Martwi mnie, że aż dwaj nasi gracze musieli zejść dzisiaj z boiska. Mimo że ostatnio Dani nie błyszczał, wolałabym żeby grał. Busi też jest nam potrzebny. Bravo dzisiaj bardzo ładnie, nie musiał za dużo się wysilać ale piłkę w doliczonym czasie gry pięknie złapał, fajnie to wyglądało. Alba wrócił do nas w wielkim stylu, a Suarez pięknie wykończył, zdziwiłabym się gdyby tego nie zrobił - ładna bramka. Co do Suareza to jakby się na nim uwzięli, faule i faule. Widać że Messi jeszcze nie rozwinął skrzydeł, ale to dopiero pierwszy mecz ligowy, ma czas. Jednak ostatnie minuty meczu znów w wykonaniu meczu były świetne, cudowna akcja - GENIUSZ. Masche - z meczu na mecz coraz bardziej ciesze się że mamy takiego zawodnika w drużynie. "Na plus" wg mnie też Verma. Roberto znacznie lepiej niż w poprzednich meczach. 3pkt mamy, VeB!
5
Ja dalej oglądam tam mecz.. Nic mi się nie stało
0
Poważnie?
2
Zawsze jak widzę West Ham to mam przed oczami film Hooligans:')
5
Nie bez powodu porównują go do Messiego;D
5
Neymar nie ma co się martwić o miejsce wśród najlepszych. Jest młody, teraz gra świetnie to za kilka lat będzie jeszcze lepiej:)
0
Komentarz usunięty
1
Legia 2:1!:)
Edit: 2:2
2
Od Ronaldo? Ma wydawać okrzyki godowe po wygranej? Ciekawe.
2
A Ty, jakbyś zachowywał się w towarzystwie Króla?:)
0
No kto by się spodziewał:D Lamela też ładnie, ale mistrz jest tylko jeden.
0
Ooo Wiśnia, gdzie Ty byłeś jak Cie nie było?:D
1
Masche*
0
Bo Ardy tam nie ma:)
2
Dani na tym zdjęciu to mistrz! Wszyscy jakoś normalnie a on jak zwykle :D
0
Za pare dni przeczytamy, że United zainteresowany Jarmołenką.
1
W sumie, to coś w tym jest. Zgadzam się.
1
Ale niektóre te wpisy są ciekawe i można się z nich czegoś dowiedzieć:')
2
Czy ja dobrze widzę? Messi nie jest zawodnikiem meczu? :D Ale tak ogólnie, to zgadzam się z ocenami prawie w 100%
0
hahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahah
0
BŁAGAM NIE......
0
No w sumie tutaj widać... Racja, mój błąd, sorka.
0
Powoli ta strona zmienia się w rm.pl
0
Masz nawet artykuł o kontuzji Daniego
0
Nie. Nie uznali bo gola nie było.
2
Zaczynacie przypominać stronę Realu po naszej przegranej...
0
Komentują mecz Realu, to chyba automatyczne że o Ronaldo wspomną ;v
0
Dobra, narzekaliśmy na niego trochę no ale jest potrzebny...
0
Martwi mnie, że aż dwaj nasi gracze musieli zejść dzisiaj z boiska. Mimo że ostatnio Dani nie błyszczał, wolałabym żeby grał. Busi też jest nam potrzebny. Bravo dzisiaj bardzo ładnie, nie musiał za dużo się wysilać ale piłkę w doliczonym czasie gry pięknie złapał, fajnie to wyglądało. Alba wrócił do nas w wielkim stylu, a Suarez pięknie wykończył, zdziwiłabym się gdyby tego nie zrobił - ładna bramka. Co do Suareza to jakby się na nim uwzięli, faule i faule. Widać że Messi jeszcze nie rozwinął skrzydeł, ale to dopiero pierwszy mecz ligowy, ma czas. Jednak ostatnie minuty meczu znów w wykonaniu meczu były świetne, cudowna akcja - GENIUSZ. Masche - z meczu na mecz coraz bardziej ciesze się że mamy takiego zawodnika w drużynie. "Na plus" wg mnie też Verma. Roberto znacznie lepiej niż w poprzednich meczach. 3pkt mamy, VeB!
1
Wchodzę tutaj tylko w przerwie, podczas meczu nie komentuje:)
0
To się większość ucieszy, bo tak narzekali na niego.