5

Danilo?;) możesz podać jakiś solidny argument, dlaczego on?;)

0

Oo, dziękuje!!:)

0

Nauczcie mnie, jak się robi takie filmiki, też chce..:D mój kumpel niby coś mi tłumaczył, ale średnio ogarnęłam :D

2

Akurat na klasyk się postarali, i nawet dało się ich słuchać :D

7

Czy tylko ja jeszcze średnio ogarniam, co się wczoraj stało..? Nie doszło do mnie, że wygraliśmy z Realem na Bernabeu 4:0. To był gwałt, którego mało kto się spodziewał

0

On wie, kiedy strzelać;)

0

Bo to Munir;)

0

Czy Ty coś wiesz...?

4

To chyba mało komenatrzy czytałeś, bo często nasi zawodnicy byli sprzedawani/obrażani ;)

3

Słuchajcie, a raczej czytajcie.
Co się stało z Wiśnią? Przed chwilą do mnie (i nie tylko) napisał(a) pewna osoba(eldiablo90) pisząc że to Wiśnia i pisząc też różne dziwne rzeczy... Ktoś wie, gdzie on się podział?

0

O 4 za dużo;)

0

Edit: nie tutaj;)

9

Bo Douglas to taki mocny jest...

11

1 Messi
2 Neymar
3 Suarez
Tyle w temacie ;)

17

Aż się boje co będzie jak Arda i Vidal będą mogli grać... Takie gwałty na rywalach, to ja częściej poproszę!

4

Taki gwałt to ja mogę codziennie oglądać.

1

Dodane!;D

0

A no mam androida, mam :D

1

Roberto - sergiroberto Barca - fcbsnap, reszty nie wiem:( xcvbn02 - mój :D

2

Brawo, Bravo! ☺

0

Znów mi wstyd, że go sprzedawałam..:v super zmiana, teraz czas na Munira ☺

1

Nadal ciśnienie po meczu mam :x przeglądając fb aż się zdziwiłam, że moi koledzy mimo 0:4 nadal ustawiają "białe" profilowe pisząc "hala madrid".. Wytrwali :v

6

Nie dość, że byliśmy, to i jesteśmy!

1

Tak blisko, i byłaby Manita...4:0 z Getafe...wróć, z Realem to też pogrom :D

0

Nie, tylko przelew;) Od siebie dodam, że warto bo aż miło się oglądało:) Nie ścinało, czasami tylko dźwięk nie zgrywał się z obrazem, ale tak to supi (przynajmniej u mnie) :)

1

Gratulacje! Z tego co widziałam, to większość tam stawiała 2:1 Neymar, brawo za odwagę!:D

2

Ukochany Klub wygrywa 4:0 z Realem + Eleven dało radę...super wieczór!

1

Musi to on się dobrze czuć.

0

Wziąć*...

0

Mi aktywowali po 10 minutach, więc raczej tak, ale pewna nie jestem;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?