Ale jestem dumna, że jakoś sobie radzą bez Messiego. Pique i Rudy chyba się ogarniają, chyba. Alves... no powoli wraca ten stary Dani, ale dzisiaj to jeszcze nie był do końca on.
W tym momencie nie wyobrażam sobie Barcy bez niego. Nie byłam do niego przekonana na początku, a teraz.... Co prawda, coś mu ostatnio odwala z tym marnowaniem akcji i łapkami też czasami macha, ale Suarez to Suarez, trzeba w niego wierzyć bo to się opłaca.
Co sądzicie o niby ofertach za Leo z Man United, Chelsea i Man City? Wg mnie Messi nie zdecyduje się w najbliższych latach przenieść się do Premier League.
0
Pff, idź spać. :D
4
Ty na przewodniczącą? To już stracona pozycja... :D
0
Ale jestem dumna, że jakoś sobie radzą bez Messiego. Pique i Rudy chyba się ogarniają, chyba. Alves... no powoli wraca ten stary Dani, ale dzisiaj to jeszcze nie był do końca on.
0
Nie:)
0
a no taaaak, zapomniałam o tej stronie:) Właśnie dlatego tam nie oglądam:)
0
Wygramy to! VeB!
0
Po polsku to chyba tylko Eleven. Mi brat zapomniał wykupić, ale mam hiszpańską transmisje:)
0
Pique..... :)
4
Nie przesadzaj....
0
Był o tym artykuł.
0
W tym momencie nie wyobrażam sobie Barcy bez niego. Nie byłam do niego przekonana na początku, a teraz.... Co prawda, coś mu ostatnio odwala z tym marnowaniem akcji i łapkami też czasami macha, ale Suarez to Suarez, trzeba w niego wierzyć bo to się opłaca.
4
Wg mnie Pique ławka. Innej opcji nie widzę.
0
Chce poruszyć troche poważny temat, a przychodzisz Ty i sobie żarty robisz..:')
0
Co sądzicie o niby ofertach za Leo z Man United, Chelsea i Man City? Wg mnie Messi nie zdecyduje się w najbliższych latach przenieść się do Premier League.
5
A widzisz co robi w tym?:)
0
A ja nie wiem czy ktoś ma wtedy co ja, ale nie chce mi się sprawdzać..:')
0
Więc i on nic nie wie. Nie znam sprawy, to się nie wypowiadam.
0
A Ty niby wiesz więcej niż wszyscy?;)
1
Zastanawia mnie, co siedzi w głowie Ronaldo. To silny, umięśniony facet a przewraca się podczas najmniejszego zetknięcia się z przeciwnikiem....
0
Przecież to magik, pojawia się i znika.
1
To chyba ciekawsze od meczu PSG-RM, obejrzę :D
0
Hmm, może dlatego że to nie miejsce do spamowania durnymi komentarzami?:)
5
Spodziewałam się po PSG czegoś więcej... Może w drugiej połowie odpalą, jeśli nie to z wygraną mogą się pożegnać, bo Real na 99% coś strzeli.
0
Obudziłeś się już?
2
Gorzej, z rm.pl pewnie
10
Apeluje o zbanowanie użytkownika ggwp. Nie wiadomo czy słaby troll, czy po prostu kretyn.
1
Idź na swoją strone, tam masz kolegów na podobnym poziomie umysłowym ;)
0
Pamiętam, pamiętam.
0
Ciiicho :D.
1
Szymon, Ty? pff. Nie napisałbyś czegoś tak mądrego:D