Właśnie obejrzałam kilka filmików o Barcelonie, o tryplecie, o całym sezonie, o Xavim i automatycznie poleciały mi łzy. Też tak macie czy ja jestem jakaś słaba emocjonalnie?
Ja jeszcze się nim nie zachwycam, bo nie wiadomo co będzie dalej. Mam nadzieje, że będzie się bardzo szybko rozwijał bo miło byłoby go ujrzeć w naszej podstawowej "11".
0
Właśnie obejrzałam kilka filmików o Barcelonie, o tryplecie, o całym sezonie, o Xavim i automatycznie poleciały mi łzy. Też tak macie czy ja jestem jakaś słaba emocjonalnie?
1
Ja!
5
U mnie w szkole panowie od wf nie wiedzą dokładnie i nie potrafili dzisiaj nam wytłumaczyć, aż ja musiałam się tym zająć:')
0
Dorek, gdzie Twój dawny awatar?:(
1
Chyba nie zrozumiałeś tego tekstu..:)
0
Jeśli kiedyś będę miała syna, wpuszcze go na stadion, potem odegram zmartwioną matke. Chociaż zdjęcie z jakimś piłkarzem będzie miał:D
4
To i tak wina Leo, bo nie grał.
3
Powodzenia!!
6
Witam, wstałam i nadal nie wierze w to co się wczoraj stało
3
Dobranoc, pewnie kiedy się obudze, nadal nie będę wierzyła w to co się stało.
4
Nadal nie wierze...
0
O mój Boże....
1
Cudowny doping!
0
Ja już próbowałam wytłumaczyć ci, dlaczego Messi jest lepszy, ale jak nie dotarło to trudno.
0
Jeżeli nie trollujesz, to twierdząc po twoich komentarzach i wiadomościach prywatnych, wspólczuje tobie i twoim znajomym..
1
Nie warto, nie warto. Zwykły troll
0
Idź spać.
0
Nie wiem co Ci jest, ale zdrowiej!
1
Pięknie!
1
Witam, macie może snapchaty piłkarzy? Byłabym wdzięczna:) Roberto już znazłam:)
2
Papa.
0
O jak temat o nauce, to najlepsze uczucie, kiedy masz premium na dajspisać.pl i w końcu możesz odrobić wszystkie zaległości :D
0
W Fife? Jak najbardziej:)
0
Racja, ale LE chyba wie co robi:)
2
Nie każdy chce być tylko zmiennikiem.
0
No mogło być gorzej mogło, ale lepiej też:D
0
Pewnie taak :D
1
Jeju też tak mam. Np. Mathieu popełnia błędy, zwrotność czołgu ale jednak jakoś tak.. nawet tego opisać nie potrafię:D
0
Ja jeszcze się nim nie zachwycam, bo nie wiadomo co będzie dalej. Mam nadzieje, że będzie się bardzo szybko rozwijał bo miło byłoby go ujrzeć w naszej podstawowej "11".
0
Po co Ci ten ban?