Mój to też zazdrośnik straszny:) niby chce żeby go głaskać, ale jednak nie..:D czasami kładzie się na mój telefon i jak chce go zabrać to mnie gryzie, ostatnio nawet do krwi:D jak żyć..
To mi się jakiś inny ten kot trafił:D od 4 lat chyba 2 razy się do mnie przytulił..:) z ryjka też na miłego nie wygląda:D mój mnie budzi ciągnąc za włosy albo drapiąc po twarzy:D
Nie wiesz o co prosisz... Koty to zło, budzą przed budzikiem, drapią, gryzą... Z własnego doświadczenia wiem:D kiedy w szkole pytają czy się tne, a to tylko kot XD
Luuudzie, ale Was boli ta wygrana Realu. Wygraliśmy 5 trofeum a wy tylko Real to Real tamto. Prawda jest taka, że taki wynik to wyczyn i należy pogratulować.
0
Ale Neymar ma słodziutki głos:D
2
Hooligans:)
0
Mój to też zazdrośnik straszny:) niby chce żeby go głaskać, ale jednak nie..:D czasami kładzie się na mój telefon i jak chce go zabrać to mnie gryzie, ostatnio nawet do krwi:D jak żyć..
9
I w końcu logo jest tam, gdzie powinno
1
Dziękuje:D
1
To mi się jakiś inny ten kot trafił:D od 4 lat chyba 2 razy się do mnie przytulił..:) z ryjka też na miłego nie wygląda:D mój mnie budzi ciągnąc za włosy albo drapiąc po twarzy:D
2
U mnie w listopadzie dwa dni padało, i to mi w zupełności wystarczy:D
5
Nie wiesz o co prosisz... Koty to zło, budzą przed budzikiem, drapią, gryzą... Z własnego doświadczenia wiem:D kiedy w szkole pytają czy się tne, a to tylko kot XD
6
Jak tak można... Pomagaj siostrze a nie;D
2
Posprzątaj dom!:D
1
Oby nie odchodził... Super bramkarz. Mam nadzieje że jakoś się dogadają z tym podziałem minut
0
Taa, telefon został, z laptopem się pożegnałam..:D
1
Cicho głupku:D.
4
Przecież jest opcja ignoruj komentarze, wg mnie to wystarczy;)
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
Panowie, ale po co te nerwy? Spokojnie już:D
0
Bierz fluxy! :).
22
Luuudzie, ale Was boli ta wygrana Realu. Wygraliśmy 5 trofeum a wy tylko Real to Real tamto. Prawda jest taka, że taki wynik to wyczyn i należy pogratulować.
0
Kolega wyżej to drugi, którego ja tutaj widziałam:D
14
Normalny kibic Realu..? Zapisze gdzieś to, potem dzieciom pokaże!
0
No to spacer przeprosinowy:D
1
Weź ją na spacer a nie kartki:D
0
Ania Lewandowska najładniejsza!:D
0
Shaki ładna:D Irina(?) ta od Ceerka też ładna w sumie:D
1
I tak wg mnie Bartra nie ma sobie równych:D nie chodzi tutaj oczywiście o szybkość:D
0
Eeej, ale Jamesowi to akurat nic nie brakuje, fajny chłopak:D
0
Ooooo tak, zapomniałam. Mi się podoba najbardziej z lekkim zarostem:D
1
Mojej mamusi cr7..nawet chciała jego plakat w kuchni powiesić:(
1
No tak średnio bym powiedziała...:D o wiem, mi to się jeszcze Turan podoba, sympatyczny z twarzy:D