21 listopada 2015, 16:35
1
U mnie jeszcze wszystko pięknie;)
21 listopada 2015, 16:34
2
Nie tylko Ciebie..:)
21 listopada 2015, 16:20
0
Oglądam studio na Eleven, i z minuty na minute moje ciśnienie idzie w góre..
21 listopada 2015, 14:43
Dla mnie bardzo dobrze;)
21 listopada 2015, 13:42
6
Rano wstałam i pierwsza myśl "Klasyk"... A teraz, jakie ciśnienie... Tylko kilka godzin ❤
21 listopada 2015, 13:08
2:1 dla nas oczywiście:) coś mi się wydaje że Neymar strzeli :D
21 listopada 2015, 10:22
Edit; źle coś przeczytałam, nie ważne:D
20 listopada 2015, 23:04
Dobranoc! Jutro nasz.."wielki dzień", o ile można tak powiedzieć :)
20 listopada 2015, 22:08
3
Jedzenie jest lekiem na każde zło.
20 listopada 2015, 21:23
Vermaelen jest akurat dobry, ale szklany.
20 listopada 2015, 21:11
102
Szkoda chłopaka...
20 listopada 2015, 20:09
Mnie też nie :D Znaczy Neymar zawsze mi się podoba, ale w starej fryzurze wyglądał 100x lepiej ;D
20 listopada 2015, 18:55
28
1:0, Pique gol i wracamy do domu :)
20 listopada 2015, 17:41
Nie.
20 listopada 2015, 16:43
O, w urodziny Messiego.
20 listopada 2015, 16:30
Ale teraz bardziej opłaca się zaryzykować Eleven, 11zł/30 dni.
20 listopada 2015, 16:16
Podejrzewam że płatne Eleven będzie obciążone, a co dopiero darmowe stronki... Futbolhd możesz spróbować:)
20 listopada 2015, 16:08
Tylko przelewem.
20 listopada 2015, 16:05
To mnie dodaj, pff :D
20 listopada 2015, 15:44
To ja też podam, xcvbn02 :D edit: można ze mną dużo snapować, ostatnio mam dużo czasu :D
20 listopada 2015, 15:08
Tylko taką nazwę znalazłam, więc podałam:)
20 listopada 2015, 15:04
Floboss-neymar
20 listopada 2015, 14:16
Dzierżoniów, z 20 minut do Ząbkowic :D
20 listopada 2015, 13:56
Ja z okolic Ząbkowic, jeżeli moge się wtrącić:D
19 listopada 2015, 22:14
W moim przypadku żona nie, ale mąż mógłby być :D Albo o, kibica Juve bym chciała!:D
19 listopada 2015, 22:12
Mi aktywowali po ok.10 minutach, na maila przyszło potwierdzenie;)
19 listopada 2015, 22:08
Ja również wolałabym, żeby Messi nie grał/zaczął na ławce. Jeden mecz o niczym nie przesądzi, a ja wole Leo grającego cały sezon niż wygrany klasyk. Chociaż najlepsze to i to.
19 listopada 2015, 20:31
Cicho, marzyć można :D
19 listopada 2015, 20:19
Jakie Niemcy, jaka Francja... Polska!;)
19 listopada 2015, 20:12
Ja też lubie w samotności! :D denerwuje mnie od pewnego czasu jak ktoś coś dogaduje :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
U mnie jeszcze wszystko pięknie;)
2
Nie tylko Ciebie..:)
0
Oglądam studio na Eleven, i z minuty na minute moje ciśnienie idzie w góre..
0
Dla mnie bardzo dobrze;)
6
Rano wstałam i pierwsza myśl "Klasyk"... A teraz, jakie ciśnienie... Tylko kilka godzin ❤
0
2:1 dla nas oczywiście:) coś mi się wydaje że Neymar strzeli :D
0
Edit; źle coś przeczytałam, nie ważne:D
1
Dobranoc! Jutro nasz.."wielki dzień", o ile można tak powiedzieć :)
3
Jedzenie jest lekiem na każde zło.
0
Vermaelen jest akurat dobry, ale szklany.
102
Szkoda chłopaka...
0
Mnie też nie :D Znaczy Neymar zawsze mi się podoba, ale w starej fryzurze wyglądał 100x lepiej ;D
28
1:0, Pique gol i wracamy do domu :)
1
Nie.
1
O, w urodziny Messiego.
0
Ale teraz bardziej opłaca się zaryzykować Eleven, 11zł/30 dni.
0
Podejrzewam że płatne Eleven będzie obciążone, a co dopiero darmowe stronki... Futbolhd możesz spróbować:)
1
Tylko przelewem.
0
To mnie dodaj, pff :D
1
To ja też podam, xcvbn02 :D edit: można ze mną dużo snapować, ostatnio mam dużo czasu :D
0
Tylko taką nazwę znalazłam, więc podałam:)
0
Floboss-neymar
1
Dzierżoniów, z 20 minut do Ząbkowic :D
0
Ja z okolic Ząbkowic, jeżeli moge się wtrącić:D
1
W moim przypadku żona nie, ale mąż mógłby być :D Albo o, kibica Juve bym chciała!:D
0
Mi aktywowali po ok.10 minutach, na maila przyszło potwierdzenie;)
0
Ja również wolałabym, żeby Messi nie grał/zaczął na ławce. Jeden mecz o niczym nie przesądzi, a ja wole Leo grającego cały sezon niż wygrany klasyk. Chociaż najlepsze to i to.
1
Cicho, marzyć można :D
0
Jakie Niemcy, jaka Francja... Polska!;)
6
Ja też lubie w samotności! :D denerwuje mnie od pewnego czasu jak ktoś coś dogaduje :D