6

a Neymar coś w stylu "nie radze stary":D

0

z Polską do Francji nie jedzie:)

2

Racja! Mi to się jeszcze podobają tacy nie biali, nie czarni, coś w stylu Neymar:D

1

Wyraziłam swoje zdanie - nie napisałam nic o tym, że go nie akceptuje i nie napisałam też nic o tym, jak wypadł na konferencji. Tak dla jasności:)

5

Czy tylko ja miałam dziwne uczucie kiedy Cris podszedł "pozować" i objął Leo..? Wolałabym, żeby to był Suarez..

0

Przyznam się, że nie kojarze go za bardzo, ale jak mówią że młody i dobry to chyba zaczne oglądać mecze Schalke:)

9

"Szanse na to, że zdasz są takie same jak szanse na zdobycie przez Ronaldo Złotej Piłki - żadne" - mój super mądry nauczyciel historii:D

54

Verma powinien grać częściej.

0

Bardziej prawdopodobne jest, że Atleti wbije coś pod koniec.. Ale wierzę w Celte!

0

A ja właśnie chce żeby mój przytył.. Je co chwile, ale dużo biega i poluje także same kości:D

0

Zdrowia życzę, ale wiadomość dobra dla Nas;)

0

Ciężkie pytanie, bo od kilku miesięcy jestem nastawiona na ZP dla Leo.. Miałabym chyba mieszane uczucia. Neymarowi życzę tej nagrody za rok:)

0

A u Was z okazji WOŚPu są jakieś koncerty?:) u mnie wczoraj był Sobota, a dziś Piękni i młodzi:D

1

Jak ja ich kocham, o jeju.

0

To jak, będą te skoki czy nie?

5

Sztuczki i popisy są częścią piłki, ale wydaje mi się, że Neymar zrobił to specjalnie w celu sprowokowania. Mając na plecach dwóch rywali, to co chciał zrobić nie miało szans się udać. Według mnie zwykła prowokacja:)

1

porównajmy to do ligi francuskiej..:D

74

Arda jest niesamowity. Nadal przeżywam to wczorajsze przepuszczenie.

0

podaj mi tu nazwę, bo na mobilnej nie mogę zobaczyć:D

3

Sama go nie lubię, ale pozwole sobie również wyrazić zdanie w tej sprawie. Ronaldo to wielki piłkarz, dużo trenował i pracował na to, co ma. Przez wiele lat starał się, aby uważano go za najlepszego. Ma wielkiego pecha, bo żyje w erze Messiego. Widocznie taki już jest - cieszy się z gola, bo to piłkarz i ma do tego prawo (chociaż denerwuje tym swoim "sii" no ale cóż). Z jego zachowania można wywniosować że lubi być najlepszy w drużynie - raz mu to wychodzi, innym razem nie. Taki jest i raczej nigdy już się nie zmieni. Należy mu się szacunek, mimo tych żenująch symulek i innych głupich rzeczy. Wiele osób przyczepia się do takich głupot (ja również, nie ukrywam) jak zła mina po czyjejś strzelonej bramce, bo dobrze wiemy że piłkarsko praktycznie nic mu nie brakuje. Pozdrawiam!:)

2

Dobrze piszesz, podpisuję się pod każdym słowem

0

a Vidal na której "pozycji" u Ciebie?:)

3

podoba mi się dzisiaj gra Ardy i Aleixa:)

0

dzięki:D

0

Jeżeli oglądam mecz na telefonie (powiedzmy że na telewizjada.net lub futbolhd) ile internetu mi to zabiera? może ktoś wie:)

4

chyba Alejsz:)

1

Sprzedać. Przystojny jest, ale z grą u niego nie najlepiej..

2

Verma❤

0

Sto lat! dużo zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń!:*

0

a czemu Wiśnia zniknął z tej strony? mógłbyś powiedzieć w skrócie, bo chyba mnie coś ominęło?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?