Hejka, ostatnio ktoś (wydaje mi się że jakaś dziewczyna) wstawiał link do fajnego obrazka. Było tam tornado(jakaś trąba powietrzna;D) i było pokazane że to Barca, i że "wciąga" w ten wir Real, Seville itd. Ma ktoś może to? Będę wdzięczna do końca życia;)
Alves zostaje, forma mu wraca i gra coraz lepiej. Potrzebujemy go. Verma... Kurde, z nim ciężko bo chłop potrafi zagrać solidnie, ale co z tego jak co chwilkę kontuzja. Bartra... Nadal Bejla goni, szans nie dostaje więc w sumie można się z nim pożegnać. A Messi? Nigdzie nie odejdzie, dam sobie rękę uciąć że zostanie;)
Stawiam że Neymar zostanie, a te kłopoty zostaną jakoś rozwiązane. Dlaczego miałby odchodzić do innej ligi? Tutaj ma zagwarantowane trofea klubowe i jak się postara to indywidualne też. Ma wspaniałych kumpli, może grać z takimi magikami jak Messi, Iniesta...Barca ostro rywalizuje z innymi klubami, więc nudno nie jest. Ale wiadomo, jeżeli sytuacja nie pozwoli mu zostać - wystarczy życzyć powodzenia w innym miejscu:)
3
Mam nadzieje że żartujesz...? Krychowiak lepszy od Busiego? Krycha dobry jest, ale do naszego mistrza jeszcze dużo mu brakuje.
16
Co robi normalny człowiek o 3:37? Pewnie śpi.
Co robie ja? Jem mandarynki. Dobranoc :D
0
Kiedyś mieliśmy Jeffrena, teraz mamy Munira...no cóż:')
1
To dobrze, bo nie było:)
2
Popieram:) też bym chciała :D
2
A ja czasami mam tak, że czytam Twoje komentarze na La Rambli i mogę się dużo dowiedzieć. Fajna sprawa. :)
4
Sevilla:)
3
O jeju tak, dziękuje bardzo!:)
4
Hejka, ostatnio ktoś (wydaje mi się że jakaś dziewczyna) wstawiał link do fajnego obrazka. Było tam tornado(jakaś trąba powietrzna;D) i było pokazane że to Barca, i że "wciąga" w ten wir Real, Seville itd. Ma ktoś może to? Będę wdzięczna do końca życia;)
0
Pozyskać to oni mogą, ale jego koszulke.
0
Player na klasyku działał idealnie i wczoraj też (przynajmniej u mnie), więc wątpie żeby to była wina strony;) może internet masz słaby?
2
Nie mamy Jamesa, a jesteśmy lepsi :v widocznie nie jest nam pisany;D
1
James pierwszy skład? Pytam bo nie oglądam:)
0
Alves zostaje, forma mu wraca i gra coraz lepiej. Potrzebujemy go. Verma... Kurde, z nim ciężko bo chłop potrafi zagrać solidnie, ale co z tego jak co chwilkę kontuzja. Bartra... Nadal Bejla goni, szans nie dostaje więc w sumie można się z nim pożegnać. A Messi? Nigdzie nie odejdzie, dam sobie rękę uciąć że zostanie;)
5
116 lat... Mamy szczęście, że żyjemy w erze Messiego;)
4
Mózg też pewnie mniejszy, i to nie tylko o 2cm, prawda? ;)
81
Najlepszy moment meczu...? Ostatnie 15 minut, kiedy wszyscy pomagali Leo zdobyć gola.. ❤
0
O, dzięki:D^ ale w końcu dobrze podał i asysta jest, to się liczy :D
1
Wy się leczcie, serio...
1
Mathieu dzisiaj solidnie grał, czy mi się wydawało? A mogło mi się wydawać, bo strasznie go lubię i zawsze widzę tylko "+" u niego;)
3
Aleee to uroczo wyglądało, jak do Suareza biegły dzieciaki:D (odwołuje to o Eleven, zaczęło śmigać szybko):D
0
Super... Odpaliłam Eleven, i jest 1000x gorzej niż podczas klasyku, a jeszcze się mecz nie zaczął..
0
Ja też byłam, i aż tak źle nie było :D
1
Dawaj, jakiś mecz Realu włącz :D
0
Zimno! :D
8
Ja chcę, żeby Ronaldo był na czwartym miejscu ZP za Leo, Neymarem i Luisem;)
3
Przeczytaj swój komentarz :D Trzeba było napisać, że oni zasłużyli, a nie oni powinni być :)
8
Wygraliśmy 4:0, też dobrze.. Niektórym się nie dogodzi:P
23
Messi, Neymar, Suarez i Lewy w trójce... No nieźle.
1
Stawiam że Neymar zostanie, a te kłopoty zostaną jakoś rozwiązane. Dlaczego miałby odchodzić do innej ligi? Tutaj ma zagwarantowane trofea klubowe i jak się postara to indywidualne też. Ma wspaniałych kumpli, może grać z takimi magikami jak Messi, Iniesta...Barca ostro rywalizuje z innymi klubami, więc nudno nie jest. Ale wiadomo, jeżeli sytuacja nie pozwoli mu zostać - wystarczy życzyć powodzenia w innym miejscu:)