Mi on kompletnie nie przypomina madryckiej "7". Chce sam kreować akcje, powinniśmy się cieszyć że robi to w atrakcyjny sposób. Co to tego pola karnego... Neymar przestał przewracać się przy każdym kontakcie z przeciwnikiem (kiedyś robił to b.często). Zatrzymywano go faulami, bo tworzył dość duże zagrożenie. On chyba już nauczył się, że machanie łapkami w polu karnym nie zawsze przynosi korzyści.
Ja ćwicze zawsze, kiedy mogę. Ledwo chodzę, grając w piłkę z chłopakami były ostre faule, większość na mnie bo najczęściej byłam przy piłce. Za pare dni powinno być okej :)
0
Boże, odpuść mu..:))
13
To już przestało być zabawne :)
0
Mam nadzieje, że Ter Stegen nabierze pewności i spokoju między słupkami.
0
To tylko włosy, nie przesadzajmy. Na szczęście nie mają wpływu na gre:) a mi się on nadal podoba :D
0
Racja, ale czy wrzucanie zdjęć daje zły przykład innym?
0
Sądzę, że mało go obchodzi czy go lubisz czy nie:) Piłkarze są od grania.
1
Komentarz usunięty
0
Kurde, w sumie masz racje. Suarez w wieku Messiego, pewnie chce grać jak najwięcej, Neymar też "z własnej woli" dużo mu nie odda.
0
Mógłby zmieniać Neymara/Suareza, bądź Messiego przy pewnych wynikach. Wolałabym jego, niż Munira i Sandro..
0
Taki zawodnik jak Nolito grałby, nie mam żadnych wątpliwości. Jest solidny, a Messi, Ney lub Suarez potrzebują odpoczynku.
4
Nie widzę związku, między grą Neymara a jego fryzurami i zdjęciami na ig.
6
Mi on kompletnie nie przypomina madryckiej "7". Chce sam kreować akcje, powinniśmy się cieszyć że robi to w atrakcyjny sposób. Co to tego pola karnego... Neymar przestał przewracać się przy każdym kontakcie z przeciwnikiem (kiedyś robił to b.często). Zatrzymywano go faulami, bo tworzył dość duże zagrożenie. On chyba już nauczył się, że machanie łapkami w polu karnym nie zawsze przynosi korzyści.
0
"nie jesteśmy madrytem".....
1
Racja. Messi pewnie dumny, że jakoś sobie radzimy :)
9
Najważniejsze jest to, żeby Messi do końca doszedł do siebie. Poczekamy na Króla cierpliwie.
0
Wydaje mi się, że coś koło 47-8, ale pewna nie jestem.
24
Neymar to będzie legenda.
0
Ten moment, kiedy chcesz napisać komentarz chwalący Neymara, ale nawet nie masz słów żeby to opisać... Mistrz!
0
Serce mówi 10:0, rozum 2:1
2
Lech Poznań - Ruch Chorzów 1:2
Pawłowski!
10
Szkoda, że Verma to taka szklanka bo dobry z niego piłkarz.
0
Wiśnia, co Ty taki zmienny? Znów inny avek:(
0
Co Wy widzicie w tych serialach.. Pewnie nudne jakieś, i pozbawione sensu. :D
1
Akurat dwaj którzy mają z nami wf przystojni, ale gdybyś zobaczyła trenera siatkówki... Rudy, stary, gruby :D (nie obrażając rudych)
0
Na szczęście mamy wf z młodym i wesołym panem :D
3
Jak gram w piłkę to głównie z chłopakami, dziewczyny z mojej klasy "to nie psy żeby za piłką biegać" (ich słowa) :D
0
Ja ćwicze zawsze, kiedy mogę. Ledwo chodzę, grając w piłkę z chłopakami były ostre faule, większość na mnie bo najczęściej byłam przy piłce. Za pare dni powinno być okej :)
2
U Was też tak zimno? Wyszłam właśnie ze szkoły, musze iść sama bo nie poszłam na wf i strasznie zimno i mokro:(
0
To już żałosne, wszystko nam utrudniają...
0
Nie przejdzie, jestem pewna.