1

Jak z kimś piszesz, to obok imienia i nazwiska jest słuvhawka, kamera i takie kółko z literką "i". Tam klikasz i masz "kolor, emoji"itd i wybierasz:)

0

Właśnie czytałam, że niektórzy nie mogą ale nie wiem czym to może być spowodowane:(

7

Do osób mających messengera: zaktualizujcie, można zmieniać kolory, emoji i pseudonimy:) w końcu się doczekałam różowego fb:D

1

Moja mamusia to samo:D pomijając fakt, że dzisiaj miałam poprawić oceny żeby nie mieć zagrożeń pozwoliła zostać❤

1

Ja miałam nie iść, ale sprawdzian z fizyki i poprawa z chemii, a jedynki na semestr nie chce... Jak żyć:(

1

O właśnie, tak się składa że jutro mam kilka kartkówek.. Macie jakieś dobre sposoby na ściąganie? Może coś nowego, bo my to tradycyjnie na karteczkach lub sms piszemy:D nowa wiedza się zawsze przyda:D

0

Grafikiem komputerowym bym się nie nazwała, ale coś tam potrafie..:D

1

Jego zachowanie wzbudziło szum i bardzo dobrze że ten temat został poruszony. To nie jest do końca "życie prywatne" Pique.

3

Pique to jeden z moich ulubionych piłkarzy, mając na względzie nie tylko jego gre. Facet jest szczery, lubię go bardzo. Jednak kiedy szczerość miesza się z brakiem szacunku i chamstwem, nie jest tak fajnie. Powinien skupić się przede wszystkim na grze, a nie robieniem szumu.

0

Nie idź do szkoły, jak ja:D będzie ze mnie ogólny pożytek, bo kolegów będę informowała:D

1

Nie jestem w temacie.. Mógłbyś przybliżyć, o co chodzi?

0

Tak, ja też tak uważam:D

0

Zwróciliście uwage, jak Munir śmiesznie biega?:) ja go lubię:D i Rudego też lubię.

1

O ja, zajebiste!

0

Alves;) uwielbiam go

1

Sądziłam, że duża ilość ludzi stąd jest normalna:)

2

Witam. Do dużej ilości osób (jest ich za dużo żeby każdemu to pisać) mających mnie na snapie: nie wysyłajcie mi propozycji +18, bo i tak na te snapy nie odpowiem, dziękuję, dobranoc.

3

O, ja też płakałam:D potem jakoś miło przebywało się w szkole, pełnej kibiców Realu;) te ich spuszczone głowy i unikanie kontaktu wzrokowego..❤

0

Jaki to jest ból? Strasznie mnie to ciekawi:D i czy w ogóle to boli..:')

0

Chce to robi;) Mi się bardzo podobają tatuaże u facetów, ale nie u wszystkich:) sama chce mieć w przyszłości, ale strasznie się boje (mimo że jestem dzielna):D

2

Dlatego ja nie idę do szkoły w te dni, polecam takie rozwiązanie:D

0

Edit; nie tutaj;D.

8

Pokazują się powoli kibice sukcesu;) nie zawsze będzie łatwo i kolorowo, ludzie

0

Zmień przeglądarke i zobacz czy lepiej;),

0

Oo, też dziękuje!:)

1

Dzięki!:).

0

Rozumiem, że panie nie czekają?:D

1

Hejka! Znacie może jakąś dobrą aplikacje na androida do oglądania meczy? To ważne, będę wdzięczna:D

0

Dobra, już cichutko bo jeszcze Wy bana dostaniecie, a tego nie chce:)

0

Dziękuje za obrone(?) ale poradziłabym sobie sama;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?