0

Pff, idź spać. :D

4

Ty na przewodniczącą? To już stracona pozycja... :D

0

Ale jestem dumna, że jakoś sobie radzą bez Messiego. Pique i Rudy chyba się ogarniają, chyba. Alves... no powoli wraca ten stary Dani, ale dzisiaj to jeszcze nie był do końca on.

0

Nie:)

0

a no taaaak, zapomniałam o tej stronie:) Właśnie dlatego tam nie oglądam:)

0

Wygramy to! VeB!

0

Po polsku to chyba tylko Eleven. Mi brat zapomniał wykupić, ale mam hiszpańską transmisje:)

0

Pique..... :)

4

Nie przesadzaj....

0

Był o tym artykuł.

0

W tym momencie nie wyobrażam sobie Barcy bez niego. Nie byłam do niego przekonana na początku, a teraz.... Co prawda, coś mu ostatnio odwala z tym marnowaniem akcji i łapkami też czasami macha, ale Suarez to Suarez, trzeba w niego wierzyć bo to się opłaca.

4

Wg mnie Pique ławka. Innej opcji nie widzę.

0

Chce poruszyć troche poważny temat, a przychodzisz Ty i sobie żarty robisz..:')

0

Co sądzicie o niby ofertach za Leo z Man United, Chelsea i Man City? Wg mnie Messi nie zdecyduje się w najbliższych latach przenieść się do Premier League.

5

A widzisz co robi w tym?:)

0

A ja nie wiem czy ktoś ma wtedy co ja, ale nie chce mi się sprawdzać..:')

0

Więc i on nic nie wie. Nie znam sprawy, to się nie wypowiadam.

0

A Ty niby wiesz więcej niż wszyscy?;)

1

Zastanawia mnie, co siedzi w głowie Ronaldo. To silny, umięśniony facet a przewraca się podczas najmniejszego zetknięcia się z przeciwnikiem....

0

Przecież to magik, pojawia się i znika.

1

To chyba ciekawsze od meczu PSG-RM, obejrzę :D

0

Hmm, może dlatego że to nie miejsce do spamowania durnymi komentarzami?:)

5

Spodziewałam się po PSG czegoś więcej... Może w drugiej połowie odpalą, jeśli nie to z wygraną mogą się pożegnać, bo Real na 99% coś strzeli.

0

Obudziłeś się już?

2

Gorzej, z rm.pl pewnie

10

Apeluje o zbanowanie użytkownika ggwp. Nie wiadomo czy słaby troll, czy po prostu kretyn.

1

Idź na swoją strone, tam masz kolegów na podobnym poziomie umysłowym ;)

0

Pamiętam, pamiętam.

0

Ciiicho :D.

1

Szymon, Ty? pff. Nie napisałbyś czegoś tak mądrego:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?