80

Alvesowi wybaczmy, pokazywał Ardzie jak nie podawać.

1

Jak ma być wymarzony... to w naszej obecnej 11 stawiam na bramce Szczęsnego i jestem zadowolona :D

8

Fajnie patrzeć, jak dobrze się dogadują:) Arda żartował z Messim, a Vidal śmieszkował z Pique. Cieszy dobra atmosfera:)

11

Miłego dnia :D

2

Masche uspokajał Busquetsa, Suarez Messiego a Pique Suareza, Arda i Vidal dobry mecz, fajny wynik. Dzień uważam za udany:D

0

Ja to się chyba zaraz wzruszę z tych emocji:D pół roku na nich czekałam, czekaliśmy w sumie:D

1

ooooo Stinger! miło Cię widzieć:D

1

Jeszcze nigdy dla nas nie grał, a ja już go uwielbiam:D

1

Busi, Turan, Iniesta... nawet na papierze groźnie wygląda:D Szkoda że Vidala w pierwszym składzie nie ma, fajnie byłoby gdyby razem debiutowali no aleee nie ja jestem od ustalania składu:D

1

1. Ibra
2. Juve
3. nic:D
4. Pirlo
5. BMW
6. Pique
7. Enrique
8. Pogba chyba..
9. Pizza
10. Messi❤

0

Arda miał, ale w Lidze Mistrzów:) Dlatego w meczu z Arsenalem nie zagra:)

1

Stoo lat!:D

0

źródło..?

1

Co by nie było - Kocham Cię Benitez

0

co za szczęście!

0

Sevilla
PSG
Arsenal
BVB
Roma

2

Benitez to świetny trener. Najlepsza jest jego taktyka!

10

Nowy zawodnik, który może wspomóc skład jest zawsze powodem do optymizmu. Konkurencja dla Alvesa tylko na niego dobrze wpłynie, na Aleixa też.

9

chyba Alejsz:)

0

Hiszpańska: Krychowiak, Neymar
Francuska: Ibra
Angielska: Ozil
Niemiecka: nikt
Włoska: Szczęsny

5

okienko transferowe = plotki, to zrozumiałe, ale że takie coś wymyślili hahahahaha :D

0

Buffon mu się włączy, to każdą piłke wyciągnie:D

1

Roma ma Szczęsnego przecież, ja w nich wierzę:D

2

liga rozstrzygnięta w styczniu?

0

dooobre, aż przez chwile myślałam. że Ty tak serio XD

0

Wszyscy mówią o tym zaległym meczu, a nie wiemy czy go wygramy.

2

przecież ja tam oglądałam i nic nie płaciłam, nie wiem jak szukałeś:D

1

przecież zawsze na futbolhd masz :D

31

Ja chce żeby Real zawsze przegrywał. Zwolnienie Beniteza i tak nadejdzie.

7

"jeśli Real wygra ligę (w co osobiście wątpie)" człooowieku, jak kibic Realu może być tak ogarnięty i normalny? i w dodatku zdrowo myślisz:D szanuje!:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?