0

Boże, odpuść mu..:))

13

To już przestało być zabawne :)

0

Mam nadzieje, że Ter Stegen nabierze pewności i spokoju między słupkami.

0

To tylko włosy, nie przesadzajmy. Na szczęście nie mają wpływu na gre:) a mi się on nadal podoba :D

0

Racja, ale czy wrzucanie zdjęć daje zły przykład innym?

0

Sądzę, że mało go obchodzi czy go lubisz czy nie:) Piłkarze są od grania.

1

Komentarz usunięty

0

Kurde, w sumie masz racje. Suarez w wieku Messiego, pewnie chce grać jak najwięcej, Neymar też "z własnej woli" dużo mu nie odda.

0

Mógłby zmieniać Neymara/Suareza, bądź Messiego przy pewnych wynikach. Wolałabym jego, niż Munira i Sandro..

0

Taki zawodnik jak Nolito grałby, nie mam żadnych wątpliwości. Jest solidny, a Messi, Ney lub Suarez potrzebują odpoczynku.

4

Nie widzę związku, między grą Neymara a jego fryzurami i zdjęciami na ig.

6

Mi on kompletnie nie przypomina madryckiej "7". Chce sam kreować akcje, powinniśmy się cieszyć że robi to w atrakcyjny sposób. Co to tego pola karnego... Neymar przestał przewracać się przy każdym kontakcie z przeciwnikiem (kiedyś robił to b.często). Zatrzymywano go faulami, bo tworzył dość duże zagrożenie. On chyba już nauczył się, że machanie łapkami w polu karnym nie zawsze przynosi korzyści.

0

"nie jesteśmy madrytem".....

1

Racja. Messi pewnie dumny, że jakoś sobie radzimy :)

9

Najważniejsze jest to, żeby Messi do końca doszedł do siebie. Poczekamy na Króla cierpliwie.

0

Wydaje mi się, że coś koło 47-8, ale pewna nie jestem.

24

Neymar to będzie legenda.

0

Ten moment, kiedy chcesz napisać komentarz chwalący Neymara, ale nawet nie masz słów żeby to opisać... Mistrz!

0

Serce mówi 10:0, rozum 2:1

2

Lech Poznań - Ruch Chorzów 1:2
Pawłowski!

10

Szkoda, że Verma to taka szklanka bo dobry z niego piłkarz.

0

Wiśnia, co Ty taki zmienny? Znów inny avek:(

0

Co Wy widzicie w tych serialach.. Pewnie nudne jakieś, i pozbawione sensu. :D

1

Akurat dwaj którzy mają z nami wf przystojni, ale gdybyś zobaczyła trenera siatkówki... Rudy, stary, gruby :D (nie obrażając rudych)

0

Na szczęście mamy wf z młodym i wesołym panem :D

3

Jak gram w piłkę to głównie z chłopakami, dziewczyny z mojej klasy "to nie psy żeby za piłką biegać" (ich słowa) :D

0

Ja ćwicze zawsze, kiedy mogę. Ledwo chodzę, grając w piłkę z chłopakami były ostre faule, większość na mnie bo najczęściej byłam przy piłce. Za pare dni powinno być okej :)

2

U Was też tak zimno? Wyszłam właśnie ze szkoły, musze iść sama bo nie poszłam na wf i strasznie zimno i mokro:(

0

To już żałosne, wszystko nam utrudniają...

0

Nie przejdzie, jestem pewna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?