7 września 2015, 00:47
7
Komentarz usunięty
7 września 2015, 00:45
2
Poważnie w to wierzysz?:)
7 września 2015, 00:41
1
Aaa no nie,zaraz kolejna kłótnia będzie
7 września 2015, 00:31
9
Ja proszę... Nie zaczynajcie tego tematu znowu...
7 września 2015, 00:26
Żenada tak trochę....
7 września 2015, 00:21
Ja też miałam tak, że jeden mecz i pokochałam na zawsze.. Niby nic dziwnego, ale całe dzieciństwo oglądałam z bratem mecze Realu i wmawiano mi, że Królewscy są najlepsi a Barce należy tępić.. Jeden mecz Barcy i wszystko się zmieniło;')
7 września 2015, 00:18
Mimo wszystko (jestem tu od dość krótkiego czasu) ta strona wydaje się być fajna, szczególnie późnym wieczorem i rankiem:D
7 września 2015, 00:14
Nie zaczynaj tego... Dopiero co miło się zrobiło
7 września 2015, 00:11
0
Może źle szukasz? :D a z resztą, sam się znajdzie, chyba ;D
7 września 2015, 00:08
7 września 2015, 00:07
"jest drużyną jak każda inna"...
7 września 2015, 00:05
Cicho tam siedź:D
7 września 2015, 00:03
Zależy jak dla kogo, dla kibica Realu pewnie nie :D
6 września 2015, 23:58
3
Z tą żoną to nigdy nie wiadomo...:)
6 września 2015, 23:56
To jest coś więcej niż nałóg
6 września 2015, 23:52
5
To jest tak głębokie że sama zaczęłam się nad tym zastanawiać...
6 września 2015, 23:48
O kurde masz racje... Jestem dziewczyną i ja bym się nie zdecydowała w życiu...:)
6 września 2015, 23:45
Kurde, współczuje Ci, poważnie:')
6 września 2015, 23:43
A Ty dzisiaj dobry humor masz chyba ;D Za dużo wolnego!:D
6 września 2015, 23:38
Tego nikt nie wie... Ale jak tu się nagle cicho zrobiło.
6 września 2015, 23:25
6 dni? Jak to szybko leci.....
6 września 2015, 23:17
6 września 2015, 23:14
OOo nie mów tu, że jesteś kibicem Legii bo są tu zwolennicy Lecha (m.in.ja) :D
6 września 2015, 23:11
Hahahahaha Wiśnia, wygrałeś :D
6 września 2015, 23:10
Haa, Dani pewnie myślał że to fani:D Chyba nawet nie wie, że na stronce Legii jest:D
6 września 2015, 23:05
Geniusz!:D.
6 września 2015, 23:00
To w takim razie mam smutne życie:(
6 września 2015, 22:57
Dobra dobra, wiemy że specjalnie przekręciłeś jego nick :D
6 września 2015, 22:53
Może ja nie potrafie? O ile wiem jest taka opcja "ignoruj"
6 września 2015, 22:50
Wydaje mi się, że to teraz Ty tym "najazdem"(nie wiem jak to nazwać) na Stingera chcesz zdobyć zielone:)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
7
Komentarz usunięty
2
Poważnie w to wierzysz?:)
1
Aaa no nie,zaraz kolejna kłótnia będzie
9
Ja proszę... Nie zaczynajcie tego tematu znowu...
1
Żenada tak trochę....
1
Ja też miałam tak, że jeden mecz i pokochałam na zawsze.. Niby nic dziwnego, ale całe dzieciństwo oglądałam z bratem mecze Realu i wmawiano mi, że Królewscy są najlepsi a Barce należy tępić.. Jeden mecz Barcy i wszystko się zmieniło;')
1
Mimo wszystko (jestem tu od dość krótkiego czasu) ta strona wydaje się być fajna, szczególnie późnym wieczorem i rankiem:D
1
Nie zaczynaj tego... Dopiero co miło się zrobiło
0
Może źle szukasz? :D a z resztą, sam się znajdzie, chyba ;D
0
Komentarz usunięty
0
"jest drużyną jak każda inna"...
0
Cicho tam siedź:D
0
Zależy jak dla kogo, dla kibica Realu pewnie nie :D
3
Z tą żoną to nigdy nie wiadomo...:)
1
To jest coś więcej niż nałóg
5
To jest tak głębokie że sama zaczęłam się nad tym zastanawiać...
0
O kurde masz racje... Jestem dziewczyną i ja bym się nie zdecydowała w życiu...:)
0
Kurde, współczuje Ci, poważnie:')
1
A Ty dzisiaj dobry humor masz chyba ;D Za dużo wolnego!:D
1
Tego nikt nie wie... Ale jak tu się nagle cicho zrobiło.
3
6 dni? Jak to szybko leci.....
0
Komentarz usunięty
0
OOo nie mów tu, że jesteś kibicem Legii bo są tu zwolennicy Lecha (m.in.ja) :D
2
Hahahahaha Wiśnia, wygrałeś :D
0
Haa, Dani pewnie myślał że to fani:D Chyba nawet nie wie, że na stronce Legii jest:D
5
Geniusz!:D.
2
To w takim razie mam smutne życie:(
2
Dobra dobra, wiemy że specjalnie przekręciłeś jego nick :D
2
Może ja nie potrafie? O ile wiem jest taka opcja "ignoruj"
3
Wydaje mi się, że to teraz Ty tym "najazdem"(nie wiem jak to nazwać) na Stingera chcesz zdobyć zielone:)