29

Pique też ma dziś urodziny;)

17

Tutaj w dużej ilości głupie komentarze należą do osób, które skończyły szkołe lub są w takim wieku (+17/18) że nikt nie domyśla się, że dorosły człowiek pisze jakieś bzdury. Wszystko tutaj zrzuca się na "dzieciaki".

6

Weeź no.. teraz siedzę i się zastanawiam, co ja robię w swoim życiu i dlaczego nigdy Neymara nie spotkam:D

4

A czemu mielibyśmy nie wierzyć?:) ktoś tu jest zazdrosny, hmm?:D

0

Na kanale Barcelony na YT masz ten filmik w języku angielskim, i można dodać napisy na polski (chyba):)

1

a potem się obudziłeś ;)

1

a śmiechom nie było końca;)

8

Mnie bardziej boli sam fakt, że Espanyol tak się im rozkłada a z nami walczą do ostatniej kropli krwi:/

1

W sumie, czy ktoś się spodziewał innego obrotu sprawy?:D Po pierwszym golu było wiadomo, jak spotkanie będzie wyglądało.;) Za to tytuł na rm jak zwykle piękny, "spokojne lanie" wyraża więcej niż milion artykułów:D dobranoc!

0

Chyba go śmieszy to, że się facet wyrobił:D

0

Nawet w meczach z Espanyolem nie mam żadnych zastrzeżeń co do Realu - wykorzystują, bo tamci się rozkładają.... Ale kurde, z meczu z nami zespół Papużek wiemy jak grał, a teraz...

1

Właśnie mi coś nie pasuje, Ćwiąkała raczej komentuje, ale czy to na 100% jest Mirosławski?:D

0

Jak nazywa się ten drugi komentator? Jeden z nich (chyba) komentował wczoraj mecz Barcelony, a ten drugi?

0

O kurde, mam trochę łatwiej bo dla moich rodziców dobre oceny to 3, a 4 to cud ostatnio:D Ale nie mam serca brać od nich więcej kasy, i tak duuużo od nich wyciągam:D

0

A dobre oceny to u Ciebie jakie?:D

1

1. Chelsea
2. Espanyol
3. Bayern
Ulubione:
1. Barca
2. Lech
3. Juve :)

0

My mamy Inieste..:)

0

Dobra masz, pochwal się jak wygrasz;D

0

Sam tytuł "Oceny hejtera" dużo mówi, a w dodatku gdzieś podczas filmiku padło słowo "subiektywne"(oceny).

1

Przecież to jest Diss, a to jest jego filmik... Czy Ty się spodziewałaś czegoś na serio?xD

0

Kiedy mieliśmy kontakt, obiecałam że nic nie powiem i no cóż:D I tak nie powinnam była nawet zaczynać tego tematu hahah:D

1

To nie jest drażliwy temat hahaha:D Nic się nie stało, tylko no kurde, nie rozumiem - lepiej się Wam będzie żyło jak się dowiecie?:D

0

Powiem tylko tyle, że źle Ci się wydawało;) jak jeszcze jakieś głupie pytania, to ewentualnie na priv możesz:)

0

Gdzie Ty tutaj agresje widzisz?:) Tego już raczej nie musisz wiedzieć ;)

0

Wiem, i co w związku z tym?

0

Ale mi się smutno zrobiło, jak Augusto na noszach znosili:( Pomijając to, bardzo się ciesze z wygranej, i tabela bardzo fajnie wygląda:D

2

Trenuj z Krzychem to jest najlepszy kanał wg mnie ;D

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?