Tutaj w dużej ilości głupie komentarze należą do osób, które skończyły szkołe lub są w takim wieku (+17/18) że nikt nie domyśla się, że dorosły człowiek pisze jakieś bzdury. Wszystko tutaj zrzuca się na "dzieciaki".
W sumie, czy ktoś się spodziewał innego obrotu sprawy?:D Po pierwszym golu było wiadomo, jak spotkanie będzie wyglądało.;) Za to tytuł na rm jak zwykle piękny, "spokojne lanie" wyraża więcej niż milion artykułów:D dobranoc!
Nawet w meczach z Espanyolem nie mam żadnych zastrzeżeń co do Realu - wykorzystują, bo tamci się rozkładają.... Ale kurde, z meczu z nami zespół Papużek wiemy jak grał, a teraz...
O kurde, mam trochę łatwiej bo dla moich rodziców dobre oceny to 3, a 4 to cud ostatnio:D Ale nie mam serca brać od nich więcej kasy, i tak duuużo od nich wyciągam:D
29
Pique też ma dziś urodziny;)
17
Tutaj w dużej ilości głupie komentarze należą do osób, które skończyły szkołe lub są w takim wieku (+17/18) że nikt nie domyśla się, że dorosły człowiek pisze jakieś bzdury. Wszystko tutaj zrzuca się na "dzieciaki".
6
Weeź no.. teraz siedzę i się zastanawiam, co ja robię w swoim życiu i dlaczego nigdy Neymara nie spotkam:D
4
A czemu mielibyśmy nie wierzyć?:) ktoś tu jest zazdrosny, hmm?:D
0
Na kanale Barcelony na YT masz ten filmik w języku angielskim, i można dodać napisy na polski (chyba):)
1
a potem się obudziłeś ;)
1
a śmiechom nie było końca;)
8
Mnie bardziej boli sam fakt, że Espanyol tak się im rozkłada a z nami walczą do ostatniej kropli krwi:/
1
W sumie, czy ktoś się spodziewał innego obrotu sprawy?:D Po pierwszym golu było wiadomo, jak spotkanie będzie wyglądało.;) Za to tytuł na rm jak zwykle piękny, "spokojne lanie" wyraża więcej niż milion artykułów:D dobranoc!
0
Chyba go śmieszy to, że się facet wyrobił:D
0
Nawet w meczach z Espanyolem nie mam żadnych zastrzeżeń co do Realu - wykorzystują, bo tamci się rozkładają.... Ale kurde, z meczu z nami zespół Papużek wiemy jak grał, a teraz...
1
Właśnie mi coś nie pasuje, Ćwiąkała raczej komentuje, ale czy to na 100% jest Mirosławski?:D
0
Jak nazywa się ten drugi komentator? Jeden z nich (chyba) komentował wczoraj mecz Barcelony, a ten drugi?
0
O kurde, mam trochę łatwiej bo dla moich rodziców dobre oceny to 3, a 4 to cud ostatnio:D Ale nie mam serca brać od nich więcej kasy, i tak duuużo od nich wyciągam:D
0
A dobre oceny to u Ciebie jakie?:D
1
1. Chelsea
2. Espanyol
3. Bayern
Ulubione:
1. Barca
2. Lech
3. Juve :)
0
My mamy Inieste..:)
0
Dobra masz, pochwal się jak wygrasz;D
0
Sam tytuł "Oceny hejtera" dużo mówi, a w dodatku gdzieś podczas filmiku padło słowo "subiektywne"(oceny).
1
Przecież to jest Diss, a to jest jego filmik... Czy Ty się spodziewałaś czegoś na serio?xD
0
Kiedy mieliśmy kontakt, obiecałam że nic nie powiem i no cóż:D I tak nie powinnam była nawet zaczynać tego tematu hahah:D
1
To nie jest drażliwy temat hahaha:D Nic się nie stało, tylko no kurde, nie rozumiem - lepiej się Wam będzie żyło jak się dowiecie?:D
0
Powiem tylko tyle, że źle Ci się wydawało;) jak jeszcze jakieś głupie pytania, to ewentualnie na priv możesz:)
0
Gdzie Ty tutaj agresje widzisz?:) Tego już raczej nie musisz wiedzieć ;)
0
Wiem, i co w związku z tym?
0
Ale mi się smutno zrobiło, jak Augusto na noszach znosili:( Pomijając to, bardzo się ciesze z wygranej, i tabela bardzo fajnie wygląda:D
2
Trenuj z Krzychem to jest najlepszy kanał wg mnie ;D
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty