1

W końcu! ❤

2

Ja oglądałam i zero ścinek, dźwięk i obraz idealnie razem. Oglądaj tam, i znajdź na wszelki wypadek link do sopcasta;)

0

Eleven, ale nie wiem jak będzie z jakością. U mnie zawsze super było.

0

Nie ma sprawy, jutro po 15 wykupie, więc odezwe się jak zacznie działać;)

1

http://www.ujk.edu.pl/ifp/index.php/poradnia-jezykowa/14-poradnia-jezykowa/504-nurtujacy-problem-tutaj-pisze-czy-jest-napisane "Zwrot tutaj pisze zasadniczo jest błędny, tak się go ocenia np. w najnowszym Wielkim słowniku poprawnej polszczyzny PWN (2006). Poprawnie należy zatem mówić: tutaj jest napisane." :)

0

Eleven... 11zł za 30 dni, przelewem, czas realizacji podobno szybki, ja dopiero jutro wykupuje.

1

jest napisane* :)

0

Ooo, a nie da się przełożyć? Może narzeczona zrozumie?:D

4

Dziś ostatni mecz w karierze Raula..:(

0

Użytkownik scorpion93 jedzie:)

7

Ramosowi urodził się synek, Marco. Gratulacje! Ciekawe czy też zostanie piłkarzem ;)

0

Tylko 6?.. Przecież niedawno bratu mówiłam, że 40 dni.. Jak to szybko leci.

0

Świetne są!

51

Ja też mam taką nadzieje.

0

Było, było ale racja. Chociaż do Neymara i Bartry te kolorki pasują:D (nie, nic nie sugeruje):D

1

Miłej wycieczki!:)

0

Ale mi chodziło tylko i wyłącznie o Suareza w tamtym momencie więc..? Edit: dzięki, nie wiedziałam

14

Nie strzelił 5 bramek w 9 minut, wybacz. Co z tego że z kolegami zgarnął tryplet i dawał z siebie 110%? Tylko bramki!

12

Wyobraź sobie taki mecz za 15 lat.. Leo Messi schodzi, a w jego miejsce Thiago.. Cudownie by było!

0

Ok, niech używa co chce. Ale czasami były sytuacje, że troche przesadzał z żelem.. Nie uważasz?

15

Ja tam wole nawet późnym wieczorem, wtedy jest taki klimacik. A o 13, przy świetle dziennym troche słabo.

0

A czy używanie żelu = dbanie o włosy..? Można je ładnie ułożyć czy coś, ale są inne sposoby. To co pisze jest moim zdaniem więc..? Dla mnie po prostu żel u faceta wygląda brzydko.

2

Ma ktoś może powtórke meczu legend? Jeśli tak, prosiłabym o link :d

0

Tymi słowami odniosłam się do tego co Ty napisałeś. Jest różnica pomiędzy tym, kiedy kobieta używa lakieru/żelu a tym jak mężczyzna, i to w b.dużej ilości. I Ty mi mówisz o myśleniu? ;)

0

A czy ja gdziekolwiek napisałam że nie może? Czytanie ze zrozumieniem nie boli.

0

Oczywiście

0

Wybacz, jak mogłam popełnić tak wielki błąd? Nigdy więcej

0

Bardziej bym stawiała że Tobie ;) Przed znakami interpunkcyjnymi nie stawia się spacji.

1

Xavi wyglądał lepiej. Jest różnica między lakierem do włosów a żelem, i jest różnica między kobietą a mężczyzną.

11

A z jakiej racji Lewy miałby być w top 3? Uzasadnij jak możesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?