0

Ale Neymar ma słodziutki głos:D

2

Hooligans:)

0

Mój to też zazdrośnik straszny:) niby chce żeby go głaskać, ale jednak nie..:D czasami kładzie się na mój telefon i jak chce go zabrać to mnie gryzie, ostatnio nawet do krwi:D jak żyć..

9

I w końcu logo jest tam, gdzie powinno

1

Dziękuje:D

1

To mi się jakiś inny ten kot trafił:D od 4 lat chyba 2 razy się do mnie przytulił..:) z ryjka też na miłego nie wygląda:D mój mnie budzi ciągnąc za włosy albo drapiąc po twarzy:D

2

U mnie w listopadzie dwa dni padało, i to mi w zupełności wystarczy:D

5

Nie wiesz o co prosisz... Koty to zło, budzą przed budzikiem, drapią, gryzą... Z własnego doświadczenia wiem:D kiedy w szkole pytają czy się tne, a to tylko kot XD

6

Jak tak można... Pomagaj siostrze a nie;D

2

Posprzątaj dom!:D

1

Oby nie odchodził... Super bramkarz. Mam nadzieje że jakoś się dogadają z tym podziałem minut

0

Taa, telefon został, z laptopem się pożegnałam..:D

1

Cicho głupku:D.

4

Przecież jest opcja ignoruj komentarze, wg mnie to wystarczy;)

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

Panowie, ale po co te nerwy? Spokojnie już:D

0

Bierz fluxy! :).

22

Luuudzie, ale Was boli ta wygrana Realu. Wygraliśmy 5 trofeum a wy tylko Real to Real tamto. Prawda jest taka, że taki wynik to wyczyn i należy pogratulować.

0

Kolega wyżej to drugi, którego ja tutaj widziałam:D

14

Normalny kibic Realu..? Zapisze gdzieś to, potem dzieciom pokaże!

0

No to spacer przeprosinowy:D

1

Weź ją na spacer a nie kartki:D

0

Ania Lewandowska najładniejsza!:D

0

Shaki ładna:D Irina(?) ta od Ceerka też ładna w sumie:D

1

I tak wg mnie Bartra nie ma sobie równych:D nie chodzi tutaj oczywiście o szybkość:D

0

Eeej, ale Jamesowi to akurat nic nie brakuje, fajny chłopak:D

0

Ooooo tak, zapomniałam. Mi się podoba najbardziej z lekkim zarostem:D

1

Mojej mamusi cr7..nawet chciała jego plakat w kuchni powiesić:(

1

No tak średnio bym powiedziała...:D o wiem, mi to się jeszcze Turan podoba, sympatyczny z twarzy:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?