3

To tylko Piotrek, nie Jezus:D

0

Ale sam sobie poradziłeś, jak chcesz to potrafisz:D

1

Przepraszam, już nie będę, obiecuje:D

5

Czy ja dobrze widzę? Wiśnia powróciła na awatar!:D

0

Ja Cie kojarze!!:)

1

Oooo, to dobrze! :D Ja mam nadzieję że w przyszłości po męża (o ile go będę miała) jeździć nie będę musiała:d

1

Mamy "nową" piękną stronę, ale narzekacie że nie ma na mobilnej, że jakaś aplikacja by się przydała. Spokojnie, zakładam że wszystko w swoim czasie

0

Nie podoba mi się to.

0

Nie przesadzajmy, 3 będzie dobre

0

Zajebiście jest, przynajmniej u mnie:D

5

Boli mnie w oczy ten awatar:(

3

Aż mi głupio że w Roberto nie wierzyłam..

32

Moja mama patrząc na mnie kiedy cieszyłam się z tych dwóch goli chyba zaczęła zastanawiać się czy ja na pewno jestem jej córką..

0

sprawdź wiadomość prywatną

0

Ale bramkarz sam nie zrobi wszystkiego. Przy prawie każdej bramce wina nie leży tylko po stronie bramkarza.

0

I znów zaczyna się obwinianie tylko i wyłącznie Ter Stegna, ale już mnie to nawet nie dziwi.

0

Roberto, Barta, Alba

0

Jestem tam cały czas, zazdroszczą nam i tyle:D

1

Ale dziwnie wygląda:( Ale to tylko włosy. Oby nie było tak jak z Ivanem, pozbył się włosów i "to coś" zgasło:D

0

od 13 lat to samo u nich, z tego co wiem:D

0

Autobusy są! :D

0

Wolałabym Roberto w 1-szym składzie, ale narzekać nie będę:D

0

Ale cudnie zrobili z tym miejscem do dyskutowania!

1

Oo!! Wszystkiego najlepszego!!:)

1

Wszystkiego najlepszego!:)

5

Piona! Znam to uczucie..

10

Michał....:)

2

Widzę, że nie tylko ja tak mam.. Wróciłam z treningu i miałam się uczyć, weszłam "na chwilke"....:D

12

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?