O właśnie, tak się składa że jutro mam kilka kartkówek.. Macie jakieś dobre sposoby na ściąganie? Może coś nowego, bo my to tradycyjnie na karteczkach lub sms piszemy:D nowa wiedza się zawsze przyda:D
Pique to jeden z moich ulubionych piłkarzy, mając na względzie nie tylko jego gre. Facet jest szczery, lubię go bardzo. Jednak kiedy szczerość miesza się z brakiem szacunku i chamstwem, nie jest tak fajnie. Powinien skupić się przede wszystkim na grze, a nie robieniem szumu.
Witam. Do dużej ilości osób (jest ich za dużo żeby każdemu to pisać) mających mnie na snapie: nie wysyłajcie mi propozycji +18, bo i tak na te snapy nie odpowiem, dziękuję, dobranoc.
Chce to robi;) Mi się bardzo podobają tatuaże u facetów, ale nie u wszystkich:) sama chce mieć w przyszłości, ale strasznie się boje (mimo że jestem dzielna):D
1
Jak z kimś piszesz, to obok imienia i nazwiska jest słuvhawka, kamera i takie kółko z literką "i". Tam klikasz i masz "kolor, emoji"itd i wybierasz:)
0
Właśnie czytałam, że niektórzy nie mogą ale nie wiem czym to może być spowodowane:(
7
Do osób mających messengera: zaktualizujcie, można zmieniać kolory, emoji i pseudonimy:) w końcu się doczekałam różowego fb:D
1
Moja mamusia to samo:D pomijając fakt, że dzisiaj miałam poprawić oceny żeby nie mieć zagrożeń pozwoliła zostać❤
1
Ja miałam nie iść, ale sprawdzian z fizyki i poprawa z chemii, a jedynki na semestr nie chce... Jak żyć:(
1
O właśnie, tak się składa że jutro mam kilka kartkówek.. Macie jakieś dobre sposoby na ściąganie? Może coś nowego, bo my to tradycyjnie na karteczkach lub sms piszemy:D nowa wiedza się zawsze przyda:D
0
Grafikiem komputerowym bym się nie nazwała, ale coś tam potrafie..:D
1
Jego zachowanie wzbudziło szum i bardzo dobrze że ten temat został poruszony. To nie jest do końca "życie prywatne" Pique.
3
Pique to jeden z moich ulubionych piłkarzy, mając na względzie nie tylko jego gre. Facet jest szczery, lubię go bardzo. Jednak kiedy szczerość miesza się z brakiem szacunku i chamstwem, nie jest tak fajnie. Powinien skupić się przede wszystkim na grze, a nie robieniem szumu.
0
Nie idź do szkoły, jak ja:D będzie ze mnie ogólny pożytek, bo kolegów będę informowała:D
1
Nie jestem w temacie.. Mógłbyś przybliżyć, o co chodzi?
0
Tak, ja też tak uważam:D
0
Zwróciliście uwage, jak Munir śmiesznie biega?:) ja go lubię:D i Rudego też lubię.
1
O ja, zajebiste!
0
Alves;) uwielbiam go
1
Sądziłam, że duża ilość ludzi stąd jest normalna:)
2
Witam. Do dużej ilości osób (jest ich za dużo żeby każdemu to pisać) mających mnie na snapie: nie wysyłajcie mi propozycji +18, bo i tak na te snapy nie odpowiem, dziękuję, dobranoc.
3
O, ja też płakałam:D potem jakoś miło przebywało się w szkole, pełnej kibiców Realu;) te ich spuszczone głowy i unikanie kontaktu wzrokowego..❤
0
Jaki to jest ból? Strasznie mnie to ciekawi:D i czy w ogóle to boli..:')
0
Chce to robi;) Mi się bardzo podobają tatuaże u facetów, ale nie u wszystkich:) sama chce mieć w przyszłości, ale strasznie się boje (mimo że jestem dzielna):D
2
Dlatego ja nie idę do szkoły w te dni, polecam takie rozwiązanie:D
0
Edit; nie tutaj;D.
8
Pokazują się powoli kibice sukcesu;) nie zawsze będzie łatwo i kolorowo, ludzie
0
Zmień przeglądarke i zobacz czy lepiej;),
0
Oo, też dziękuje!:)
1
Dzięki!:).
0
Rozumiem, że panie nie czekają?:D
1
Hejka! Znacie może jakąś dobrą aplikacje na androida do oglądania meczy? To ważne, będę wdzięczna:D
0
Dobra, już cichutko bo jeszcze Wy bana dostaniecie, a tego nie chce:)
0
Dziękuje za obrone(?) ale poradziłabym sobie sama;D