0

A jak geja spotkacie?

0

Komentarz usunięty

1

Dasz rade! :D u mnie geografia.... "Uczyłam się" jakby co:d

0

Chodzi o akcje zbierania kasy na bilet....

0

zobaczcie, mega akcja

0

Akurat do Munira to złe porównanie, bo on to nic nie strzeli.

0

O ja, gratulejszyn:d

0

A nie przypadkiem "lepiej późno niż wcale"....?

0

Ja jakby w ustawieniach usuwałam konto google czy coś takiego, i tam nowe i no.. Nie wiem jak wytłumaczyć ale ostatnio to robiłam:d

0

To moja tapeta:))

2

Też za nim nie przepadam, ale kurde, piłkarz genialny.

0

Ooooo ja, racja racja, jest na co patrzeć..:o

0

Komentarz usunięty

2

Jeżeli o stronke tylko o Barcelonie chodzi, to wg mnie i tak nic tej "naszej" nie przebije, ale powodzenia!:)

5

Jak on nie chce, to mnie możesz mistrzynią!:D

0

A nie przypadkiem "pokaże?

1

Oo, łał, Pogba asysta!! Wydajmy na niego nawet 300mln! Pogba asystuje łoo! Nikt inny przecież tego nie robi!!

3

Pewnie dwa. Jak szaleć to szaleć.

4

Ziomek? Nic mój nikt Ci nie mówi? Irytujące jest, kiedy chcesz poczytać komentarze dotyczące LE i jego wypowiedzi a widzisz lamenty o Trappie i PSG. 2. Każdemu? Napisałam to raz, tylko tu.

0

Navas w ostatnich meczach trudne piłki wyciągał. Nie umniejszajmy jego umiejętności, tylko dlatego że ma na sobie białe prześcieradło. Wróć.. Koszulke Realu.

0

To fajną masz mame.

11

Przypomne, że do komentowania meczy i rozmawiania na inne tematy została stworzona LA RAMBLA. Pod głównym artykułem piszemy na temat. Pozdrawiam.

2

Haha......

0

Może do Douglasa chciał?

0

Benfica - Gala 1:1
Man United - CSKA 2:0
Gladbach - Juve 0:1
PSV - Wolf 1:1
RM - PSG 1:1
Sevilla - Man City 0:1
Shakhtar - Malmo 2:0

0

Ciekawe ile tu wytrzymasz.

0

Tak, to ja.

0

Tak. Możesz być dumny.

0

Wziąć*

0

Obecnie Wiz - Say so

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?