1

U mnie jeszcze wszystko pięknie;)

2

Nie tylko Ciebie..:)

0

Oglądam studio na Eleven, i z minuty na minute moje ciśnienie idzie w góre..

0

Dla mnie bardzo dobrze;)

6

Rano wstałam i pierwsza myśl "Klasyk"... A teraz, jakie ciśnienie... Tylko kilka godzin ❤

0

2:1 dla nas oczywiście:) coś mi się wydaje że Neymar strzeli :D

0

Edit; źle coś przeczytałam, nie ważne:D

1

Dobranoc! Jutro nasz.."wielki dzień", o ile można tak powiedzieć :)

3

Jedzenie jest lekiem na każde zło.

0

Vermaelen jest akurat dobry, ale szklany.

102

Szkoda chłopaka...

0

Mnie też nie :D Znaczy Neymar zawsze mi się podoba, ale w starej fryzurze wyglądał 100x lepiej ;D

28

1:0, Pique gol i wracamy do domu :)

1

Nie.

1

O, w urodziny Messiego.

0

Ale teraz bardziej opłaca się zaryzykować Eleven, 11zł/30 dni.

0

Podejrzewam że płatne Eleven będzie obciążone, a co dopiero darmowe stronki... Futbolhd możesz spróbować:)

1

Tylko przelewem.

0

To mnie dodaj, pff :D

1

To ja też podam, xcvbn02 :D edit: można ze mną dużo snapować, ostatnio mam dużo czasu :D

0

Tylko taką nazwę znalazłam, więc podałam:)

0

Floboss-neymar

1

Dzierżoniów, z 20 minut do Ząbkowic :D

0

Ja z okolic Ząbkowic, jeżeli moge się wtrącić:D

1

W moim przypadku żona nie, ale mąż mógłby być :D Albo o, kibica Juve bym chciała!:D

0

Mi aktywowali po ok.10 minutach, na maila przyszło potwierdzenie;)

0

Ja również wolałabym, żeby Messi nie grał/zaczął na ławce. Jeden mecz o niczym nie przesądzi, a ja wole Leo grającego cały sezon niż wygrany klasyk. Chociaż najlepsze to i to.

1

Cicho, marzyć można :D

0

Jakie Niemcy, jaka Francja... Polska!;)

6

Ja też lubie w samotności! :D denerwuje mnie od pewnego czasu jak ktoś coś dogaduje :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?