0

Właśnie obejrzałam kilka filmików o Barcelonie, o tryplecie, o całym sezonie, o Xavim i automatycznie poleciały mi łzy. Też tak macie czy ja jestem jakaś słaba emocjonalnie?

1

Ja!

5

U mnie w szkole panowie od wf nie wiedzą dokładnie i nie potrafili dzisiaj nam wytłumaczyć, aż ja musiałam się tym zająć:')

0

Dorek, gdzie Twój dawny awatar?:(

1

Chyba nie zrozumiałeś tego tekstu..:)

0

Jeśli kiedyś będę miała syna, wpuszcze go na stadion, potem odegram zmartwioną matke. Chociaż zdjęcie z jakimś piłkarzem będzie miał:D

4

To i tak wina Leo, bo nie grał.

3

Powodzenia!!

6

Witam, wstałam i nadal nie wierze w to co się wczoraj stało

3

Dobranoc, pewnie kiedy się obudze, nadal nie będę wierzyła w to co się stało.

4

Nadal nie wierze...

0

O mój Boże....

1

Cudowny doping!

0

Ja już próbowałam wytłumaczyć ci, dlaczego Messi jest lepszy, ale jak nie dotarło to trudno.

0

Jeżeli nie trollujesz, to twierdząc po twoich komentarzach i wiadomościach prywatnych, wspólczuje tobie i twoim znajomym..

1

Nie warto, nie warto. Zwykły troll

0

Idź spać.

0

Nie wiem co Ci jest, ale zdrowiej!

1

Pięknie!

1

Witam, macie może snapchaty piłkarzy? Byłabym wdzięczna:) Roberto już znazłam:)

2

Papa.

0

O jak temat o nauce, to najlepsze uczucie, kiedy masz premium na dajspisać.pl i w końcu możesz odrobić wszystkie zaległości :D

0

W Fife? Jak najbardziej:)

0

Racja, ale LE chyba wie co robi:)

2

Nie każdy chce być tylko zmiennikiem.

0

No mogło być gorzej mogło, ale lepiej też:D

0

Pewnie taak :D

1

Jeju też tak mam. Np. Mathieu popełnia błędy, zwrotność czołgu ale jednak jakoś tak.. nawet tego opisać nie potrafię:D

0

Ja jeszcze się nim nie zachwycam, bo nie wiadomo co będzie dalej. Mam nadzieje, że będzie się bardzo szybko rozwijał bo miło byłoby go ujrzeć w naszej podstawowej "11".

0

Po co Ci ten ban?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?