynik, a pomyśleć że mogło być więcej, gdyby nie granie na Neymara :D Szkoda trochę, że nie strzelił bo widać było że bardzo chce.. No cóż, swoje szanse miał i pozostaje życzyć mu jak najwięcej goli w rewanżu!:)

13

Lepiej teraz wystawić "słabszą" 11, i potem denerwować się czy awansujemy, czy teraz bardzo mocną 11, powalczyć o pewny wynik i w rewanżu wystawić zawodników, którzy ogólnie mają mniej minut? Dla mnie ten drugi scenariusz jest lepszy. Na szczęście to Lucho jest trenerem, nie Ty:)

1

Ostatnio było dobrze, czyścił aż miło więc nie wiem co złego w nim widzisz;)

2

Bo odpoczywa.;)

0

Zasługuje na pierwszy skład wg mnie, ale gdy wchodzi z ławki to widać "coś świeżego":D

0

Mathieu!

0

Podajcie swoje instagramy jeśli macie, nudzi mi się to pooglądam:) tu albo na priv:D

0

No ja rozumiem ale patrz teraz na to co napisał, no okej, 11 lat ale "wole, żeby Polska przegrała niż on ma strzelić gola"...

0

No to w takim razie, przepraszam bardzo :D My kibicujemy Barcelonie, a on Realowi, normalna sprawa:D

1

Ja tak zrobiłam i żyje się lepiej, polecam!:D

1

BRAVOSport, i wszystko jasne :D

3

I przerwy się doczekasz, i transferów - spokojnie. Ciesz się oglądaniem najlepszych piłkarzy na świecie:)

6

Ja nie chcę końca sezonu, bo wole oglądać z meczu na mecz jak znów jesteśmy najlepsi;)

5

Tutaj jest trochę osób, które twierdzą że osoby ok 13/14/15 roku życia nie wiedzą co to kibicowanie i miłość do klubu więc...:)

1

Cisza, bo raczej wszystko przebiega poprawnie;) Było coś ostatnio, że jego celem jest powrót w marcu także czekamy:)

0

Ooo, o ile się nie myle to Vernon_Roche (mam nadzieję, że dobrze napisałam);)

0

Może mi się wydawać, ale taka muzyka nie pasuje chyba do tego typu filmików :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?