30 września 2015, 21:53
3
To tylko Piotrek, nie Jezus:D
30 września 2015, 21:45
0
Ale sam sobie poradziłeś, jak chcesz to potrafisz:D
30 września 2015, 21:38
1
Przepraszam, już nie będę, obiecuje:D
30 września 2015, 21:20
5
Czy ja dobrze widzę? Wiśnia powróciła na awatar!:D
30 września 2015, 19:00
Ja Cie kojarze!!:)
29 września 2015, 23:15
Oooo, to dobrze! :D Ja mam nadzieję że w przyszłości po męża (o ile go będę miała) jeździć nie będę musiała:d
29 września 2015, 23:05
Mamy "nową" piękną stronę, ale narzekacie że nie ma na mobilnej, że jakaś aplikacja by się przydała. Spokojnie, zakładam że wszystko w swoim czasie
29 września 2015, 23:01
Nie podoba mi się to.
29 września 2015, 22:56
Nie przesadzajmy, 3 będzie dobre
29 września 2015, 22:48
Zajebiście jest, przynajmniej u mnie:D
29 września 2015, 22:46
Boli mnie w oczy ten awatar:(
29 września 2015, 22:45
Aż mi głupio że w Roberto nie wierzyłam..
29 września 2015, 22:40
32
Moja mama patrząc na mnie kiedy cieszyłam się z tych dwóch goli chyba zaczęła zastanawiać się czy ja na pewno jestem jej córką..
29 września 2015, 21:46
sprawdź wiadomość prywatną
29 września 2015, 21:43
Ale bramkarz sam nie zrobi wszystkiego. Przy prawie każdej bramce wina nie leży tylko po stronie bramkarza.
29 września 2015, 21:39
I znów zaczyna się obwinianie tylko i wyłącznie Ter Stegna, ale już mnie to nawet nie dziwi.
29 września 2015, 20:33
Roberto, Barta, Alba
29 września 2015, 20:12
Jestem tam cały czas, zazdroszczą nam i tyle:D
29 września 2015, 20:11
Ale dziwnie wygląda:( Ale to tylko włosy. Oby nie było tak jak z Ivanem, pozbył się włosów i "to coś" zgasło:D
29 września 2015, 20:08
od 13 lat to samo u nich, z tego co wiem:D
29 września 2015, 20:07
Autobusy są! :D
29 września 2015, 20:01
Wolałabym Roberto w 1-szym składzie, ale narzekać nie będę:D
29 września 2015, 19:53
Ale cudnie zrobili z tym miejscem do dyskutowania!
29 września 2015, 18:11
Oo!! Wszystkiego najlepszego!!:)
29 września 2015, 15:40
Wszystkiego najlepszego!:)
28 września 2015, 23:16
Piona! Znam to uczucie..
28 września 2015, 21:59
10
Michał....:)
28 września 2015, 21:26
2
Widzę, że nie tylko ja tak mam.. Wróciłam z treningu i miałam się uczyć, weszłam "na chwilke"....:D
28 września 2015, 21:25
12
Komentarz usunięty
27 września 2015, 22:55
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
3
To tylko Piotrek, nie Jezus:D
0
Ale sam sobie poradziłeś, jak chcesz to potrafisz:D
1
Przepraszam, już nie będę, obiecuje:D
5
Czy ja dobrze widzę? Wiśnia powróciła na awatar!:D
0
Ja Cie kojarze!!:)
1
Oooo, to dobrze! :D Ja mam nadzieję że w przyszłości po męża (o ile go będę miała) jeździć nie będę musiała:d
1
Mamy "nową" piękną stronę, ale narzekacie że nie ma na mobilnej, że jakaś aplikacja by się przydała. Spokojnie, zakładam że wszystko w swoim czasie
0
Nie podoba mi się to.
0
Nie przesadzajmy, 3 będzie dobre
0
Zajebiście jest, przynajmniej u mnie:D
5
Boli mnie w oczy ten awatar:(
3
Aż mi głupio że w Roberto nie wierzyłam..
32
Moja mama patrząc na mnie kiedy cieszyłam się z tych dwóch goli chyba zaczęła zastanawiać się czy ja na pewno jestem jej córką..
0
sprawdź wiadomość prywatną
0
Ale bramkarz sam nie zrobi wszystkiego. Przy prawie każdej bramce wina nie leży tylko po stronie bramkarza.
0
I znów zaczyna się obwinianie tylko i wyłącznie Ter Stegna, ale już mnie to nawet nie dziwi.
0
Roberto, Barta, Alba
0
Jestem tam cały czas, zazdroszczą nam i tyle:D
1
Ale dziwnie wygląda:( Ale to tylko włosy. Oby nie było tak jak z Ivanem, pozbył się włosów i "to coś" zgasło:D
0
od 13 lat to samo u nich, z tego co wiem:D
0
Autobusy są! :D
0
Wolałabym Roberto w 1-szym składzie, ale narzekać nie będę:D
0
Ale cudnie zrobili z tym miejscem do dyskutowania!
1
Oo!! Wszystkiego najlepszego!!:)
1
Wszystkiego najlepszego!:)
5
Piona! Znam to uczucie..
10
Michał....:)
2
Widzę, że nie tylko ja tak mam.. Wróciłam z treningu i miałam się uczyć, weszłam "na chwilke"....:D
12
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty