Czy tylko ja jeszcze średnio ogarniam, co się wczoraj stało..? Nie doszło do mnie, że wygraliśmy z Realem na Bernabeu 4:0. To był gwałt, którego mało kto się spodziewał
Słuchajcie, a raczej czytajcie.
Co się stało z Wiśnią? Przed chwilą do mnie (i nie tylko) napisał(a) pewna osoba(eldiablo90) pisząc że to Wiśnia i pisząc też różne dziwne rzeczy... Ktoś wie, gdzie on się podział?
Nadal ciśnienie po meczu mam :x przeglądając fb aż się zdziwiłam, że moi koledzy mimo 0:4 nadal ustawiają "białe" profilowe pisząc "hala madrid".. Wytrwali :v
Nie, tylko przelew;) Od siebie dodam, że warto bo aż miło się oglądało:) Nie ścinało, czasami tylko dźwięk nie zgrywał się z obrazem, ale tak to supi (przynajmniej u mnie) :)
5
Danilo?;) możesz podać jakiś solidny argument, dlaczego on?;)
0
Oo, dziękuje!!:)
0
Nauczcie mnie, jak się robi takie filmiki, też chce..:D mój kumpel niby coś mi tłumaczył, ale średnio ogarnęłam :D
2
Akurat na klasyk się postarali, i nawet dało się ich słuchać :D
7
Czy tylko ja jeszcze średnio ogarniam, co się wczoraj stało..? Nie doszło do mnie, że wygraliśmy z Realem na Bernabeu 4:0. To był gwałt, którego mało kto się spodziewał
0
On wie, kiedy strzelać;)
0
Bo to Munir;)
0
Czy Ty coś wiesz...?
4
To chyba mało komenatrzy czytałeś, bo często nasi zawodnicy byli sprzedawani/obrażani ;)
3
Słuchajcie, a raczej czytajcie.
Co się stało z Wiśnią? Przed chwilą do mnie (i nie tylko) napisał(a) pewna osoba(eldiablo90) pisząc że to Wiśnia i pisząc też różne dziwne rzeczy... Ktoś wie, gdzie on się podział?
0
O 4 za dużo;)
0
Edit: nie tutaj;)
9
Bo Douglas to taki mocny jest...
11
1 Messi
2 Neymar
3 Suarez
Tyle w temacie ;)
17
Aż się boje co będzie jak Arda i Vidal będą mogli grać... Takie gwałty na rywalach, to ja częściej poproszę!
4
Taki gwałt to ja mogę codziennie oglądać.
1
Dodane!;D
0
A no mam androida, mam :D
1
Roberto - sergiroberto Barca - fcbsnap, reszty nie wiem:( xcvbn02 - mój :D
2
Brawo, Bravo! ☺
0
Znów mi wstyd, że go sprzedawałam..:v super zmiana, teraz czas na Munira ☺
1
Nadal ciśnienie po meczu mam :x przeglądając fb aż się zdziwiłam, że moi koledzy mimo 0:4 nadal ustawiają "białe" profilowe pisząc "hala madrid".. Wytrwali :v
6
Nie dość, że byliśmy, to i jesteśmy!
1
Tak blisko, i byłaby Manita...4:0 z Getafe...wróć, z Realem to też pogrom :D
0
Nie, tylko przelew;) Od siebie dodam, że warto bo aż miło się oglądało:) Nie ścinało, czasami tylko dźwięk nie zgrywał się z obrazem, ale tak to supi (przynajmniej u mnie) :)
1
Gratulacje! Z tego co widziałam, to większość tam stawiała 2:1 Neymar, brawo za odwagę!:D
2
Ukochany Klub wygrywa 4:0 z Realem + Eleven dało radę...super wieczór!
1
Musi to on się dobrze czuć.
0
Wziąć*...
0
Mi aktywowali po 10 minutach, więc raczej tak, ale pewna nie jestem;)