3

Mam nadzieje że żartujesz...? Krychowiak lepszy od Busiego? Krycha dobry jest, ale do naszego mistrza jeszcze dużo mu brakuje.

16

Co robi normalny człowiek o 3:37? Pewnie śpi.
Co robie ja? Jem mandarynki. Dobranoc :D

0

Kiedyś mieliśmy Jeffrena, teraz mamy Munira...no cóż:')

1

To dobrze, bo nie było:)

2

Popieram:) też bym chciała :D

2

A ja czasami mam tak, że czytam Twoje komentarze na La Rambli i mogę się dużo dowiedzieć. Fajna sprawa. :)

4

Sevilla:)

3

O jeju tak, dziękuje bardzo!:)

4

Hejka, ostatnio ktoś (wydaje mi się że jakaś dziewczyna) wstawiał link do fajnego obrazka. Było tam tornado(jakaś trąba powietrzna;D) i było pokazane że to Barca, i że "wciąga" w ten wir Real, Seville itd. Ma ktoś może to? Będę wdzięczna do końca życia;)

0

Pozyskać to oni mogą, ale jego koszulke.

0

Player na klasyku działał idealnie i wczoraj też (przynajmniej u mnie), więc wątpie żeby to była wina strony;) może internet masz słaby?

2

Nie mamy Jamesa, a jesteśmy lepsi :v widocznie nie jest nam pisany;D

1

James pierwszy skład? Pytam bo nie oglądam:)

0

Alves zostaje, forma mu wraca i gra coraz lepiej. Potrzebujemy go. Verma... Kurde, z nim ciężko bo chłop potrafi zagrać solidnie, ale co z tego jak co chwilkę kontuzja. Bartra... Nadal Bejla goni, szans nie dostaje więc w sumie można się z nim pożegnać. A Messi? Nigdzie nie odejdzie, dam sobie rękę uciąć że zostanie;)

5

116 lat... Mamy szczęście, że żyjemy w erze Messiego;)

4

Mózg też pewnie mniejszy, i to nie tylko o 2cm, prawda? ;)

81

Najlepszy moment meczu...? Ostatnie 15 minut, kiedy wszyscy pomagali Leo zdobyć gola.. ❤

0

O, dzięki:D^ ale w końcu dobrze podał i asysta jest, to się liczy :D

1

Wy się leczcie, serio...

1

Mathieu dzisiaj solidnie grał, czy mi się wydawało? A mogło mi się wydawać, bo strasznie go lubię i zawsze widzę tylko "+" u niego;)

3

Aleee to uroczo wyglądało, jak do Suareza biegły dzieciaki:D (odwołuje to o Eleven, zaczęło śmigać szybko):D

0

Super... Odpaliłam Eleven, i jest 1000x gorzej niż podczas klasyku, a jeszcze się mecz nie zaczął..

0

Ja też byłam, i aż tak źle nie było :D

1

Dawaj, jakiś mecz Realu włącz :D

0

Zimno! :D

8

Ja chcę, żeby Ronaldo był na czwartym miejscu ZP za Leo, Neymarem i Luisem;)

3

Przeczytaj swój komentarz :D Trzeba było napisać, że oni zasłużyli, a nie oni powinni być :)

8

Wygraliśmy 4:0, też dobrze.. Niektórym się nie dogodzi:P

23

Messi, Neymar, Suarez i Lewy w trójce... No nieźle.

1

Stawiam że Neymar zostanie, a te kłopoty zostaną jakoś rozwiązane. Dlaczego miałby odchodzić do innej ligi? Tutaj ma zagwarantowane trofea klubowe i jak się postara to indywidualne też. Ma wspaniałych kumpli, może grać z takimi magikami jak Messi, Iniesta...Barca ostro rywalizuje z innymi klubami, więc nudno nie jest. Ale wiadomo, jeżeli sytuacja nie pozwoli mu zostać - wystarczy życzyć powodzenia w innym miejscu:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?