30 sierpnia 2015, 00:05
0
Lepiej żeby kibice Realu mieli przerąbane, niż my:)
30 sierpnia 2015, 00:03
nie
29 sierpnia 2015, 23:49
Ronaldo oj Ronaldo, Ty łowco bramek
29 sierpnia 2015, 23:40
1
Był faul.
29 sierpnia 2015, 23:35
Hames po hattricka?
Gdzie Ty w moim komentarzu ujrzałeś szczęście? :D
29 sierpnia 2015, 23:34
golgolgol!
29 sierpnia 2015, 23:17
Nie bierz wszystkiego co tutaj pisze na poważnie, spokojnie:)
29 sierpnia 2015, 23:12
To teraz czekamy na gola Kryśki, bo jak to? Hames strzelił, Bejl też to on nie strzeli?
29 sierpnia 2015, 23:10
Real 2 Betis 0! ta radość komentatora.. Majstersztyk
29 sierpnia 2015, 23:09
Dokładniej powiedz, do którego chcesz :D
29 sierpnia 2015, 23:05
3
Wygląda tak jak gra - słabo
29 sierpnia 2015, 22:59
Szukasz logiki w wypowiedziach komentatorów Eleven?
29 sierpnia 2015, 22:48
2
Gra Bejla jest bujna jak jego włosy, szaleje chłopak
29 sierpnia 2015, 22:44
A ten sam mecz oglądaliśmy?
29 sierpnia 2015, 22:41
Zaczął dość ładnie jak na swój pierwszy mecz po chorobie.
29 sierpnia 2015, 22:38
Każdy ma inne marzenia
29 sierpnia 2015, 22:35
Żewłakow>>>"komentatorzy" z Eleven
29 sierpnia 2015, 22:33
Real już prowadzi:')
29 sierpnia 2015, 22:30
Ja!
29 sierpnia 2015, 22:29
To teraz powodzenia Betis!
29 sierpnia 2015, 22:28
Co Wy się tego Eleven czepiacie? Zero ścin, obraz na czas, jakoś świetna:)
29 sierpnia 2015, 22:27
Nie sądziłam że to Verma zapewni nam 3pkt, a jednak!
29 sierpnia 2015, 21:34
A sędzia przypadkiem nie z Madrytu? :D
29 sierpnia 2015, 21:33
Ile?
29 sierpnia 2015, 21:28
Obraz się spóźnia? U mnie wszystko na czas ;)
41
Ten drugi komentator na Eleven zero emocji, też wam się tak wydaje?
29 sierpnia 2015, 21:27
Ale do czyjej bramki?:)
29 sierpnia 2015, 20:31
Dobra, transmisje mamy, Messiego mamy to po 3pkt!
29 sierpnia 2015, 20:19
12
Czy tylko u mnie z tym Eleven wszystko gra? Końcówka meczu leci, zero ścin, wszystko pięknie.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Lepiej żeby kibice Realu mieli przerąbane, niż my:)
0
nie
0
Ronaldo oj Ronaldo, Ty łowco bramek
1
Był faul.
0
Hames po hattricka?
1
Gdzie Ty w moim komentarzu ujrzałeś szczęście? :D
0
golgolgol!
0
Nie bierz wszystkiego co tutaj pisze na poważnie, spokojnie:)
0
To teraz czekamy na gola Kryśki, bo jak to? Hames strzelił, Bejl też to on nie strzeli?
1
Real 2 Betis 0! ta radość komentatora.. Majstersztyk
0
Dokładniej powiedz, do którego chcesz :D
3
Wygląda tak jak gra - słabo
1
Szukasz logiki w wypowiedziach komentatorów Eleven?
2
Gra Bejla jest bujna jak jego włosy, szaleje chłopak
0
A ten sam mecz oglądaliśmy?
1
Zaczął dość ładnie jak na swój pierwszy mecz po chorobie.
0
Każdy ma inne marzenia
0
Żewłakow>>>"komentatorzy" z Eleven
0
Real już prowadzi:')
0
Ja!
0
To teraz powodzenia Betis!
0
Co Wy się tego Eleven czepiacie? Zero ścin, obraz na czas, jakoś świetna:)
0
Nie sądziłam że to Verma zapewni nam 3pkt, a jednak!
0
A sędzia przypadkiem nie z Madrytu? :D
0
Ile?
0
Obraz się spóźnia? U mnie wszystko na czas ;)
41
Ten drugi komentator na Eleven zero emocji, też wam się tak wydaje?
0
Ale do czyjej bramki?:)
0
Dobra, transmisje mamy, Messiego mamy to po 3pkt!
12
Czy tylko u mnie z tym Eleven wszystko gra? Końcówka meczu leci, zero ścin, wszystko pięknie.