Ale z drugiej strony, taki Xavi, Messi czy Iniesta nie rodzi się co rok. Wszystko się kiedyś kończy. Jestem pewna, że kiedyś doczekamy się godnych następców naszych perełek, co prawda, drugiego Messiego nie będzie, ale wierze że będzie jeszcze dużo świetnych pokoleń.
Zastanówcie się, czemu akurat kibicujecie Barcelonie? Pewnie, że można powiedzieć że to po prostu miłość do najlepszego Klubu na świecie, ale taka odpowiedź jest płytka i popularna. Wyobraźcie sobie, że coś w waszym życiu kiedyś potoczyłoby się inaczej, i siedzielibyście teraz w pokoju, otoczeni plakatami Ronaldo fascynując się jego grą. Zobaczcie, że jeden moment, może zmienić coś, co ma wpływ na nasze życie.. Dobra, idę spać. Dobranoc:)
0
Skąd pewność, że go nie mam? :D ale trafiłeś, od niedawna nie mam:D
0
Oj Korbel..:)
0
On mi nie odpisal po ostatnim razie.;/
0
Ciii:D
0
Nie czytam książek, a filmu nie chce mi się oglądać:D
0
Ta strona jest chora hahahaha:D
0
Czy jest ktoś, komu się nudzi i ma czas pisać? (wiad. prywatna). Muszę wytrzymać do północy, a nie mam się czym zająć :D
0
Honorowa jest!
1
Na drugie/trzecie miejsce, chyba się powoli ogarniają, bo mówili że zgarnie ją Messi :D
3
Robert Lewandowski i Złota Piłka w jednym zdaniu... Nadal.
15
Każda okazja na pokazanie swoich umiejętności jest dobra.
5
Te chwalenie Lewego na siłe..
44
Barca w innej lidze niż hiszpańska? Trzy razy nie, dziękujemy.
0
Komentarz usunięty
0
Nadal w niego wierze:D
0
Ja stawiam na Sandro, mimo jego lekko słabej skuteczności:D
5
Wybaczcie, mój błąd.:)
9
figo okej, ale Ronaldo chyba nic wielkiego nam jeszcze nie zrobił. Trzyma się Realu, jest dobrym piłkarzem ale egoistą, tyle.
2
Jak będziesz znał jakieś konkrety to daj znać;)
1
A np. o autograf mogą negatywnie rozpatrzyć?
0
Zapowiada się ciekawy mecz.
0
I bardzo dobrze.
1
Uff
4
Ja byłam jako mała dziewczynka zafascynowana grą Realu, z bratem każdy mecz oglądałam.. Jedno spojrzenie na Barcelone, i wszystko się zmieniło:)
2
Ale z drugiej strony, taki Xavi, Messi czy Iniesta nie rodzi się co rok. Wszystko się kiedyś kończy. Jestem pewna, że kiedyś doczekamy się godnych następców naszych perełek, co prawda, drugiego Messiego nie będzie, ale wierze że będzie jeszcze dużo świetnych pokoleń.
7
Zastanówcie się, czemu akurat kibicujecie Barcelonie? Pewnie, że można powiedzieć że to po prostu miłość do najlepszego Klubu na świecie, ale taka odpowiedź jest płytka i popularna. Wyobraźcie sobie, że coś w waszym życiu kiedyś potoczyłoby się inaczej, i siedzielibyście teraz w pokoju, otoczeni plakatami Ronaldo fascynując się jego grą. Zobaczcie, że jeden moment, może zmienić coś, co ma wpływ na nasze życie.. Dobra, idę spać. Dobranoc:)
0
Tee, ja Ci dam tworzyć rymy do mojego imienia;D dobranoc
0
Edit, nie tu:))
0
Ale Ty miły dzisiaj:)))
0
Ciekawe jakie?:D