26 września 2015, 12:54
0
O nie, tylko nie 20:30, nie wyrobie się....
23 września 2015, 21:47
1
Ten moment, kiedy w końcu masz mecz w tv ale nawet nie masz ochoty go oglądać...
23 września 2015, 21:42
Teraz to już mnie ten mecz nawet śmieszy, płakać nie będę bo to dopiero WRZESIEŃ:) VeB
23 września 2015, 21:37
Oho, co drugi komentarz "Wpuszczamy Lewego", ale to fajne!
23 września 2015, 21:29
I znów nie wiadomo czy idiota czy słaby troll.
23 września 2015, 21:16
Tak blisko, tak blisko...
23 września 2015, 20:55
3
Widze że z Was optymiści. Już straciliśmy punkty, niech Real też straci, po co nam w składzie Ter Stegen, Neymar też gówno robi, nie ważne że mamy jeszcze 45minut, przecież już przegraliśmy!
23 września 2015, 20:50
No nie wiem czy to powód do śmiechu:x
23 września 2015, 20:36
4
Spokojnie, to 35 minuta, tylko 2 bramki straty, dodam że to WRZESIEŃ:)
23 września 2015, 20:01
Tylko że to poprawna wymowa, tak mi mówili:)
23 września 2015, 19:55
Spóźniłam się na autobus i nie obejrze ok.30 minut meczu, brawo ja
22 września 2015, 23:50
2
Rodzinna atmosferka:')
21 września 2015, 21:56
21
Miałam tak zły dzień, i taka dobra wiadomość! Ale z tym optymizmem to do jutra poczekajmy :D
21 września 2015, 15:15
Komentarz usunięty
21 września 2015, 15:04
20 września 2015, 22:23
Może mu ktoś po tym meczu powie, że jednak nie mówi się "Sztejgen":D
20 września 2015, 22:21
No i zajebiście, 3pkt nasze!
20 września 2015, 21:55
I niech mi ktoś powie że to nie wina Tera Sztejgena.
20 września 2015, 20:21
Suarez to człowiek, potrzebuje odpoczynku.
20 września 2015, 20:20
6
Real myśli? :D
20 września 2015, 19:40
Dobrze że Suarez troche odpocznie. Od Munira niczego wielkiego nie oczekuje, ale Sandro mógłby dzisiaj zabłysnąć.
20 września 2015, 18:37
Kosecki............:(
20 września 2015, 17:45
Widać, że od nas:) Ciekawie się zapowiada.
20 września 2015, 17:34
Przypomniałeś mi o sprawdzianie tym komentarzem, dzięki:')
20 września 2015, 17:00
Jakoś mija:)
20 września 2015, 16:30
Łatwa decyzja, Tokio Drift jeszcze powtórzą:D
20 września 2015, 01:34
Ooo no Michał, przepraszam, zapomniałam:(
20 września 2015, 00:16
Aa widzisz, nie mam podanej a on pamiętał, da się? Da! :D
20 września 2015, 00:08
Ty masz +20, bo pamiętałeś o moich urodzinach :D chyba to byłeś Ty :D
19 września 2015, 23:58
9
Nie pomyślałabym że to do mnie, bo rok temu mnie tutaj nie było więc:) Masz u mnie +10 do szacunku, za pisanie "Ciebie" z wielkiej litery :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
O nie, tylko nie 20:30, nie wyrobie się....
1
Ten moment, kiedy w końcu masz mecz w tv ale nawet nie masz ochoty go oglądać...
0
Teraz to już mnie ten mecz nawet śmieszy, płakać nie będę bo to dopiero WRZESIEŃ:) VeB
1
Oho, co drugi komentarz "Wpuszczamy Lewego", ale to fajne!
0
I znów nie wiadomo czy idiota czy słaby troll.
0
Tak blisko, tak blisko...
3
Widze że z Was optymiści. Już straciliśmy punkty, niech Real też straci, po co nam w składzie Ter Stegen, Neymar też gówno robi, nie ważne że mamy jeszcze 45minut, przecież już przegraliśmy!
0
No nie wiem czy to powód do śmiechu:x
4
Spokojnie, to 35 minuta, tylko 2 bramki straty, dodam że to WRZESIEŃ:)
3
Tylko że to poprawna wymowa, tak mi mówili:)
0
Spóźniłam się na autobus i nie obejrze ok.30 minut meczu, brawo ja
2
Rodzinna atmosferka:')
21
Miałam tak zły dzień, i taka dobra wiadomość! Ale z tym optymizmem to do jutra poczekajmy :D
2
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Może mu ktoś po tym meczu powie, że jednak nie mówi się "Sztejgen":D
0
No i zajebiście, 3pkt nasze!
0
I niech mi ktoś powie że to nie wina Tera Sztejgena.
1
Suarez to człowiek, potrzebuje odpoczynku.
6
Real myśli? :D
4
Dobrze że Suarez troche odpocznie. Od Munira niczego wielkiego nie oczekuje, ale Sandro mógłby dzisiaj zabłysnąć.
0
Kosecki............:(
2
Widać, że od nas:) Ciekawie się zapowiada.
0
Przypomniałeś mi o sprawdzianie tym komentarzem, dzięki:')
0
Jakoś mija:)
0
Łatwa decyzja, Tokio Drift jeszcze powtórzą:D
0
Ooo no Michał, przepraszam, zapomniałam:(
0
Aa widzisz, nie mam podanej a on pamiętał, da się? Da! :D
1
Ty masz +20, bo pamiętałeś o moich urodzinach :D chyba to byłeś Ty :D
9
Nie pomyślałabym że to do mnie, bo rok temu mnie tutaj nie było więc:) Masz u mnie +10 do szacunku, za pisanie "Ciebie" z wielkiej litery :D