7

Komentarz usunięty

2

Poważnie w to wierzysz?:)

1

Aaa no nie,zaraz kolejna kłótnia będzie

9

Ja proszę... Nie zaczynajcie tego tematu znowu...

1

Żenada tak trochę....

1

Ja też miałam tak, że jeden mecz i pokochałam na zawsze.. Niby nic dziwnego, ale całe dzieciństwo oglądałam z bratem mecze Realu i wmawiano mi, że Królewscy są najlepsi a Barce należy tępić.. Jeden mecz Barcy i wszystko się zmieniło;')

1

Mimo wszystko (jestem tu od dość krótkiego czasu) ta strona wydaje się być fajna, szczególnie późnym wieczorem i rankiem:D

1

Nie zaczynaj tego... Dopiero co miło się zrobiło

0

Może źle szukasz? :D a z resztą, sam się znajdzie, chyba ;D

0

Komentarz usunięty

0

"jest drużyną jak każda inna"...

0

Cicho tam siedź:D

0

Zależy jak dla kogo, dla kibica Realu pewnie nie :D

3

Z tą żoną to nigdy nie wiadomo...:)

1

To jest coś więcej niż nałóg

5

To jest tak głębokie że sama zaczęłam się nad tym zastanawiać...

0

O kurde masz racje... Jestem dziewczyną i ja bym się nie zdecydowała w życiu...:)

0

Kurde, współczuje Ci, poważnie:')

1

A Ty dzisiaj dobry humor masz chyba ;D Za dużo wolnego!:D

1

Tego nikt nie wie... Ale jak tu się nagle cicho zrobiło.

3

6 dni? Jak to szybko leci.....

0

Komentarz usunięty

0

OOo nie mów tu, że jesteś kibicem Legii bo są tu zwolennicy Lecha (m.in.ja) :D

2

Hahahahaha Wiśnia, wygrałeś :D

0

Haa, Dani pewnie myślał że to fani:D Chyba nawet nie wie, że na stronce Legii jest:D

5

Geniusz!:D.

2

To w takim razie mam smutne życie:(

2

Dobra dobra, wiemy że specjalnie przekręciłeś jego nick :D

2

Może ja nie potrafie? O ile wiem jest taka opcja "ignoruj"

3

Wydaje mi się, że to teraz Ty tym "najazdem"(nie wiem jak to nazwać) na Stingera chcesz zdobyć zielone:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?