A czy używanie żelu = dbanie o włosy..? Można je ładnie ułożyć czy coś, ale są inne sposoby. To co pisze jest moim zdaniem więc..? Dla mnie po prostu żel u faceta wygląda brzydko.
Tymi słowami odniosłam się do tego co Ty napisałeś. Jest różnica pomiędzy tym, kiedy kobieta używa lakieru/żelu a tym jak mężczyzna, i to w b.dużej ilości. I Ty mi mówisz o myśleniu? ;)
1
W końcu! ❤
2
Ja oglądałam i zero ścinek, dźwięk i obraz idealnie razem. Oglądaj tam, i znajdź na wszelki wypadek link do sopcasta;)
0
Eleven, ale nie wiem jak będzie z jakością. U mnie zawsze super było.
0
Nie ma sprawy, jutro po 15 wykupie, więc odezwe się jak zacznie działać;)
1
http://www.ujk.edu.pl/ifp/index.php/poradnia-jezykowa/14-poradnia-jezykowa/504-nurtujacy-problem-tutaj-pisze-czy-jest-napisane "Zwrot tutaj pisze zasadniczo jest błędny, tak się go ocenia np. w najnowszym Wielkim słowniku poprawnej polszczyzny PWN (2006). Poprawnie należy zatem mówić: tutaj jest napisane." :)
0
Eleven... 11zł za 30 dni, przelewem, czas realizacji podobno szybki, ja dopiero jutro wykupuje.
1
jest napisane* :)
0
Ooo, a nie da się przełożyć? Może narzeczona zrozumie?:D
4
Dziś ostatni mecz w karierze Raula..:(
0
Użytkownik scorpion93 jedzie:)
7
Ramosowi urodził się synek, Marco. Gratulacje! Ciekawe czy też zostanie piłkarzem ;)
0
Tylko 6?.. Przecież niedawno bratu mówiłam, że 40 dni.. Jak to szybko leci.
0
Świetne są!
51
Ja też mam taką nadzieje.
0
Było, było ale racja. Chociaż do Neymara i Bartry te kolorki pasują:D (nie, nic nie sugeruje):D
1
Miłej wycieczki!:)
0
Ale mi chodziło tylko i wyłącznie o Suareza w tamtym momencie więc..? Edit: dzięki, nie wiedziałam
14
Nie strzelił 5 bramek w 9 minut, wybacz. Co z tego że z kolegami zgarnął tryplet i dawał z siebie 110%? Tylko bramki!
12
Wyobraź sobie taki mecz za 15 lat.. Leo Messi schodzi, a w jego miejsce Thiago.. Cudownie by było!
0
Ok, niech używa co chce. Ale czasami były sytuacje, że troche przesadzał z żelem.. Nie uważasz?
15
Ja tam wole nawet późnym wieczorem, wtedy jest taki klimacik. A o 13, przy świetle dziennym troche słabo.
0
A czy używanie żelu = dbanie o włosy..? Można je ładnie ułożyć czy coś, ale są inne sposoby. To co pisze jest moim zdaniem więc..? Dla mnie po prostu żel u faceta wygląda brzydko.
2
Ma ktoś może powtórke meczu legend? Jeśli tak, prosiłabym o link :d
0
Tymi słowami odniosłam się do tego co Ty napisałeś. Jest różnica pomiędzy tym, kiedy kobieta używa lakieru/żelu a tym jak mężczyzna, i to w b.dużej ilości. I Ty mi mówisz o myśleniu? ;)
0
A czy ja gdziekolwiek napisałam że nie może? Czytanie ze zrozumieniem nie boli.
0
Oczywiście
0
Wybacz, jak mogłam popełnić tak wielki błąd? Nigdy więcej
0
Bardziej bym stawiała że Tobie ;) Przed znakami interpunkcyjnymi nie stawia się spacji.
1
Xavi wyglądał lepiej. Jest różnica między lakierem do włosów a żelem, i jest różnica między kobietą a mężczyzną.
11
A z jakiej racji Lewy miałby być w top 3? Uzasadnij jak możesz.