Oo no tak, zapomniałabym o nim hahaha:D u nas jakoś mimo wszystko więcej fajnych.. Pique, Bartra, Roberto, ter Stegen fajny, Neymar i pewnie kogoś pominęłam:D
Pewnie zauważyliście że w Realu są sami "przystojni"(zależy od gustu) faceci, po prostu dobrze wyglądający.. Więc, zastanawialiście się kiedyś - co tam robi Bale?
Witam. Tak jak ostatnio jestem skazana obejrzeć na telefonie z różnych przyczyn - poratujecie linkiem? Oczywiście jak ktoś już będzie miał:) z góry dziękuje bardzo
Ja go bardzo lubię i to dość dziwne w moim przypadku, bo zazwyczaj gardze madryckimi piłkarzami. Wg mnie chłopak jest świetnym zawodnikiem i tak jak np. Zlatan - nie wie co to brzydki gol;) Chciałabym go u nas, ale wątpie w jego przenosiny na Camp Nou. :)
4
Mojej babci to się Mou podobał..:D
1
No ma dość ciekawą twarzyczke:D
1
Oo no tak, zapomniałabym o nim hahaha:D u nas jakoś mimo wszystko więcej fajnych.. Pique, Bartra, Roberto, ter Stegen fajny, Neymar i pewnie kogoś pominęłam:D
3
Marcelo fajny jest
1
Pewnie zauważyliście że w Realu są sami "przystojni"(zależy od gustu) faceci, po prostu dobrze wyglądający.. Więc, zastanawialiście się kiedyś - co tam robi Bale?
0
To co w 2020 będzie:v
11
Wzrok mają, jakby niemowlaka oglądali:D
0
Witam. Tak jak ostatnio jestem skazana obejrzeć na telefonie z różnych przyczyn - poratujecie linkiem? Oczywiście jak ktoś już będzie miał:) z góry dziękuje bardzo
1
Nie chwaliłeś się :D
1
Dzierżoniów, dolnośląskie:D Wiem że jest tu kilka osób z moich okolic, a nawet z mojego miasta się ktoś znajdzie:)
1
Wątpie żeby ryzykowali wyniki i kompromitowali się ze względu na trenera. Ale kto wie, to Czelsi w końcu:v
0
Teeej, to groźba jest!:D
0
Dobra koniec, bo się głodna zrobiłam:D
0
Nie no spoko, zamykam się i nic nie mówie:D
1
Mogę Ci powiedzieć jak się skończy...:v
0
Żartujesz prawda?:D
0
Popieram, ale wiem że niektórzy jedzą:D
1
Cicho, to się tylko tak nazywaa:D tak btw, je ktoś jajecznice z ketchupem?:D
3
Popieram!:D.
1
Ooo tak, tu się musze zgodzić:D
3
Taki z biedronki jest spoko, ale nie wiem jak się nazywa:D
5
Ja go bardzo lubię i to dość dziwne w moim przypadku, bo zazwyczaj gardze madryckimi piłkarzami. Wg mnie chłopak jest świetnym zawodnikiem i tak jak np. Zlatan - nie wie co to brzydki gol;) Chciałabym go u nas, ale wątpie w jego przenosiny na Camp Nou. :)
1
Wiem że tutaj jest użytkownik, który ma śliczne dziary i jedna użytkowniczka też ma:D super sprawa
0
Po nogach łatwo poznać:D
0
A mi on do ligi włoskiej pasuje.
1
Wszystkiego najlepszego:D
0
Mi tylko tagowania do szczęścia brakuje:D
0
Dzieki wszystkim:)
0
Możecie polecić jakieś fajne gry na androida? Z góry dziękuje:)
2
Niech Benitez będzie jak najdłużej.