31 października 2015, 19:43
0
A w sumie Suarez mógłby zacząć na ławce, wchodzi pod koniec drugiej połowy i hattrick w 3 minuty. Ale tak realnie, to dobrze że jest.
31 października 2015, 17:11
Opcja "ignoruj" i po problemie.:)
31 października 2015, 17:08
Byłoby fajnie jakby Bayern pogubił punkty i BVB coś ugrało. Ci pierwsi za bardzo przyzwyczaili się do wygrywania.
31 października 2015, 17:06
A czy tutaj nie mogą być kibice Realu? U nich też Nas trochę siedzi.
31 października 2015, 16:56
Mógłby;)
31 października 2015, 16:55
1
Każdy z nas cieszy się gdy Real przegrywa, a miłości do Barcy nie trzeba podkreślać cały czas, to się ma w sercu. Komentarze to nic.
31 października 2015, 16:50
Dotrzymajmy im kroku aż do powrotu Messiego, wtedy zrobimy im jesień średniowiecza z tyłka.
31 października 2015, 16:44
Tak, kontuzja.
31 października 2015, 16:43
Nie oglądam meczu, Real gra tak dobrze czy Las Palmas tak słabo?
31 października 2015, 16:34
Zobaczymy w styczniu.
31 października 2015, 16:31
Może to nie kibic Realu, ale zdrowo myślący człowiek?
31 października 2015, 16:25
2
Komentarz usunięty
31 października 2015, 15:34
Nadal się dziwie, co mu do głowy strzeliło że do Chelsea poszedł, jakby tam go wielkie szczęście czekało.
31 października 2015, 15:28
Mou się skończył, dziękujemy panowie!
31 października 2015, 15:12
Pogba zapowiada się dobrze, ale jakoś wg mnie nie błyszczy. No i oczywiście za drogi.
31 października 2015, 14:41
5
Cou jest serio dobry, więc nie dziwie się że go chcą u Nas. Mówienie o ZP dla Lewego to zwykły idiotyzm.
31 października 2015, 14:39
"cb".. Bo pełnym wyrazem tak trudno napisać.
30 października 2015, 19:31
........
30 października 2015, 18:20
No nie wierze, właśnie weszłam żeby wstawić linka do tego filmiku jakby ktoś nie widział..:) Neymar się rozkręcił w tym sezonie:d
30 października 2015, 14:25
3
Już się nie mogę doczekać stycznia, jak wszystko pójdzie dobrze, to wtedy będziemy oglądali idealną Barce! Cieszy powrót chłopaków:)
29 października 2015, 18:47
11zł przelewem
29 października 2015, 14:14
Współczuje mu.. To sobie chłopak pograł.
28 października 2015, 20:41
Dziękuje bardzo :D
28 października 2015, 20:29
Przyjaciele, wiecie jak ja Was lubię, prawda? Link?:D
28 października 2015, 19:03
Ja też tak często mam;) odczekuje chwilkę, i samo się wysyła.
28 października 2015, 19:02
Jak myślicie, Masip dzisiaj zagra? Ja bym go wystawiła, nudzi się chłop pewnie
28 października 2015, 09:47
Dałam rade :D
28 października 2015, 07:37
Miłego dnia!
27 października 2015, 23:39
Dla mnie mogą mówić nawet że chociażby Gumbau jest na poziomie Ronaldo. Ale poziom Messiego jest nieosiągalny dla zwykłego śmiertelnika.
27 października 2015, 22:55
Chyba oszalałaś:D ta strona jest zła:D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
A w sumie Suarez mógłby zacząć na ławce, wchodzi pod koniec drugiej połowy i hattrick w 3 minuty. Ale tak realnie, to dobrze że jest.
0
Opcja "ignoruj" i po problemie.:)
0
Byłoby fajnie jakby Bayern pogubił punkty i BVB coś ugrało. Ci pierwsi za bardzo przyzwyczaili się do wygrywania.
0
A czy tutaj nie mogą być kibice Realu? U nich też Nas trochę siedzi.
0
Mógłby;)
1
Każdy z nas cieszy się gdy Real przegrywa, a miłości do Barcy nie trzeba podkreślać cały czas, to się ma w sercu. Komentarze to nic.
1
Dotrzymajmy im kroku aż do powrotu Messiego, wtedy zrobimy im jesień średniowiecza z tyłka.
1
Tak, kontuzja.
0
Nie oglądam meczu, Real gra tak dobrze czy Las Palmas tak słabo?
0
Zobaczymy w styczniu.
0
Może to nie kibic Realu, ale zdrowo myślący człowiek?
2
Komentarz usunięty
0
Nadal się dziwie, co mu do głowy strzeliło że do Chelsea poszedł, jakby tam go wielkie szczęście czekało.
1
Mou się skończył, dziękujemy panowie!
0
Pogba zapowiada się dobrze, ale jakoś wg mnie nie błyszczy. No i oczywiście za drogi.
5
Cou jest serio dobry, więc nie dziwie się że go chcą u Nas. Mówienie o ZP dla Lewego to zwykły idiotyzm.
0
"cb".. Bo pełnym wyrazem tak trudno napisać.
0
........
0
No nie wierze, właśnie weszłam żeby wstawić linka do tego filmiku jakby ktoś nie widział..:) Neymar się rozkręcił w tym sezonie:d
3
Już się nie mogę doczekać stycznia, jak wszystko pójdzie dobrze, to wtedy będziemy oglądali idealną Barce! Cieszy powrót chłopaków:)
0
11zł przelewem
2
Współczuje mu.. To sobie chłopak pograł.
0
Dziękuje bardzo :D
0
Przyjaciele, wiecie jak ja Was lubię, prawda? Link?:D
0
Ja też tak często mam;) odczekuje chwilkę, i samo się wysyła.
1
Jak myślicie, Masip dzisiaj zagra? Ja bym go wystawiła, nudzi się chłop pewnie
0
Dałam rade :D
5
Miłego dnia!
5
Dla mnie mogą mówić nawet że chociażby Gumbau jest na poziomie Ronaldo. Ale poziom Messiego jest nieosiągalny dla zwykłego śmiertelnika.
0
Chyba oszalałaś:D ta strona jest zła:D