0

Lepiej żeby kibice Realu mieli przerąbane, niż my:)

0

nie

0

Ronaldo oj Ronaldo, Ty łowco bramek

1

Był faul.

0

Hames po hattricka?

1

Gdzie Ty w moim komentarzu ujrzałeś szczęście? :D

0

golgolgol!

0

Nie bierz wszystkiego co tutaj pisze na poważnie, spokojnie:)

0

To teraz czekamy na gola Kryśki, bo jak to? Hames strzelił, Bejl też to on nie strzeli?

1

Real 2 Betis 0! ta radość komentatora.. Majstersztyk

0

Dokładniej powiedz, do którego chcesz :D

3

Wygląda tak jak gra - słabo

1

Szukasz logiki w wypowiedziach komentatorów Eleven?

2

Gra Bejla jest bujna jak jego włosy, szaleje chłopak

0

A ten sam mecz oglądaliśmy?

1

Zaczął dość ładnie jak na swój pierwszy mecz po chorobie.

0

Każdy ma inne marzenia

0

Żewłakow>>>"komentatorzy" z Eleven

0

Real już prowadzi:')

0

Ja!

0

To teraz powodzenia Betis!

0

Co Wy się tego Eleven czepiacie? Zero ścin, obraz na czas, jakoś świetna:)

0

Nie sądziłam że to Verma zapewni nam 3pkt, a jednak!

0

A sędzia przypadkiem nie z Madrytu? :D

0

Ile?

0

Obraz się spóźnia? U mnie wszystko na czas ;)

41

Ten drugi komentator na Eleven zero emocji, też wam się tak wydaje?

0

Ale do czyjej bramki?:)

0

Dobra, transmisje mamy, Messiego mamy to po 3pkt!

12

Czy tylko u mnie z tym Eleven wszystko gra? Końcówka meczu leci, zero ścin, wszystko pięknie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?