0

A w sumie Suarez mógłby zacząć na ławce, wchodzi pod koniec drugiej połowy i hattrick w 3 minuty. Ale tak realnie, to dobrze że jest.

0

Opcja "ignoruj" i po problemie.:)

0

Byłoby fajnie jakby Bayern pogubił punkty i BVB coś ugrało. Ci pierwsi za bardzo przyzwyczaili się do wygrywania.

0

A czy tutaj nie mogą być kibice Realu? U nich też Nas trochę siedzi.

0

Mógłby;)

1

Każdy z nas cieszy się gdy Real przegrywa, a miłości do Barcy nie trzeba podkreślać cały czas, to się ma w sercu. Komentarze to nic.

1

Dotrzymajmy im kroku aż do powrotu Messiego, wtedy zrobimy im jesień średniowiecza z tyłka.

1

Tak, kontuzja.

0

Nie oglądam meczu, Real gra tak dobrze czy Las Palmas tak słabo?

0

Zobaczymy w styczniu.

0

Może to nie kibic Realu, ale zdrowo myślący człowiek?

2

Komentarz usunięty

0

Nadal się dziwie, co mu do głowy strzeliło że do Chelsea poszedł, jakby tam go wielkie szczęście czekało.

1

Mou się skończył, dziękujemy panowie!

0

Pogba zapowiada się dobrze, ale jakoś wg mnie nie błyszczy. No i oczywiście za drogi.

5

Cou jest serio dobry, więc nie dziwie się że go chcą u Nas. Mówienie o ZP dla Lewego to zwykły idiotyzm.

0

"cb".. Bo pełnym wyrazem tak trudno napisać.

0

........

0

No nie wierze, właśnie weszłam żeby wstawić linka do tego filmiku jakby ktoś nie widział..:) Neymar się rozkręcił w tym sezonie:d

3

Już się nie mogę doczekać stycznia, jak wszystko pójdzie dobrze, to wtedy będziemy oglądali idealną Barce! Cieszy powrót chłopaków:)

0

11zł przelewem

2

Współczuje mu.. To sobie chłopak pograł.

0

Dziękuje bardzo :D

0

Przyjaciele, wiecie jak ja Was lubię, prawda? Link?:D

0

Ja też tak często mam;) odczekuje chwilkę, i samo się wysyła.

1

Jak myślicie, Masip dzisiaj zagra? Ja bym go wystawiła, nudzi się chłop pewnie

0

Dałam rade :D

5

Miłego dnia!

5

Dla mnie mogą mówić nawet że chociażby Gumbau jest na poziomie Ronaldo. Ale poziom Messiego jest nieosiągalny dla zwykłego śmiertelnika.

0

Chyba oszalałaś:D ta strona jest zła:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?