4

Mojej babci to się Mou podobał..:D

1

No ma dość ciekawą twarzyczke:D

1

Oo no tak, zapomniałabym o nim hahaha:D u nas jakoś mimo wszystko więcej fajnych.. Pique, Bartra, Roberto, ter Stegen fajny, Neymar i pewnie kogoś pominęłam:D

3

Marcelo fajny jest

1

Pewnie zauważyliście że w Realu są sami "przystojni"(zależy od gustu) faceci, po prostu dobrze wyglądający.. Więc, zastanawialiście się kiedyś - co tam robi Bale?

0

To co w 2020 będzie:v

11

Wzrok mają, jakby niemowlaka oglądali:D

0

Witam. Tak jak ostatnio jestem skazana obejrzeć na telefonie z różnych przyczyn - poratujecie linkiem? Oczywiście jak ktoś już będzie miał:) z góry dziękuje bardzo

1

Nie chwaliłeś się :D

1

Dzierżoniów, dolnośląskie:D Wiem że jest tu kilka osób z moich okolic, a nawet z mojego miasta się ktoś znajdzie:)

1

Wątpie żeby ryzykowali wyniki i kompromitowali się ze względu na trenera. Ale kto wie, to Czelsi w końcu:v

0

Teeej, to groźba jest!:D

0

Dobra koniec, bo się głodna zrobiłam:D

0

Nie no spoko, zamykam się i nic nie mówie:D

1

Mogę Ci powiedzieć jak się skończy...:v

0

Żartujesz prawda?:D

0

Popieram, ale wiem że niektórzy jedzą:D

1

Cicho, to się tylko tak nazywaa:D tak btw, je ktoś jajecznice z ketchupem?:D

3

Popieram!:D.

1

Ooo tak, tu się musze zgodzić:D

3

Taki z biedronki jest spoko, ale nie wiem jak się nazywa:D

5

Ja go bardzo lubię i to dość dziwne w moim przypadku, bo zazwyczaj gardze madryckimi piłkarzami. Wg mnie chłopak jest świetnym zawodnikiem i tak jak np. Zlatan - nie wie co to brzydki gol;) Chciałabym go u nas, ale wątpie w jego przenosiny na Camp Nou. :)

1

Wiem że tutaj jest użytkownik, który ma śliczne dziary i jedna użytkowniczka też ma:D super sprawa

0

Po nogach łatwo poznać:D

0

A mi on do ligi włoskiej pasuje.

1

Wszystkiego najlepszego:D

0

Mi tylko tagowania do szczęścia brakuje:D

0

Dzieki wszystkim:)

0

Możecie polecić jakieś fajne gry na androida? Z góry dziękuje:)

2

Niech Benitez będzie jak najdłużej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?