5

Ja dalej oglądam tam mecz.. Nic mi się nie stało

0

Poważnie?

2

Zawsze jak widzę West Ham to mam przed oczami film Hooligans:')

5

Nie bez powodu porównują go do Messiego;D

5

Neymar nie ma co się martwić o miejsce wśród najlepszych. Jest młody, teraz gra świetnie to za kilka lat będzie jeszcze lepiej:)

0

Komentarz usunięty

1

Legia 2:1!:)
Edit: 2:2

2

Od Ronaldo? Ma wydawać okrzyki godowe po wygranej? Ciekawe.

2

A Ty, jakbyś zachowywał się w towarzystwie Króla?:)

0

No kto by się spodziewał:D Lamela też ładnie, ale mistrz jest tylko jeden.

0

Ooo Wiśnia, gdzie Ty byłeś jak Cie nie było?:D

1

Masche*

0

Bo Ardy tam nie ma:)

2

Dani na tym zdjęciu to mistrz! Wszyscy jakoś normalnie a on jak zwykle :D

0

Za pare dni przeczytamy, że United zainteresowany Jarmołenką.

1

W sumie, to coś w tym jest. Zgadzam się.

1

Ale niektóre te wpisy są ciekawe i można się z nich czegoś dowiedzieć:')

2

Czy ja dobrze widzę? Messi nie jest zawodnikiem meczu? :D Ale tak ogólnie, to zgadzam się z ocenami prawie w 100%

0

hahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahah

0

BŁAGAM NIE......

0

No w sumie tutaj widać... Racja, mój błąd, sorka.

0

Powoli ta strona zmienia się w rm.pl

0

Masz nawet artykuł o kontuzji Daniego

0

Nie. Nie uznali bo gola nie było.

2

Zaczynacie przypominać stronę Realu po naszej przegranej...

0

Komentują mecz Realu, to chyba automatyczne że o Ronaldo wspomną ;v

0

Dobra, narzekaliśmy na niego trochę no ale jest potrzebny...

0

Martwi mnie, że aż dwaj nasi gracze musieli zejść dzisiaj z boiska. Mimo że ostatnio Dani nie błyszczał, wolałabym żeby grał. Busi też jest nam potrzebny. Bravo dzisiaj bardzo ładnie, nie musiał za dużo się wysilać ale piłkę w doliczonym czasie gry pięknie złapał, fajnie to wyglądało. Alba wrócił do nas w wielkim stylu, a Suarez pięknie wykończył, zdziwiłabym się gdyby tego nie zrobił - ładna bramka. Co do Suareza to jakby się na nim uwzięli, faule i faule. Widać że Messi jeszcze nie rozwinął skrzydeł, ale to dopiero pierwszy mecz ligowy, ma czas. Jednak ostatnie minuty meczu znów w wykonaniu meczu były świetne, cudowna akcja - GENIUSZ. Masche - z meczu na mecz coraz bardziej ciesze się że mamy takiego zawodnika w drużynie. "Na plus" wg mnie też Verma. Roberto znacznie lepiej niż w poprzednich meczach. 3pkt mamy, VeB!

1

Wchodzę tutaj tylko w przerwie, podczas meczu nie komentuje:)

0

To się większość ucieszy, bo tak narzekali na niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?