1 stycznia 2016, 19:14
1
Turan jeszcze nic nie zrobił, a ja już go lubię:D w końcu będą graaaali❤
1 stycznia 2016, 00:09
9
Koleżanki i koledzy! Życzę Wam, aby ten rok był pełen sukcesów w życiu zawodowym, dużoooo zdrówka i szczęścia! Naszej kochanej reprezentacji dobrej gry i wygranych meczów, a Barcelonie trypletu❤ niech ten rok będzie jeszcze lepszy!!:*
31 grudnia 2015, 12:04
0
Wg mnie słaba, ale przeczytasz to sama ocenisz:D
31 grudnia 2015, 11:12
Ale po co, skoro ma wzmocnić REZERWY? W tym celu został sprowadzony
31 grudnia 2015, 09:35
No właśnie tak wyszło, że nie;)
31 grudnia 2015, 01:03
Miałam plany, ale się posypało jakoś..:)
31 grudnia 2015, 01:01
6
Czy wstawianie komentarzy z RM, które w dużej ilości tworzone są przez troli, ma jakiś głębszy sens?;)
30 grudnia 2015, 19:59
Nie pomyślałeś, że gdybym mogła nie prosiłabym o to tutaj?:)
30 grudnia 2015, 19:53
Krychowiak! ❤
30 grudnia 2015, 19:52
Podrzuci ktoś link? Najlepiej futbolhd, ale za inny też będę wdzięczna:) (język bez znaczenia)
29 grudnia 2015, 23:45
2
My też kiedyś będziemy miały takie zdjęcia, a nawet lepsze:(
29 grudnia 2015, 15:08
Będę tęskniła za Douglasem. Te wszystkie rozegrane minuty, świetne podania, zachwycające występy..
28 grudnia 2015, 22:10
Faksem:).
27 grudnia 2015, 23:42
Ty śmieszku Ty:D
Tabletki i spać, albo wyrwij..:) nie ma za co:D
27 grudnia 2015, 22:44
Oo, obok moja przyjaciółka mieszka:D
27 grudnia 2015, 21:04
No ej.. Znowu się popłakałam:) Xavi.. Oby ten sezon był równie dobry, albo i jeszcze lepszy ❤
27 grudnia 2015, 11:24
58
Gdzie te wieże?
26 grudnia 2015, 21:37
Bartra, Pique, Neymar, Rafa, James, Isco, ter Stegen, S.Robero, Isco i wielu innych:) kolejność w sumie przypadkowa
26 grudnia 2015, 19:03
5
I ja :D.
26 grudnia 2015, 19:02
25
"ulubienca kibiców Douglasa" wygraaaało!:D
26 grudnia 2015, 13:43
Heeejka:) Znacie może jakąś dobrą strone/aplikacje, na której można nauczyć się chociaż trochę podstaw j.hiszpańskiego?
25 grudnia 2015, 17:55
3
Książki czytaj, poucz się, w piłkę pograj, puzzle układaj:D
25 grudnia 2015, 13:07
Nie wydaje mi się żeby odszedł, ale jeśli to zrobi to będę bardzo tęskniła. Nie ma drugiego takiego człowieka
24 grudnia 2015, 21:40
Potwierdzam:D.
24 grudnia 2015, 17:54
Jak przeczytasz tą o Suarezie to daj znać, czy warto czytać:D
24 grudnia 2015, 17:28
20
Ja Mascherano gola życze:)
24 grudnia 2015, 11:21
Wszyscy wszystko już napisali;) ja od siebie mogę życzyć Benitezowi dłuuuuuugiej pracy z zawodnikami Realu:)
24 grudnia 2015, 00:25
Ale jak to.. Benitez to jeden z najlepszych trenerów na świecie!:(
23 grudnia 2015, 22:08
Niech wraca jak będzie w pełni sił, poczekamy na niego
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Turan jeszcze nic nie zrobił, a ja już go lubię:D w końcu będą graaaali❤
9
Koleżanki i koledzy! Życzę Wam, aby ten rok był pełen sukcesów w życiu zawodowym, dużoooo zdrówka i szczęścia! Naszej kochanej reprezentacji dobrej gry i wygranych meczów, a Barcelonie trypletu❤ niech ten rok będzie jeszcze lepszy!!:*
0
Wg mnie słaba, ale przeczytasz to sama ocenisz:D
1
Ale po co, skoro ma wzmocnić REZERWY? W tym celu został sprowadzony
0
No właśnie tak wyszło, że nie;)
0
Miałam plany, ale się posypało jakoś..:)
6
Czy wstawianie komentarzy z RM, które w dużej ilości tworzone są przez troli, ma jakiś głębszy sens?;)
1
Nie pomyślałeś, że gdybym mogła nie prosiłabym o to tutaj?:)
0
Krychowiak! ❤
0
Podrzuci ktoś link? Najlepiej futbolhd, ale za inny też będę wdzięczna:) (język bez znaczenia)
2
My też kiedyś będziemy miały takie zdjęcia, a nawet lepsze:(
1
Będę tęskniła za Douglasem. Te wszystkie rozegrane minuty, świetne podania, zachwycające występy..
1
Faksem:).
2
Ty śmieszku Ty:D
0
Tabletki i spać, albo wyrwij..:) nie ma za co:D
0
Oo, obok moja przyjaciółka mieszka:D
2
No ej.. Znowu się popłakałam:) Xavi.. Oby ten sezon był równie dobry, albo i jeszcze lepszy ❤
58
Gdzie te wieże?
1
Bartra, Pique, Neymar, Rafa, James, Isco, ter Stegen, S.Robero, Isco i wielu innych:) kolejność w sumie przypadkowa
5
I ja :D.
25
"ulubienca kibiców Douglasa" wygraaaało!:D
0
Heeejka:) Znacie może jakąś dobrą strone/aplikacje, na której można nauczyć się chociaż trochę podstaw j.hiszpańskiego?
3
Książki czytaj, poucz się, w piłkę pograj, puzzle układaj:D
3
Nie wydaje mi się żeby odszedł, ale jeśli to zrobi to będę bardzo tęskniła. Nie ma drugiego takiego człowieka
1
Potwierdzam:D.
0
Jak przeczytasz tą o Suarezie to daj znać, czy warto czytać:D
20
Ja Mascherano gola życze:)
3
Wszyscy wszystko już napisali;) ja od siebie mogę życzyć Benitezowi dłuuuuuugiej pracy z zawodnikami Realu:)
1
Ale jak to.. Benitez to jeden z najlepszych trenerów na świecie!:(
1
Niech wraca jak będzie w pełni sił, poczekamy na niego