0

O nie, tylko nie 20:30, nie wyrobie się....

1

Ten moment, kiedy w końcu masz mecz w tv ale nawet nie masz ochoty go oglądać...

0

Teraz to już mnie ten mecz nawet śmieszy, płakać nie będę bo to dopiero WRZESIEŃ:) VeB

1

Oho, co drugi komentarz "Wpuszczamy Lewego", ale to fajne!

0

I znów nie wiadomo czy idiota czy słaby troll.

0

Tak blisko, tak blisko...

3

Widze że z Was optymiści. Już straciliśmy punkty, niech Real też straci, po co nam w składzie Ter Stegen, Neymar też gówno robi, nie ważne że mamy jeszcze 45minut, przecież już przegraliśmy!

0

No nie wiem czy to powód do śmiechu:x

4

Spokojnie, to 35 minuta, tylko 2 bramki straty, dodam że to WRZESIEŃ:)

3

Tylko że to poprawna wymowa, tak mi mówili:)

0

Spóźniłam się na autobus i nie obejrze ok.30 minut meczu, brawo ja

2

Rodzinna atmosferka:')

21

Miałam tak zły dzień, i taka dobra wiadomość! Ale z tym optymizmem to do jutra poczekajmy :D

2

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Może mu ktoś po tym meczu powie, że jednak nie mówi się "Sztejgen":D

0

No i zajebiście, 3pkt nasze!

0

I niech mi ktoś powie że to nie wina Tera Sztejgena.

1

Suarez to człowiek, potrzebuje odpoczynku.

6

Real myśli? :D

4

Dobrze że Suarez troche odpocznie. Od Munira niczego wielkiego nie oczekuje, ale Sandro mógłby dzisiaj zabłysnąć.

0

Kosecki............:(

2

Widać, że od nas:) Ciekawie się zapowiada.

0

Przypomniałeś mi o sprawdzianie tym komentarzem, dzięki:')

0

Jakoś mija:)

0

Łatwa decyzja, Tokio Drift jeszcze powtórzą:D

0

Ooo no Michał, przepraszam, zapomniałam:(

0

Aa widzisz, nie mam podanej a on pamiętał, da się? Da! :D

1

Ty masz +20, bo pamiętałeś o moich urodzinach :D chyba to byłeś Ty :D

9

Nie pomyślałabym że to do mnie, bo rok temu mnie tutaj nie było więc:) Masz u mnie +10 do szacunku, za pisanie "Ciebie" z wielkiej litery :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?